10. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Baby Cat

77.6/ 74.1 = hedefe son 21.1⏳70 ✖65✖60✖
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.075
Ya kızlar banasöyle geliyor ki,benim tartıdaki kilom bir anda düşecek. Nasıl oluyor derseniz. Bakın bir markette askılı badi buldum. Evde giymelik düğmeli falan neyse, M bedendi . acaba olur mu olmaz mı dite düşündüm. Normalde xl falan giyiyorum.ya da L.. Neyse aldım. Eve geldim bi giydim.neredeyse bol bile geliyor 😊😊 bende bir göbek var ,bi 7-8 kilo var gibi sanki. O gidince bir şey kalmayacakmış gibi geliyor.ip atlayarak baya bi eridi azıcık da sarktı galiba. Toparlamaya çalışıyorum inşallah toparlanır.doğumdan sonra 9 ayda 25 kilo verdim ama gram sarkma olmadı sonra aldım işte biliyosunuz, veriyorum hem çatlaklar meydana çıkmaya başladı. Valla kilo almak mı,bir daha??? Aslaaaa. Tabi sağlık sorunu ve hamilelik dışında

Kimmik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.902
Ya kızlar banasöyle geliyor ki,benim tartıdaki kilom bir anda düşecek. Nasıl oluyor derseniz. Bakın bir markette askılı badi buldum. Evde giymelik düğmeli falan neyse, M bedendi . acaba olur mu olmaz mı dite düşündüm. Normalde xl falan giyiyorum.ya da L.. Neyse aldım. Eve geldim bi giydim.neredeyse bol bile geliyor 😊😊 bende bir göbek var ,bi 7-8 kilo var gibi sanki. O gidince bir şey kalmayacakmış gibi geliyor.ip atlayarak baya bi eridi azıcık da sarktı galiba. Toparlamaya çalışıyorum inşallah toparlanır.doğumdan sonra 9 ayda 25 kilo verdim ama gram sarkma olmadı sonra aldım işte biliyosunuz, veriyorum hem çatlaklar meydana çıkmaya başladı. Valla kilo almak mı,bir daha??? Aslaaaa. Tabi sağlık sorunu ve hamilelik dışında
Ip atlamak mi yapti sarkma? Aslinda hamilelikte xok kilo almamak lazim. 10-12 iyi, gerisinin bebege yarari degil zarari var.

kkelebeketkisi

Boy:165 Bşlngç:76 (11.03.19) Hdf:60 Gncl: 64,9
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.666
Dünkü menüm;
Uyanınca; yeşilçay

Kahvaltı;
10-12 sarma
1 haş yumurta
1 yeşil biber
1 salatalık
1 tatlı kaşığı kadar helva
1 bardak çay

Öğle;
Patates-Kabak-Patlıcan-Biber den oluşan 1 porsiyon karışık kızartma
4 adet misket köfte

Ara;
2 bardak çay
1 kibrit kutusu kadar yaş pasta

50 dk tempolu yürüyüş, 15 dk bölgesel hareket
3 litre su

moni moni

kkelebeketkisi

Boy:165 Bşlngç:76 (11.03.19) Hdf:60 Gncl: 64,9
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.666
menüm

sabah
2 dlm tam buğday ekmeği
peynir

ogle
peynir
domates

ikindi
kabak yemeği
yogurt

aksam
1 bardak süt
neyve

sara_28 sara_28
Harika bir menü afiyet olsun canım
Ben menümü yazayım bu saatten sonra asla bir şey yemem
Eşim 2 aydır çok çok yoğun çalışıyor, ilk defa dışarıya çıktık diyebilirim bu yüzden bugün azıcıkım kaçamak yapmış olabilirim :))

Menü
Sabah 04.00
Ekmeğin kabuğundan biraz,toplasan 2 dilim ekmek eder etmez
...
Öğle 12.00
1 bardak limonlu su
...
Ara , 17.00 civarı
Patates kızartması mc Donald s
....
Akşam 20.30
Yarım tabak bezelye.
Bir tabağa yeşil fasulye, yarısına tavuklu şehriye
...
Su: 1.5 lt
Spor: 30 dk yürüyüş
Benim gibi kaçamaklı olmuş ve hemen tartıya yansıdı benim aslında yemememiz gerekiyor ya
Menümü yazayim ben de, herkes yazmis. :)

Kahvalti (9 bucuk)
1 yumurta ile yesil kabakli omlet (detoks yaparim diye aldigim bir suru kabak var evde degerlendirmek icin ne yapacagimi sasirdim artik :) )
5 zeytin
1 salatalik

Ara (12)
1 kase karpuz

Öğlen (3)
2 kase kabakli havuclu yogurt corbasi
2 hurma

Aksam (5 bucuk)
2 dilim firinda tavuk
4 kasik patatesli patlicanli bulgur pilavi (sebzeleri kizartmadan yaptim)

Spor
100 squat
Afiyet olsun canım çok güzel menü
Iyi aksamlar
Menum:
Kahvalti:1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, ceri domates, 1 dilim kepek ekmegi
Ogle: haslanmis brokoli, yogurt, 2 hurma
Aksam: yarim kusbasili pide, 3 dilimde peynirli pide.
Ustune dondurma yedim. Abarttim aksam.

10.000 adim oldu gerci. 1.5 saat yuruyus yani.
Yarin daha temkinli gidicem
Akşam dışında süpermiş canım neyse 1 günümüz daha var telafi etmek için

vorones

o şimdi mezun ;) iki oğlan anası ;)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33.021
Hayır voronescim,yazmalısın menünü bebeğim. Hayır diye diye bugün oldu. E bugün zaten perşembe, sabah da kek poğaça yenmiş afiyet olsun.hemen şimdi öğle yemeğinde güzel bir çorba salata akşama da, bak nasıl toparlıyorsun canım benim.seni anlıyorum benim eski halim gibisin. Yapma bu eziyeti bedenine. Brnim gibi yasaklı da değilsindir ne de olsa ,yerinde olsam bi mercimek yaparım,şöyle salçalı,üzerine kırmızı biber falan ooh, biz yiyemiyoruz sen bari ye
Canım ya. Sorma hem de ne eziyet . Midem davul karnım öyle. . Ama evde bunlar ve misafir oldukça yaPamiyorm diyet neyin.en azından sbze pisiremiom. Hep hamur Vs. . Yapcam çorba :KK66:

Yukarı Alt