Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

Baby Cat

77.6/ 74.7 hedefe son 14.7⏳70 ✖65✖60✖
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
1.435
5.987
2277975
eveet kızlar, sabah saat 4 tr oğlum ekmek yemek istedi :) normalde eve ekmek almıyoruz ama gündüz istedi çocuğum,akşama babası gelirken aldı. Sabah 4 te de yerken bi bakem tadına 2 hafta oldu yemeyeli dedim, anamm pamuk şeker gibiydi,kabuğundan az biraz yedim 🌝 o yüzden öğle yemeğim olarak bu sıcak limonlu suyu içeceğim, akşama ne yerim şu an bilemiyorum.koca bir limonu sıktım içine 😊 acayip ekşi oldıı

Kimmik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.760
2.318
Merhaba hoşgeldin . Boyuna göre kilon çok iyi . Sok diyet vari şeyler yapmasan mi ki . Ama ssana da şimdi hep . Kilon yok senin ye amaaan baskiları çoktur dimi
Evet dedigin gibi sozlere maruz kaliyorum. O yuzden zaten kimseye yemek konusunda dikkat ettigimi söylemiyorum. Bu sebeple isafir gibi ortamlarda cok kacamaklar yapabiliyorum.

Ben uzun zaman once 61 kgyu gordum sonra hizla zayiflayip 56 kgya geldim ama aylardir orada takildim kaldim. Ne kadar dikkat etsem vs veremeyince dedim en iyisi detoks gibi bir sey yapmak ama harfiyyen de uygulayamadim zaten. 3 gunde en az 3 kg garanti diyorlardi ama benim 2,5 kg gitmis oldu. Neyse sevindim tabii.

Su an aslinda hani o klasik "boyundan 10 birim az olmak" tabirine yaklastim ama benim asil hedefim 3 kg daha vermek. Bunu uzun zamandir istiyorum. Basen bolgemde cok fazla selulitlerim var, 50 kg olduğumda hicbirinin kalmayacagina inaniyorum. :)

gulsahhh01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2013
3.170
3.020
Hmm alerji de kotuymus, gecmis olsun. Allah bagislasin bebegini. :)

Allah kabul etsin, ben de tutmak istiyorum 6 gunleri insaallah, hem Ramazan'da tutamadiklarimi kaza etmis olurum bu bahaneyle. Ama haftada 2 gun yuzmeye basladim, insaallah firsat bulabilirim.

Mmmm, ellerine saglik kulaga hoş geliyor. Ben de yapiyorum evde firinda ama benimki bayagi bol malzemeli oluyor. Boyle sade denemedim hic. Ben evde ne buluyorsam koyuyorum. Kuru meyveler, kuruyemisler, tohumlar, baharatlar... Degisik guzel oluyor. O yuzden kuruyemis yerine gibi oluyor benim yaptigim. Yogurtla cok seviyorum ben.

Boyum 163 cm.

Guzel dengeli bir menu olmus. Detoks suyu dedigin ne oluyor? Evde kendin mi yapiyorsun, yoksa hazir mi aliyorsun?
kendim yapıyorum canım yeşil çayı demliyorum 1fincan içine 1 tarçın ve 1 2 tane karanfil koydum 1 litre suya 1 elma dilimliyorum 1 salatalık ve bana koydum hepsini karıştırıyorum limon sıkıp iciyorum

kkelebeketkisi

Boy:165 Bşlngç:76 (11.03.19) Hdf:60 Gncl: 63,4
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2014
547
1.757
Hayirli olsun, mutluluklar... Dugununde hayallerindeki gibi ol insaallah. :) her seyin kusursuz ve guzel olmasini diliyorum.
Çook teşekkür ederim canımm inşallahh öyle olurrr :dua:bugün öyle bir spor yapmışım ki sabah eve geldim kendimi yatağa zor attım, tansiyonum düştü heralde.... Pişman olmak istemiyorum kilolarım yüzünden fotoğraflara baktığımda

NihalDemirel77

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2018
248
926
Off 48 kg mu? :) ben 55-56 civarinda gidio geliyorum su siralar ve 50 kg istiyorum. Aslinda 2 kg var arasinda ama gercekten benim icin cok uzak. Kilo vermekte ve versem de onu korumakta epey zorlanan bir bunyem var. Bu arada Yalovali misin? Nickinde 77 yazinca sorayim dedim, benim annemin tarafi Yalovali da... :)
Ben de 58 den 55 e indim ama 48 nasıl olacak bilmiyorum.Yok 77 Yalova dan değil doğum yılımdan 1977😊

Yukarı Alt