10 aylık bebeğim emeklemiyor

Sblmrc01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Kızlar benim kızım 10 aylık oldu ve emeklemiyor normal mi bu bi yere tutunup kalkmıyoda çok sıkıntı yapıyorum bunu gerçekten

meltem151515515

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.843
Kızlar benim kızım 10 aylık oldu ve emeklemiyor normal mi bu bi yere tutunup kalkmıyoda çok sıkıntı yapıyorum bunu gerçekten
Her Bebek aynı değildir Canım benm ki de 10,5 aylık emekleme tutunarak kalkma var bizde ama ilk oğlum bu ayda yürümüştü mesela ben bi sıkıntı oldugunuı düşünmüyorum olmadı bi götür doktora için rahat etsin

Sblmrc01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Evet her ay doktara götürüyorum ama doktor bi problem yok diyor ama yinede sizlerden yardım almak istedim 😊

severussnape

çok istersek geler bence
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.268
bizde 10 aylık olmak üzereyiz emeklemiyor ve kalkamıyor aynı şekilde

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.377
Benim yeğenim çok tembeldi o da hiç atraksiyonlara girmedi birden kısa sürede emekledi ve birden yürüdü on aylıkken torosunun üzerine oturur istediği şeyi işaret eder verilmezse sinirlenirdi 😂😂 şimdi maşallahı var. Yine de dr goturebilirsiniz ama başka çocuklarla karşılaştırmayın

Sblmrc01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Benim yeğenim çok tembeldi o da hiç atraksiyonlara girmedi birden kısa sürede emekledi ve birden yürüdü on aylıkken torosunun üzerine oturur istediği şeyi işaret eder verilmezse sinirlenirdi 😂😂 şimdi maşallahı var. Yine de dr goturebilirsiniz ama başka çocuklarla karşılaştırmayın
Karşılaştırmıyorum sadece içimi rahatlatmak istedim anne yüreği işte😊

Yengec anasi

06.07.2017❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.736
22 aylik kizim var.bir yasinda emekledi :)
19 aylik yürüdü
Anne herseyi cabucak yapsin istiyor ama olmuyor.senin bebeginde elbet yürür merak etme Allah'ın izniyle

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.377
Karşılaştırmıyorum sadece içimi rahatlatmak istedim anne yüreği işte😊
Yeğenim aynı zamanda iki yaşında konuşmaya başladı hep eliyle işaret edip" ııı" diye ses cikartiyordu ve her dediğini istediğini anlıyoduk . Sadece hareket ve konuşmada tembeldi . Tedirgin olmayın çok ekstrem bir durum olmadıkça rahat olun . Gerekirse Dr götürün ama söylediklerine de itibar edin . Sağlıkla sıhhatle büyüsün meleklerimiz 🙏🏻

Sblmrc01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Yeğenim aynı zamanda iki yaşında konuşmaya başladı hep eliyle işaret edip" ııı" diye ses cikartiyordu ve her dediğini istediğini anlıyoduk . Sadece hareket ve konuşmada tembeldi . Tedirgin olmayın çok ekstrem bir durum olmadıkça rahat olun . Gerekirse Dr götürün ama söylediklerine de itibar edin . Sağlıkla sıhhatle büyüsün meleklerimiz 🙏🏻
Çok teşekkür ederim

Yukarı Alt