1 yas asisi ve korkularim

bendimm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
3.184
5.175
Çocuğunuzun alerjik bir reaksiyonu yoksa endişe etmeyin.
Hoş benim oğlumun vardı, tabi ki yaptırdım, endişe ede ede..
Sizde öyle bir durum yoksa, sıkıntı yapmayın kendinize.
Asi zorsa, hastalık bin katı zor...
Buna emin olun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-08-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukprensali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
1.747
1.105
Stres olma sebebiniz nedir?
Aşı reddi ne demek ya da temel olarak aşı ne demek biliyorsunuz değil mi?
Bildiğiniz halde irdeliyor olmak, sırf birkaç manyağın çıkardığı akıma uyma eğilimi olabilie.
Akıma uyma egilimim olsa şimdiye çoktan yaptırmiyorum deyip işin içinden çıkardım değil mi anne mısınız cok merak ediyorum anne olsaydınız herhalde hassasligimi anlayabilcek hassasiyette olurdunuz diye düşünüyorum

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
11.456
55.891
Şu aşı karşıtlarının saçmalıklarını ciddiye alıp yaptırmamayı düşünmüyorsunuz herhalde diymi?

Çocuğunuza en büyük kötülüğü yapmış olursunuz.aşı yaptırmayan ebeveynler başını taşlara vuracak bir gün.siz bari onlardan olmayın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-04-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukprensali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
1.747
1.105
Çocuğunuzun alerjik bir reaksiyonu yoksa endişe etmeyin.
Hoş benim oğlumun vardı, tabi ki yaptırdım, endişe ede ede..
Sizde öyle bir durum yoksa, sıkıntı yapmayın kendinize.
Asi zorsa, hastalık bin katı zor...
Buna emin olun.
Bebegim alerjik bir bebek sut ve sut ürünlerine bazı şeylere reaksiyon gösteriyor deneyerek bulutoez

francesca

Hayat 1 gündür, o da bugündür..
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
6.150
6.444
Sizi anlıyorum. Çocuklarımın aşıları tam. Hatta zorunlu olmayanı bile yaptırdım. Anladığım kısım şu; Her aşı dönemini kendime zehir ettim. Bebeğimin canı yanacak diye. Hastaneye ağlayarak girdim, ağlayarak çıktım. Cidden şu an hiç normal gelmiyor ama geçecek bunlar merak etmeyin.

Pamukprensali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
1.747
1.105
Sizi anlıyorum. Çocuklarımın aşıları tam. Hatta zorunlu olmayanı bile yaptırdım. Anladığım kısım şu; Her aşı dönemini kendime zehir ettim. Bebeğimin canı yanacak diye. Hastaneye ağlayarak girdim, ağlayarak çıktım. Cidden şu an hiç normal gelmiyor ama geçecek bunlar merak etmeyin.
Beni anlamaniz içimi biraz da olsa ferahlatti ins ilerde bende böyle düşünürüm 💜

Yukarı Alt