• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

gezegenfeza

Umudum çiçek açtı
Pro Üye
18 Mart 2018
13.219
51.785
Benim de oyle çalısan bir anne olarak oğlumla yıllardır böyle bol zamanımız olmamıştı. O da yoģun bir şekilde üniversite hazırlığindaydı iki yıldır özellikle. Ocak ayinda çok ciddi bir rahatsızlık gecirmisti. Boğaz enfeksiyonu kalbine indi. Kalp kasi ve zarı iltihaplanmıştı. Yoğun bakımda kaldı. O yuzden uzakta olması beni tedirgin ediyordu. Hastalığı atlattı ama yine de aklım ondaydı. Bu bizim için bir yönden hayır oldu. Ama her şeyi Allah bilir tabi...Biz sıradan bir grip enfeksiyonundan zaten büyük tehlike atlattik... O yuzden bu virüsten korunmaya daha çok dikkat etmeye çalısıyorum ama taktir Allahın. Rabbim hepimizi korusun. Allah insanı sevdikleriyle sinamasın çok zor..Cok haklısın insanlığa çok ders verdi o kesin canım
Çok şükür atlatmış canım, Allah birdaha yaşatmasın

perihan00

Mez.tarihi 🏆21 Şuabat 2020🔸️56,1 🔸️ Gk 56,0
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.240
18.532
Benim de oyle çalısan bir anne olarak oğlumla yıllardır böyle bol zamanımız olmamıştı. O da yoģun bir şekilde üniversite hazırlığindaydı iki yıldır özellikle. Ocak ayinda çok ciddi bir rahatsızlık gecirmisti. Boğaz enfeksiyonu kalbine indi. Kalp kasi ve zarı iltihaplanmıştı. Yoğun bakımda kaldı. O yuzden uzakta olması beni tedirgin ediyordu. Hastalığı atlattı ama yine de aklım ondaydı. Bu bizim için bir yönden hayır oldu. Ama her şeyi Allah bilir tabi...Biz sıradan bir grip enfeksiyonundan zaten büyük tehlike atlattik... O yuzden bu virüsten korunmaya daha çok dikkat etmeye çalısıyorum ama taktir Allahın. Rabbim hepimizi korusun. Allah insanı sevdikleriyle sinamasın çok zor..Cok haklısın insanlığa çok ders verdi o kesin canım
Dikkatimi çektide ocak ayinda birçok insanlar hastalik geçirdi .benimkiler dahil..bence bu virus önceden vardi..insanlar panik yapmasin diye açiklamadilar bence..Ahmet Apa beyde aynini söylüyor ve bir kismimiz bu hastaliği atlattik bence..bazilarimiz hafif bazilarimiz ağir..

Gonulbagi

baslangıç kilo: 72.7 💣guncel 68.3💥 hedef: 65 💘
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2006
1.551
3.462
Dikkatimi çektide ocak ayinda birçok insanlar hastalik geçirdi .benimkiler dahil..bence bu virus önceden vardi..insanlar panik yapmasin diye açiklamadilar bence..Ahmet Apa beyde aynini söylüyor ve bir kismimiz bu hastaliği atlattik bence..bazilarimiz hafif bazilarimiz ağir..
Onu ben de düşündüm. Ama doktorlar oğlumun rahatsizliginin olabildigini soylüyorlar nadiren olabiliyormuş. Bir de kimseye bulaşmadı. Cok ziyarete gelen oldu evde hastanede sonrasinda grip olan kimse olmadi. Ben dipdibeydim. Kardesim ailem oglumun arkadaslari kimsede enfeksiyon gelismedi. O yuzden evet bu corana diyemiyorum. Ama bu her zamankinden farkliydi tabi

Gonulbagi

Kayıtlı Üye
3 Ekim 2006
1.551
3.462
Oglumun rahatsizligi genclerde universite cagindakilerde oluyormus ileri yasta degil mesela.. Bir de söylememezlik olamaz cunku doktora da bulasacak bu saklanacak bir sey degil bence ya. Doktorlar hemsireler gayet rahat tedavi ettiler kac gun hastanede yatti. Ziyaretci yasagi da yoktu.

YaKaMoZz-z

❤️10.takım/b.70/gncl.57.4/hdf.57❤️
Pro Üye
1 Mart 2013
9.126
16.021
O dönemde bizde ailecek çok hastalandık ateş öksürük geceleri dahi uyuyamıyorum bir gün çok çok kötü oldum öksürükten konuşamıyordum göğüsüme bıçak saplanır gibiydi doktora gittim iğne yaptılar hemen rahatladım boğazım o kadar acıyordu ki halsizlik hat safhadaydı acaba diyorum bende olabilir mi 😕

Gonulbagi

Kayıtlı Üye
3 Ekim 2006
1.551
3.462
O dönemde bizde ailecek çok hastalandık ateş öksürük geceleri dahi uyuyamıyorum bir gün çok çok kötü oldum öksürükten konuşamıyordum göğüsüme bıçak saplanır gibiydi doktora gittim iğne yaptılar hemen rahatladım boğazım o kadar acıyordu ki halsizlik hat safhadaydı acaba diyorum bende olabilir mi 😕
Iste bunu ben de hep sorguluyorum da kimseye bulasmadi bir de cigerde bir sey yoktu bizim. Ama bu yıl virüsler covid 19 olmasa da cok etkili o kesin.

Baby Cat

79.4 / 77.6 hedefe son 17.6⏳70 ✖65✖60✖İSTANBUL
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
2.209
9.646
Selam arkadaşlar
Bugün aylık baş ağrısı günüm fenayım
Ama iştahım da yok çok şükür 🙂
Saat 15.0p gibi 1 tabağın yarısına bulgur pilavı yarısına kuru fasulye
Aynısondan bir tabak daha yaptım ama yarısını yiyebildim
Henüz su içemedim