10. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Baby Cat

77.6/ 74.1 = hedefe son 21.1⏳70 ✖65✖60✖
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.076
Ben menümü yazayım bu saatten sonra asla bir şey yemem
Eşim 2 aydır çok çok yoğun çalışıyor, ilk defa dışarıya çıktık diyebilirim bu yüzden bugün azıcıkım kaçamak yapmış olabilirim :))

Menü
Sabah 04.00
Ekmeğin kabuğundan biraz,toplasan 2 dilim ekmek eder etmez
...
Öğle 12.00
1 bardak limonlu su
...
Ara , 17.00 civarı
Patates kızartması mc Donald s
....
Akşam 20.30
Yarım tabak bezelye.
Bir tabağa yeşil fasulye, yarısına tavuklu şehriye
...
Su: 1.5 lt
Spor: 30 dk yürüyüş

Kimmik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.903
Menümü yazayim ben de, herkes yazmis. :)

Kahvalti (9 bucuk)
1 yumurta ile yesil kabakli omlet (detoks yaparim diye aldigim bir suru kabak var evde degerlendirmek icin ne yapacagimi sasirdim artik :) )
5 zeytin
1 salatalik

Ara (12)
1 kase karpuz

Öğlen (3)
2 kase kabakli havuclu yogurt corbasi
2 hurma

Aksam (5 bucuk)
2 dilim firinda tavuk
4 kasik patatesli patlicanli bulgur pilavi (sebzeleri kizartmadan yaptim)

Spor
100 squat

Kimmik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.903
kendim yapıyorum canım yeşil çayı demliyorum 1fincan içine 1 tarçın ve 1 2 tane karanfil koydum 1 litre suya 1 elma dilimliyorum 1 salatalık ve bana koydum hepsini karıştırıyorum limon sıkıp iciyorum
Yesil cay poset olarak mi yoksa aktardan mi alip yapiyorsun? Aktardan alinmis yesil cayim var, tohum gibi goruntusu var minik minik. Onlarla da olur mu bu acaba ben de yapayim, evde bosuna duruyor degerlensin garibim :) hem şifa.

Çook teşekkür ederim canımm inşallahh öyle olurrr :dua:bugün öyle bir spor yapmışım ki sabah eve geldim kendimi yatağa zor attım, tansiyonum düştü heralde.... Pişman olmak istemiyorum kilolarım yüzünden fotoğraflara baktığımda
Aman Allah korusun kendini de cok zorlama ama dikkatli ol. O gun geldiginde her sey istedigin gibi olur, sen merak etme :)
Ben de 58 den 55 e indim ama 48 nasıl olacak bilmiyorum.Yok 77 Yalova dan değil doğum yılımdan 1977😊
Aa ne guzeeel :)

moni

🦕10. Takım🦕
Pro Üye
Emoji Skoru
57.846
Kızlar ben bir süre gelemiyebilirim. Evimde değilim zaten. Sağlık sorunlarımla uğraşıyorum. Evine dönünce tam katılım sağlarım.
Tm canım, geçmiş olsun

Yukarı Alt