• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

13 şubat 2020 transfer olup gün sayanlar

Esrapembeli

Esra
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
197
220
Merhaba, bu benim 3. Transferim.
1.kimyasal
2. (7. Hafta )düşük ve kürtaj la sonlandı
Bu 3. Sü , hayırlısı olsun🙏🏻🥰.
Daha önce 2 kere pozitifi gördüğüm halde olumsuz sonuçlandı. Şu an çok karışık duygular içerisindeyim 🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esrapembeli

Esra
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
197
220
Merhaba 🤗tedaviniz hayırlı olsun inşallah bu sefer güzel sonuçlanır🙏🏻 Bende dün transfer oldum 😊
Teşekküler , sizin transferinizde hayırlı olsun 🙏🏻🥰 .Aynı gün transfer olmuşuz 🥰, Allah hayırlısını nasib etsin bizlere, inşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi 🙏🏻🥰♥, 1. günümüz bitti sayılır 🙏🏻😍. Bana 25’i kan tahlili yaptırmamı söyledi doktorum , ilk ikisinde 8. gün belli olmuştu idrarda, bakalım sabredebilecek miyim 🙃🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.634
Beenn de varim 13 subatta transfer olan :KK9: :KK68::nazar::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:Allah hepimizin kucagini bos birakmasin insallah kavuşuruz

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.634
Evet ya birde Ailem eşim falan hasta moduna soktular beni sürekli yatıyorum oturuyorum hiç geçmiyor zaman siz neler yapıyorsunuz nasıl geçiyor zaman
Ben de yatiyorum simdilik jel uygulayinca mecbur 30 dakika yurumek zorundayım 🤣

Yukarı Alt