Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

LaleZar86

10.Takım BK:68 GK:60,5 Hedef:58kg
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
1.527
3.314
Veee size muhtesem bir haberim daha var . Cumartesi gunu nişan var . Ve ben uzerime olmayan 44 beden bir elbisem var . Ve artik o bana oluyor :21: :KK36: :KK49: yani azmin sonu zaferdir diye boşa demiyorlar. Sonunda elbiseme girecem insallh
Hadi gözün aydın, ben demiştim giyersin diye 😁

cimbomlukiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
2.766
5.220
nasil detoks listen?
insallah olursun😊
Faydasını görürsün bize de at bizde uygulayalim.😉😊
kızlar kadınlar kulübünden bir kızdan almıştım listeyi hatta daha önce 10.takımdaydı kendisi ablası yapmış ünlü bir diyetisyen listelerini paylaşmam çok etik olmaz ama kendisi arada diyet günlükleri sayfasında konu açıp 3er günlük listeleri paylaşarak birlikte yapanlarla paylaşıyor.:KK66:

cimbomlukiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
2.766
5.220
Benimde çok fazla kalmadı hedef kilom ama çok da hızlı vermek istemiyorum, her hafta istikrarlı bir şekilde azda olsa eksi olursam iyidir. Hızlı verirsem hemen geri alırım diye korkuyorum. Az olsun ama kalıcı olsun.
ben çok sabredemiyorum canım nefis konusunda canım istediği anda yemek isteği uyanıyor o yüzden yavaş gidersem hiç olmaz bu gazla başlamışken devam daha sonra koruma evresinde kalori sayarak ve sporla gitmeyi düşünüyorumHoppa

H M

♥ bşlngc :74 G : 67.9 Hdf : 64 10.Takim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.789
19.299
Herkese iyiakşamlar moni moni beni yarın için izin yazabilir misin eşim ameliyat oldu bugun hastanedeyiz yarın malum tartılamıcam haftaya bildirim yapsam olabilir mi acaba
Yarın için herkese bol bol eksiler diliyorum
Gecmis olsun Allah şifa versin🌹

LaleZar86

10.Takım BK:68 GK:60,5 Hedef:58kg
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
1.527
3.314
Herkese iyiakşamlar moni moni beni yarın için izin yazabilir misin eşim ameliyat oldu bugun hastanedeyiz yarın malum tartılamıcam haftaya bildirim yapsam olabilir mi acaba
Yarın için herkese bol bol eksiler diliyorum
Geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin

Yukarı Alt