1 ay oldu sizce doner mi?

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Hadi inş diyelim :) ama bizimki beni gayet merak etmiyor öncesinde yaptı döndü sonra yine gitti bu sefer imkansız geçen gün bana olmadı dedi seni seviyorum ama olmadı mantığı ağır basıyor hedefleri benle ulaşamıyormuş Muş sevgi saygı sadakat aramıyor ama ilerde arayacak Onuda ...! Nerde dicemde adam memnun ya imkansız dönmez benimki. Bu arkadaşımızın ki döner ilk ayrılık çünkü :)) bende tecrübe sadece bu oldu :)
Kizzz seninki hayaller pesinde surukleniyor bosunaaa bakk gelcek gorursun gelmeseee bileeee nasil oldugunu ne yaptiginiii merak etcekkkk.Benimki ilk ayrilik ama ilk ayrilik olmasina ragmen ustun başarı gosterdi herseyimizi bianda sildi atti .Cok inat o ölse donmez gibime geliyorrr

only_princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.839
Kizzz seninki hayaller pesinde surukleniyor bosunaaa bakk gelcek gorursun gelmeseee bileeee nasil oldugunu ne yaptiginiii merak etcekkkk.Benimki ilk ayrilik ama ilk ayrilik olmasina ragmen ustun başarı gosterdi herseyimizi bianda sildi atti .Cok inat o ölse donmez gibime geliyorrr
Hahahaha gülüm yaaaa bende öyle yaşadım sildi engelledi imkansız dedim geldi baktı devam etti kesin evleniyoruz dedi barışırken. Ama yalan oldu. Bizimki dönüp merak etmez 3 gün oldu ben göründüm kutladım dahada merak etmez :))) ne arar ne de sorar hahahahaha denedi çünkü şansını o. Bu sefer denemez hayatta

Yukarı Alt