• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

1 ay sonra düğünüm var ilk ilişki için yardımcı olur musunuz?

Zeynep demirli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
68
19
22
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce nikahım oldu 1 ay sonra düğünüm olacak ama ben şimdiden çok fazla ilk gece korkusunu düşünmeye başladım. Çok fazla burada yazı okudum ama hiç rahatlayamadım. İlk gece kendimi kasmamam gerekiyor biliyorum hepsi 1 gece de olmak zorunda da değil ama o işin başını bile getiremegeceğimi korkuyorum ya çok acırsa sonrasında kötü bir şey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bana tavsiyeleriniz nelerdir lütfen yardımcı olur musunuz?

umutsuzzzzzzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
562
1.016
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce nikahım oldu 1 ay sonra düğünüm olacak ama ben şimdiden çok fazla ilk gece korkusunu düşünmeye başladım. Çok fazla burada yazı okudum ama hiç rahatlayamadım. İlk gece kendimi kasmamam gerekiyor biliyorum hepsi 1 gece de olmak zorunda da değil ama o işin başını bile getiremegeceğimi korkuyorum ya çok acırsa sonrasında kötü bir şey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bana tavsiyeleriniz nelerdir lütfen yardımcı olur musunuz?
Korkmanı gerektirecek kadar acımıyor kendini ona odaklama
İnşallah çok mutlu bi yuvan olur 😊

cennetimgel

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
108
30
Bende sizin gibi korkup kasılmıştım ama hiçte öyle kasılcak bişey yokmuş hatta ilk gün yaptık yapmadık gibi biseydi zaten yorgun oluyosun eskisi gibi çarşaf falan da beklenmiyo yatıp uyumustuk biraz yapmayı denedikten sonra bı kaç gün alıştıktan sonra zaten degisiyo iş 🤭

istanbullugelin16

Wubba-lubba-dub-dub!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
421
410
28
Öncelikle rahat ol kasma ve düşünme
Zaten sevdiğinle olmak insanı rahatlatır o zamanda bunları düşünmezsin, inan okuduğun yada anlatılanlar kadar hiç bir acı yok..
Şimdiden mutluluklar :KK200:

Bebekannesiii

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2020
441
545
37
Sana tek tavsiyem akışına bırak 🤗 zaten sen hiçbişe yapmıyorsun 🙃çok gerilirim diyorsan da önce sımsıcak bir duş al,zaten duştan sonra mayıştığın için daha da kolay oluyor tecrübeyle sabit 👍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-09-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esmeralli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
334
502
Bende ayni durumdayım, nikahim oldu bir ay sonra düğünüm olacak, nasıl yapacam diye düşünüyorum, dun aksam videolar izledim ilk gece korkusunu yenmek için, insallah cok sancılı değildir 😊😊

Zeynep demirli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
68
19
22
Bende ayni durumdayım, nikahim oldu bir ay sonra düğünüm olacak, nasıl yapacam diye düşünüyorum, dun aksam videolar izledim ilk gece korkusunu yenmek için, insallah cok sancılı değildir 😊😊
Şu an birbirimizi çok iyi anlıyoruz😊 herkes rahat ol kasma diyor ama işte elimizde değil ne kadar rahat olursak olalım o ana gelince bir kasma olacagından eminim çok sıkıntılı durum😊😊

beliziko

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
448
412
42
bunu neden bir iş , halledilmesi gereken bir mevzu olarak görüyorsunuz, rahat olun arkadaşlar, milyonlarca insan hergun sevisiyor, hic kimse sevişmekten ölmedi, hatta hoşlarına gidiyor,

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :71 Kg.

hedefyeniben

KKöncesiBşl: 79,5 / Hedef: 60
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
147
308
23
Ben evlendikten sonra 2,5-3 ay hiç normal ilişkiye giremedim. Sürekli korkum vardı, zorlandığında canım acıyordu. O boşluğa hiçbir şey giremez sanıyordum. Bir gün oturdum, kendi kendime denedim ve çok dua ettim. Bence en etkili şey o dua oldu. Ertesi gün eşimle normal ilişkiye girdik ilk kez. Canım biraz yandı ama büyütülecek bir acı değildi, ayrıca bende hiç kan olmadı. 1-2 haftadan sonra da alıştım çok şükür. Benim gibi vajinismus tarzı bir problem yaşamazsan senin için çok çok daha rahat olur, emin ol.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :79.5 Kg. Şimdiki Kilom :79.1 Kg.

hedefyeniben

KKöncesiBşl: 79,5 / Hedef: 60
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
147
308
23
bunu neden bir iş , halledilmesi gereken bir mevzu olarak görüyorsunuz, rahat olun arkadaşlar, milyonlarca insan hergun sevisiyor, hic kimse sevişmekten ölmedi, hatta hoşlarına gidiyor,
Kesinlikle katılıyorum. Bu keyif duyulacak bir şey. Uzun zamandır arzu ettiğiniz bir insanla kavuşup bir oluyorsunuz :)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :79.5 Kg. Şimdiki Kilom :79.1 Kg.

Seln1903

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
723
679
25
Bana sorarsan kimseyi dinleme kimsenin de kötü hikayesini düşünme ben 2 ay boyunca korkudan musade etmemistim 😂 oldugu zamanda bu mu yani bunca zamandır bunun icin mi korkmuşum dedim kendi kendime hic korkulcak bisey yok biri bana da böyle anlatsaydı 2 ay bekletmeyi bırak hemen 2 dakka da yapardım 😂😂

LOTUS0710

Başlangıç:92,7 Güncel:90,7 Hedef:60
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
2.973
5.413
Ben evlendikten sonra 2,5-3 ay hiç normal ilişkiye giremedim. Sürekli korkum vardı, zorlandığında canım acıyordu. O boşluğa hiçbir şey giremez sanıyordum. Bir gün oturdum, kendi kendime denedim ve çok dua ettim. Bence en etkili şey o dua oldu. Ertesi gün eşimle normal ilişkiye girdik ilk kez. Canım biraz yandı ama büyütülecek bir acı değildi, ayrıca bende hiç kan olmadı. 1-2 haftadan sonra da alıştım çok şükür. Benim gibi vajinismus tarzı bir problem yaşamazsan senin için çok çok daha rahat olur, emin ol.
Boyle ozel seyleri konustugumuz bir platformda kendi fotoğrafınızla konuşmanız size sorun yaratmasin.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 71 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 169 cm. Başlangıç Kilom :92.7 Kg. Şimdiki Kilom :90.7 Kg.

L O L

Herkese selamun aleykümler diliyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
3.709
6.338
Korkma bacm orda bi delik var su akar yolunu bulur
Zorla delmicek sonuçta 😅

Olduktan sonra aa bumuymuş diceksin
Belki hiç hissetmiceksn bile

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 55 Kg. ile 74 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 172 cm. Başlangıç Kilom :94.0 Kg. Şimdiki Kilom :87.5 Kg.

Zeynep demirli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
68
19
22
Bana sorarsan kimseyi dinleme kimsenin de kötü hikayesini düşünme ben 2 ay boyunca korkudan musade etmemistim 😂 oldugu zamanda bu mu yani bunca zamandır bunun icin mi korkmuşum dedim kendi kendime hic korkulcak bisey yok biri bana da böyle anlatsaydı 2 ay bekletmeyi bırak hemen 2 dakka da yapardım 😂😂
Ay inşallah umarım öyledir kafamı rahat bırakmam lazım o an bunu başarabilirsem her şey daha kolay olacak