1 ayda kaç kilo verebileceksin bakalım

serrres

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
1 mayısta başlıyorsun çalışmalara.Leslie yap, plank, squad, egzersiz ,yürüyüş vs vs .ne yapabilirsen. Tembel tembel oturup duruyorsun.10 kilo vermen lazım. Kendinle yarış. Eylüle kadar toparla kendini. Çarşambalar tartı günü. Boğazını da tut haa.

serrres

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
68 kiloyum. Kilo vermem için biraz iteklenmem lazım.Yemeyi çok seviyorum iştahlıyım. Bi de üstüne hareketsizim. Burdan kendimi motive etmeye çalışacağım. Şu anki kilom 68. İdeal kilo hesaplamalarında 59 olmam gerektiği çıkıyor. Hedefim 10 kg. Verebilir miyim veremez miyim bilmiyorum. 15 haziranda iznim bitiyor çalışmaya başlıyacağım en azından 1.5 ayda 65 olaydım iyiydi.Bakalım ne olacak.Haydi Bismillah.

Ozeci

But I fear tomorrow I’ll be crying
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
218
Ben de katılabilirim bu topice müsaadeniz olursa

Ozeci

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
218
:)) Ben sizden daha vahim durumdayım istikrar konusunda. Peki bir plan var mı ?

serrres

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
Planım yok olsa da uyamam zaten. Haftaiçi daha hareketli olmaya çalışıcam. Dün plank yapmayı denedim ilk kez. 30 sn. durabildim. Karnım bacaklarım ve kollarım ağrıdı. Hamlıktan mı yoksa gerçekten etkili olduğundan mı onu bilmiyorum. Bugün 35 sn. durabildim. Böyle böyle arttırırım diye düşünüyorum. Bugün başka bir hareket olmadı. Yarın inşallah yürüyüşe çıkarım. Başka da birşey yapamam. Çoluk çocuk ve koca evdeler malum tatil ya.

Ozeci

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
218
Planım yok olsa da uyamam zaten. Haftaiçi daha hareketli olmaya çalışıcam. Dün plank yapmayı denedim ilk kez. 30 sn. durabildim. Karnım bacaklarım ve kollarım ağrıdı. Hamlıktan mı yoksa gerçekten etkili olduğundan mı onu bilmiyorum. Bugün 35 sn. durabildim. Böyle böyle arttırırım diye düşünüyorum. Bugün başka bir hareket olmadı. Yarın inşallah yürüyüşe çıkarım. Başka da birşey yapamam. Çoluk çocuk ve koca evdeler malum tatil ya.
Bugün nasıldı. Ben hareket olarak sadece tibetin gençlik pınarını yaptım 3 tekrar onun dışında temizlik var biraz.

serrres

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
Bugün nasıldı. Ben hareket olarak sadece tibetin gençlik pınarını yaptım 3 tekrar onun dışında temizlik var biraz.
Planktan başka birşey yapamadım yine 35 sn. zor dayandım. Yarın inşallah ev boşalınca temizlik yapmak var hedefimde. Onun dışında bilmiyorum birşey yapabilir miyim . Boğazından kısma gibi bir durum olmuyor malesef.

Ozeci

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
218
İstikrar hernşeyden önemli. Boğazı tutamasanz bile öğğnler arasına 5 saat koyabilirsenz o bile çok etkili oluyor

Yukarı Alt