1 ay oldu sizce doner mi?

ShellShock

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.153
2.917
Umarım doner vazgecmıs olsam bıle dondugunu gormek ıstıyorum
ama sen o geldiğinde tekrar barışırsan geri gidecektir. benden sana yaşanmış bir tavsiye. eşim beni hep terk ederdi.adam sudan sebepten ayrılırdı. tabi böyle çocukca engelleme falan yapmazdı. bende ölüyorum bitiyorum diye bunu ikna ederdim. sonra kafam attı ben ayrıldım. aradı aradı açmadım. ulaşamadı bana. sonra evime geldi annemle konustu beni isteyeceklerini vs. söyledi. annemde kızım seninle gelecek düşünmüyor hem isteyeni çok diyince addamın gözü döndü beni ikna etmek için neler yaptı neler. şimdi ne çoook mutluyuz ne de çook mutsuz. orta karar yuvarlanıp gidiyoruz. yani diyeceğim o ki kaçan kovalanır.ama sen dozunda kaç bence. herkes aynı olmayabilir yani.

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
69
3.879
valla tesellı arıyoruzzz son caree :halay:
benim ilk ayrılığımda dönmştü 2 ay sonra istediğini bulamayınca ama yine bitti bu sefer tamamen gitti olmadı die yarı yolda bırakarak ben evlencez die beklerken beni 4 ay oyaladı barışmamızdan bu yana 3 gün önce doğum gününü kutladım 3,5 ay sonra ayrılık sonrası şok oldu unutmadın demek beni die ama olmadık falan tşk ederim vs vs dönmüceğini anladım tek duam umarım bu dediklerinden pişman olur :KK70:

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
ama sen o geldiğinde tekrar barışırsan geri gidecektir. benden sana yaşanmış bir tavsiye. eşim beni hep terk ederdi.adam sudan sebepten ayrılırdı. tabi böyle çocukca engelleme falan yapmazdı. bende ölüyorum bitiyorum diye bunu ikna ederdim. sonra kafam attı ben ayrıldım. aradı aradı açmadım. ulaşamadı bana. sonra evime geldi annemle konustu beni isteyeceklerini vs. söyledi. annemde kızım seninle gelecek düşünmüyor hem isteyeni çok diyince addamın gözü döndü beni ikna etmek için neler yaptı neler. şimdi ne çoook mutluyuz ne de çook mutsuz. orta karar yuvarlanıp gidiyoruz. yani diyeceğim o ki kaçan kovalanır.ama sen dozunda kaç bence. herkes aynı olmayabilir yani.
Artık hıc bır sekılde konusmuyoruz tum ulatısım yollarını kapattı zaten .Ilk ayrıdıgımız zamanlar pesınden afedersın ıt gıbı kostum aama ıkna edemedım sonra kendı halıne bıraktım artık ..

ShellShock

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.153
2.917
Artık hıc bır sekılde konusmuyoruz tum ulatısım yollarını kapattı zaten .Ilk ayrıdıgımız zamanlar pesınden afedersın ıt gıbı kostum aama ıkna edemedım sonra kendı halıne bıraktım artık ..
aynen devam... birde bir yerde karşılaşırsanız falan mutlu gözükün.engellerinizi muhakkak açacaktır mj falan atarsa meşgulum sonra görüşelim falan diyin.

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
canımmm elbet aklarına dank edecektır dıye dusunuyorum bızde evlencektık sozde oyle dıyorduk hayaller kuruyorduk cıddıydık benı bırakmıyacaktı soz vermıstı ama terkettı bıanda .ılk kez ayrıldık bır kere bıle mesaj atıp arayıp nasılsın bıle demedı vıcdansızzzzzz bunlarr umarımmmm pısman olurlar canım umarım

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
aynen devam... birde bir yerde karşılaşırsanız falan mutlu gözükün.engellerinizi muhakkak açacaktır mj falan atarsa meşgulum sonra görüşelim falan diyin.
ayyy canımsınnn karsılacagımıza emınım suan 1 ay oldu ve ıpınden kacmıs sey gıbı dolanıyor etrafda herseyın tadını alsın bakalım

Yukarı Alt