1. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gulicikkk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
1.005
1.377
31
ay ay sımardım :KK200::KK200::KK200:

demi daha cok kişiyiz 1 mezun verebildik ancak :KK70:

cok kilo almamak için cabalıyorum evet , bir de eskilerdenim bir de burada yazmak hosuma gidiyor :KK66:

baska topikler derken ? cuma yarısmasına ilk kez katılıyorsun değil mi?

:KK200::KK200: sımarttın beni iyice :KK66: aile olduk da biz demirbasız artık deadim ya :KK70: ha kösedeki koltuk ha biz :KK70: :KK70:

canım benim daha emzirme tecrübem yok ama mulum bu aralar böyle seyleri okuyorum. ve okuduklarımdan cıkardıgım sey, bebişi bol bol emzirmek ve bol bol su içmek en güzeli. yemekten ziyade bunlar daha iyi diyorlar :KK66: yediklerine yine de dikkat et derim. kilo cok hızlı alınıyor

amiin. canım bir süre sonra dha oturacak düzenin ve misafir gelse bile bozulmamaya baslayacak inşallah :KK66:

tek yemek yemeyi ben de hiç sevmiyorum. 18.10 da gec bir saat değil. biz en erken 19.30 da oturabiliyoruz. bazen 20.30 u bile buluyor :KK43:

sen geri toparlarsın maviask :KK66: kursta neler yapıyorsunuz anlatsana biraz. ay cok severim öyle kursları :KK66: en büyük hayallerimden biri, uzak doguya gidip 2 günlük yemek kursuları oluyor onlara katılmak

hoşgeldin

boyun kac acaba ?

ay inşallah olursun yaza daha vaktin var olmayacak sey değil!

halledebildin mi keten sarjı

çakiyi uyutup gel :KK70: cocugun adı çaki kaldı iyi mi :KK70:

ay ay iyi yolculuklar. izin alma ya. izne cıkınca geri takıma dnmek vakit alıyor.:KK12: ayrıca zaten epeydir yok gibisin. özledik :KK19:

.

oy oy oy. ne yaptın sen. aslında bozulunca daha cok dikkat edip günün kalanını kurtarmaya calısmak lazım. yoksa zayıfladıktan sonra da ara ara böyle menüler olabiliyor. kacamak yapınca hemen yürüyüş yapmalı ya da ertesi gün sporunu arttırmalı.
şimdi öneri olsun gelecek günler için diye yazıyorum. kahvaltıyı hadi öyle yaptın. birincisi tursu cok su tutturuyor vucutta. ikincisi bir bardak içtin neden 2. bardak ayranı içtin? ıslak kek gibi hamur işleri bir süre hayatımızdan cıkmalı ki güzel kilolar verelim. ıspanagı yedin neden pide yedin üstüne ? sonra seftali suyu hazırsa cok kalorili ve saglıksız onlar. mümkünse bir daha hiç içme. seker oranı cok yüksek. ayrıca cikolata içinde aynı sey gecerli. vee muz gibi yüksek kalorili meyveleri aksam değil sabah saatlerinde tüketirsen daha iyi. bugünlkü ve diğer menülerinde basarılar :KK66:

canım niye hep salata crba yiyorsun ki öyle hayat mı gecer be oti. sebzelerden yiyebilirsin az yaglı pisirip, ızgara et tavuk balık yiyebilirsin. abur cuburu hamurişlerini ve gec saatte yemegi kesip sporla cok güzel incelinebilir :KK66:

erken uykuya dalmak, daha cok zayıflamak :KK70: o saatte gezinmeyin sagda solda :KK70:

düzenli yazarsan menülerini ve sporunu burada bir düzen olusur zaten.

ay o mesajını bulamadım. bir mesajda sarktım bos cuvala döndüm demiştin. bende 30 kiloya yakın verdim ama hiç öyle olmadı. neden öyle oldu acaba ? ceviz vs de yiyorsun onlarda sarkmayı engelliyor. ha su var bir ara sen epey saglıksız besleniyordun bence :eek:o dönemden kaynaklanmıs olabilir.

ay simdi de bana april su mesajı telden nasıl yazayım :KK70: :KK70:

gecmiş olsuuuun. cabucak gecer inşallah. bol bol sıvı tüket, c vitamini al. dinlen cok cok.

ay cok fena. gecmiş olsun oti. ve kolay gelsiin

sabit olmak da bir basarı kalan günlerde verebilirsin :KK66: bu arada katılıyorum cok spor yada az yemege vucudu alıstırınca bıraktıgın an geri alıyorsun kiloyu

tebrikler :KK66:

1 gecede 2 kilo almak bile mümkün :KK66:

evet yazı alta kacınca sinir oluyorum :)) tam olarak o yüzden zor geliyor.

dans da cok güzel bir egzersiz :KK66:

masallah :)

oo süper. hedefin kactı az kalmıs olmalı hedefine

mayonez olmasın ama :KK70: sonra neden kilo aldım oluruz :KK70:

canım akıllı telefonlardan hangi marka kullanıyorsun bilmiyorum ama samunglarda adımmatik var.

sıcak dus almak belki iyi gelir oti.

hoş geldin :)

hii, bi de utanmadan 62.7 geldim diyor ama cok almamısım diyor. 63 olmussun kuzum!! menülerini bekliyoruuuz. takıma dön piliiiiz :KK70:

iş meselesi noldu gulincik sanki baslayacaksın gibi hatırlıyorum.
Bu nasıl uzun bir cevaptir yaa, başım döndü:KK70:
Gelelim cevaplara..:KK70: işe başlayacağım Mart sonu nisan başı gibi. Cagiracaklar. Bir de bu seferki diyetimde değil geçen Şubat nisan arasında 99 dan 83 e düşünce olmuştu. Hem haftanın altı günü ikişer saat spor salonunda geçti vaktim Şubat ortasından haziran sonuna. Bilmiyorum o göbeğim, sırt kismim falan..üst bacaklarim hiç parlak durumda değildi. Velhasıl bir daha öyle olmak istemiyorum. 24 kilo gitti 15 kaldı. Normal boyutları asmasini istemiyorum haftalik 1-1.5 kg en iyisi. Erkenden yemek kilo verirken en iyi yardimcilardan biri oldu. Haklısın 18.10 geç değil yediye kadar yolu var hem ömür boyu hergün eşim olmadan yemek yiyemem değil mi, o yüzden onu beklicem bundan sonra.
Bir de ilk diyetimde sırf kalori sydim ve herseyi yedim. Abur cubura da yer verdim bazen ve bazen Kızartma da yedim. O kadar şeyin yanında ceviz pek büyük bir kurtarıcı olamayabiliyor galiba :KK48:

sende onunla oyna canım yaa oyyy bir daha cocuk olmayacak annesiyle doya doya eğlensin kuzucuk
Ona zaman ayiriyorum tatlım ama bütün günümü verip kendime bağımlı etmeyeceğim. Tek başına oynamayı da durmayı da öğrensin. Herşey temelde.. hem ben diye bir varlık da var. Biraz suslenmeye, biraz kendim için birsey yapmaya (kitap okumak spor yapmak gibi) da ihtiyacım var. Mutlu bir çocuk bence galiba sanırsam:KK70:

sevim_mrt

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
861
664
31
Kızlar ciddi ciddi hastayım ateş 38 e çıktı ayyy heryerim ağrıyor :cry:işe de nerden geldim ah benim akilsiz kafam:KK67:
canım gecmıs olsun ızın al gıt yat evınde bıde corba yapan olsa komşulardan oh misss
oyle dedım dıye sanmayım benım komsular gelır yapar bazen ozenırım boyle ilişkilere de sonra aman en ıyısı mesafe derim

perihan90

BİR UMUTTUR YAŞAMAK.....
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2015
1.197
1.031
ay ay sımardım :KK200::KK200::KK200:

demi daha cok kişiyiz 1 mezun verebildik ancak :KK70:

cok kilo almamak için cabalıyorum evet , bir de eskilerdenim bir de burada yazmak hosuma gidiyor :KK66:

baska topikler derken ? cuma yarısmasına ilk kez katılıyorsun değil mi?

:KK200::KK200: sımarttın beni iyice :KK66: aile olduk da biz demirbasız artık deadim ya :KK70: ha kösedeki koltuk ha biz :KK70: :KK70:

canım benim daha emzirme tecrübem yok ama mulum bu aralar böyle seyleri okuyorum. ve okuduklarımdan cıkardıgım sey, bebişi bol bol emzirmek ve bol bol su içmek en güzeli. yemekten ziyade bunlar daha iyi diyorlar :KK66: yediklerine yine de dikkat et derim. kilo cok hızlı alınıyor

amiin. canım bir süre sonra dha oturacak düzenin ve misafir gelse bile bozulmamaya baslayacak inşallah :KK66:

tek yemek yemeyi ben de hiç sevmiyorum. 18.10 da gec bir saat değil. biz en erken 19.30 da oturabiliyoruz. bazen 20.30 u bile buluyor :KK43:

sen geri toparlarsın maviask :KK66: kursta neler yapıyorsunuz anlatsana biraz. ay cok severim öyle kursları :KK66: en büyük hayallerimden biri, uzak doguya gidip 2 günlük yemek kursuları oluyor onlara katılmak

hoşgeldin

boyun kac acaba ?

ay inşallah olursun yaza daha vaktin var olmayacak sey değil!

halledebildin mi keten sarjı

çakiyi uyutup gel :KK70: cocugun adı çaki kaldı iyi mi :KK70:

ay ay iyi yolculuklar. izin alma ya. izne cıkınca geri takıma dnmek vakit alıyor.:KK12: ayrıca zaten epeydir yok gibisin. özledik :KK19:

.

oy oy oy. ne yaptın sen. aslında bozulunca daha cok dikkat edip günün kalanını kurtarmaya calısmak lazım. yoksa zayıfladıktan sonra da ara ara böyle menüler olabiliyor. kacamak yapınca hemen yürüyüş yapmalı ya da ertesi gün sporunu arttırmalı.
şimdi öneri olsun gelecek günler için diye yazıyorum. kahvaltıyı hadi öyle yaptın. birincisi tursu cok su tutturuyor vucutta. ikincisi bir bardak içtin neden 2. bardak ayranı içtin? ıslak kek gibi hamur işleri bir süre hayatımızdan cıkmalı ki güzel kilolar verelim. ıspanagı yedin neden pide yedin üstüne ? sonra seftali suyu hazırsa cok kalorili ve saglıksız onlar. mümkünse bir daha hiç içme. seker oranı cok yüksek. ayrıca cikolata içinde aynı sey gecerli. vee muz gibi yüksek kalorili meyveleri aksam değil sabah saatlerinde tüketirsen daha iyi. bugünlkü ve diğer menülerinde basarılar :KK66:

canım niye hep salata crba yiyorsun ki öyle hayat mı gecer be oti. sebzelerden yiyebilirsin az yaglı pisirip, ızgara et tavuk balık yiyebilirsin. abur cuburu hamurişlerini ve gec saatte yemegi kesip sporla cok güzel incelinebilir :KK66:

erken uykuya dalmak, daha cok zayıflamak :KK70: o saatte gezinmeyin sagda solda :KK70:

düzenli yazarsan menülerini ve sporunu burada bir düzen olusur zaten.

ay o mesajını bulamadım. bir mesajda sarktım bos cuvala döndüm demiştin. bende 30 kiloya yakın verdim ama hiç öyle olmadı. neden öyle oldu acaba ? ceviz vs de yiyorsun onlarda sarkmayı engelliyor. ha su var bir ara sen epey saglıksız besleniyordun bence :eek:o dönemden kaynaklanmıs olabilir.

ay simdi de bana april su mesajı telden nasıl yazayım :KK70: :KK70:

gecmiş olsuuuun. cabucak gecer inşallah. bol bol sıvı tüket, c vitamini al. dinlen cok cok.

ay cok fena. gecmiş olsun oti. ve kolay gelsiin

sabit olmak da bir basarı kalan günlerde verebilirsin :KK66: bu arada katılıyorum cok spor yada az yemege vucudu alıstırınca bıraktıgın an geri alıyorsun kiloyu

tebrikler :KK66:

1 gecede 2 kilo almak bile mümkün :KK66:

evet yazı alta kacınca sinir oluyorum :)) tam olarak o yüzden zor geliyor.

dans da cok güzel bir egzersiz :KK66:

masallah :)

oo süper. hedefin kactı az kalmıs olmalı hedefine

mayonez olmasın ama :KK70: sonra neden kilo aldım oluruz :KK70:

canım akıllı telefonlardan hangi marka kullanıyorsun bilmiyorum ama samunglarda adımmatik var.

sıcak dus almak belki iyi gelir oti.

hoş geldin :)

hii, bi de utanmadan 62.7 geldim diyor ama cok almamısım diyor. 63 olmussun kuzum!! menülerini bekliyoruuuz. takıma dön piliiiiz :KK70:

iş meselesi noldu gulincik sanki baslayacaksın gibi hatırlıyorum.
Allahim ya ne kadar uzunnn alinti yapmissin:KK66:) baska topikler derkn eylul annelerinde yaziyodum .zayiflam topigi olarak ilk buraya yaziyorum cnm

deadline

:)
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
15.844
20.911
dagatesi dagatesi iki haftadır neler yedim bir bilsen 62.7 ye neden sevindigimi anlardin:-) tekrar kendime gelmem lazım haklısın bende ondan geldim zaten:KK70:

ApriL_2007 ApriL_2007 geçmış olsun canım keşke gitmeseymissin ise ya hasta hasta :KK43: inşallah hemen gecer

deadline

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
15.844
20.911
Yemeğimi yiyip geldim menümu yazayım hemen:KK66:
Kahvaltı 8.30: 1 bardak tarçınlı sut
Öğle 12.00 : 1 kepçe Yoğurtlu çorba 1 servis kaşığı nohut yemeği 1 dilim ekmek
Aksam 18.30 : 1 büyük kase Mantarlı sütlü çorba kendim yaptım valla adı ne bilmem :-) 1 ince dilim ekmek
Ay ama açım hala ben çay içeçeğim birazdan ama az yemisim sanki ondan aç olabilirim bence:-) çok acikirsam yatmadan sut icerim napayım :p
Su çok az ya kış günü şu mu içilir Üşüyorum ben :KK43: öf gideyim azcık içeyim sporda düşüneyim ne yapsam ne etsem:KK43:

Gulicikkk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
1.005
1.377
31
Bugünkü menüm; yemeği 18.10 da kestim yine
Sabah 7:45 bir muz
08.15 Leslie ile 4 mil
10.00 bir yumurta ve iki yumurta akı bir dilim peynir bir avuç ceviz ve bir kupa tarçınlı süt
13.30 Bir bardak ayran bir kase mercimek çorbası ve iki kepçe haşlanmış barbunya bir soğan bir demet maydanozla yaptığım bir büyük tabak piyaz (üstüne bir tatlı kaşığı zeytinyağı döktüm)
17.45 bir kase tavuklu mantar çorbası ve üç kepçe bezelye yemeği bol salata. 18.00 de iç kestane yedim
Mekik ve ağırlıkları yazmayı hep unutuyorum ama hergün aksatmadan yapıyorum.
Üç kupa yeşil çay
Su yatana kadar 3 litre olur
100 ip atlama

dagatesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
3.210
3.689
32
ApriL_2007 ApriL_2007 canim cook cok gecmis olsun. Dikakt et kendinee

deadline deadline canim seni yemek topiklerinde gormedim bu sefer. Neler yedin bilemedim o yuzden :KK66:))

melegim onceden baska zayiflama topiginde yaristiysan oradan devam etmek gerekiyor o yuzden sordum

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
6.595
6.612
dagatesi dagatesi neler yapmiyoruz ki ?? Kilo aldiracak ne varsa hepsi var bu hafta manti tatli vs yaptik zaten annemde memleketten geldi bol kalorili seyleryapiyor. Kilo almam icin birlesmisler sanki :) Ama kendime dun elbise aldim cok guzel oldu 36 beden hatta 38 filan deneyeyim dedim pot yapti genis emanet gibi durdu bu herseye deger yani no kilono gobek beni yildiramazlar :))

deadline

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
15.844
20.911
ApriL_2007 ApriL_2007 canim cook cok gecmis olsun. Dikakt et kendinee

deadline deadline canim seni yemek topiklerinde gormedim bu sefer. Neler yedin bilemedim o yuzden :KK66:))

melegim onceden baska zayiflama topiginde yaristiysan oradan devam etmek gerekiyor o yuzden sordum
Ya kız sitede pek takilmadim ama neler yemedım ki annem vardı misafir vardı evdeydim ya öf öf günler akşam geçmeleri sen tahmin ethayal gücüne bırakıyorum :-)

deadline

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
15.844
20.911
dagatesi dagatesi neler yapmiyoruz ki ?? Kilo aldiracak ne varsa hepsi var bu hafta manti tatli vs yaptik zaten annemde memleketten geldi bol kalorili seyleryapiyor. Kilo almam icin birlesmisler sanki :) Ama kendime dun elbise aldim cok guzel oldu 36 beden hatta 38 filan deneyeyim dedim pot yapti genis emanet gibi durdu bu herseye deger yani no kilono gobek beni yildiramazlar :))
:-)ay mezun olur olmaz olmuş mu onlar zamanlama süper annenlerde:-) az ye bence de ya ne kadar ugrastin maviask süper ya 36 beden birgün bende gorurmuyum gerçi ben 38 olmak istiyorum önce de:KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.