1 ay oldu sizce doner mi?

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
Canım benide heryerden engelledi aynısını bende yaşadım sonra whatsap engelini kaldırdı o kadar ama bişi değişmedi umarım döner diorum bende buraya ahım tutar mı gözyaşım yerde kalır mı die bakarken üye oldum :KK43: umarım hevesini bulamaz böle Onuda üzerler diorum inş dönerler ne diyim ki :KK43:(
Ahimiz tutar her gözyaşımizin sebebi sorulcak canisi eger uzulceksede baskasi uzmesin biz uzelim ne yasicakca bizde yasasinlar canim dönsunler amiin amiiin Allah a surekli dua ediyorum dua tek caremiz

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
69
3.879
Ahimiz tutar her gözyaşımizin sebebi sorulcak canisi eger uzulceksede baskasi uzmesin biz uzelim ne yasicakca bizde yasasinlar canim dönsunler amiin amiiin Allah a surekli dua ediyorum dua tek caremiz
ahhh canım yaaa benim derdimden başkasını görünce bi tuhaf oldum he yemin ederim :KK70: ne garip bişimiş bu harbi ilginç bende diorum ki öyle birinden yaşasın ki beni anca o zaman anlasın bana dönecekse köpek gibi sürünsün ama imkansız geliyor herşey gözüme .... bende her gece dua ediyorum emin ol doğum gününü kutladım belki bir olumlu cevap die ama yine olmaz dedi yani ben olsun demeden hemde bende içimden inş olsun die bana yalvarırısın dedim ağladım ağladım durdum kendime ediyorum biliyorum umarım dönerler baby :KK66:

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
ahhh canım yaaa benim derdimden başkasını görünce bi tuhaf oldum he yemin ederim :KK70: ne garip bişimiş bu harbi ilginç bende diorum ki öyle birinden yaşasın ki beni anca o zaman anlasın bana dönecekse köpek gibi sürünsün ama imkansız geliyor herşey gözüme .... bende her gece dua ediyorum emin ol doğum gününü kutladım belki bir olumlu cevap die ama yine olmaz dedi yani ben olsun demeden hemde bende içimden inş olsun die bana yalvarırısın dedim ağladım ağladım durdum kendime ediyorum biliyorum umarım dönerler baby :KK66:
Ayni dertten muzdaribiz en iyi birbirimizi biz anlariz canisi insan bekliyor sevdiğinden bir nasilsini bile bekliyor nasil bu kadar acımasız vicdansiz oluyorlar anlam veremiyorum biz surekli onlari dusunurken onlar kimi dusunuyor acaba.Bende cok agliyorum kuzum karsisina ciktim karsisinda agladim yinede ikna edemedim it gibi dondum pesinde ama suan kendi haline biraktim sende onu haline birak hani bir soz vardirya eger bize aitlerse zaten gelirler gelmezlerse zaten hic bize ait olmamislardir bir umut bekliyoruz dogum gununde atmissin kuzum ama bidaha atma bende kendimi tutamiyorum ama atma iletişimi kes surekli kendine hatirlat bunu zor ama bunu yapmaliyiz benimde dogum gunume 1 ay var bende kutlar diye umutlaniyorum canisi ama hersey istediğimiz gibi olmuyor malesef

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
69
3.879
haahaah gülüm benim 15 ekimdi kutlamadı tersine 13 ekimde hakaret eder gibi ağır konuştu bide engelledi sen ne diosun ben 20 aralık kutladım :KK70: onur gurur yapmadım belki bir umut dedim .... ama olmadık dedi yine ben genede bekleyecem çünkü kutlamama çok şaşırdı beni unutmadın demek dedi lan dicektim sen unuttun demek neyse dedim :KK70: ama son lafımı iyi soktum neler neler dedim ohoooo :KK70: kibarca sööledim cevap veremedi hahahaa

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
Oyle bir an geliyor ki gurur dinlemiyoruz en azindan içinde kalmamis canisi iyi yapmissin laf sokarakda anlasalar keske bende cok laf soyledimde kime soyledim bir kulagindan girip diger kulagindan çıkmıştır bir umut sende benim gibi bekliyorsunnn

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
69
3.879
Oyle bir an geliyor ki gurur dinlemiyoruz en azindan içinde kalmamis canisi iyi yapmissin laf sokarakda anlasalar keske bende cok laf soyledimde kime soyledim bir kulagindan girip diger kulagindan çıkmıştır bir umut sende benim gibi bekliyorsunnn
walla bekliyorum yalan söyleyemem çok sevdim 2 senem gitti benimde ben evlilik yoluyla inandım o şansı verdim barışırken

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
69
3.879
gelıyorlar cnm meraktanda olsa mutlaka
Hadi inş diyelim :) ama bizimki beni gayet merak etmiyor öncesinde yaptı döndü sonra yine gitti bu sefer imkansız geçen gün bana olmadı dedi seni seviyorum ama olmadı mantığı ağır basıyor hedefleri benle ulaşamıyormuş Muş sevgi saygı sadakat aramıyor ama ilerde arayacak Onuda ...! Nerde dicemde adam memnun ya imkansız dönmez benimki. Bu arkadaşımızın ki döner ilk ayrılık çünkü :)) bende tecrübe sadece bu oldu :)

Yukarı Alt