Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.216
62.857
İyi akşamlar bugünkü menüm yine tek öğün( oruç tuttuğum için)
Akşam 17.00
Yarım kase mercimek çorbası, yarım levrek(fırında pişirdim), 3 kaşık ıspanak kavurma ve yeşil salata ( içine yağ, limon ve tuz eklemedim. Biraz nar, ceviz ve yaban mersini ile tatlandırdım. Gerçekten güzel oldu. Tavsiye ederim).
19.30 yarım trabzon hurması
2 bardak şekersiz çay
1.5 lt su ( sanırım o kadar olmuştur)
Spor yapamadım ama tüm gün çocukların dolaplarını düzelttim ve bolca eğilip kalktım :olamaz:
Allah kabul etsin, menunuz oldukca guzel.
Dolaplari duzenlemenizde spor olmus size. :)

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.216
62.857
Ben dizi izleyemiyorum maalesef! Bir iki bölüm izlesem sonra takip edemiyorum. Beceriksizim o konuda. Belki de beni çeken nir dizi olmadığı için de olabilir.
Benim sevip izledigim cok diziler var, cogunlukla yabanci diziler ama su sira oyle stresli bir zamandayim ki, tek bos vaktimi, buraya takima harciyorum.
Birde dizi , film keyfi yaninda atistirmaliklar ve abur cuburla cikiyor, diyette onlarda olmayinca cok keyfi olmuyor :))

pessinus

Bk 79.6 Gk 72.6 hk 65
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
4.575
6.090
Çok şükür gelebildim.Sayfalar baya ilerlemiş.Bayıldım takımın bu haline.2gundur esim oglum ben kapadokya gezisi yaptik.Sabah dönüyorum.Tarti bildirimi öğleye kalabilir.burda otelde tartı bulamadım.
Ne güzel yapmışsınız gezmek için en güzel zamanlar sıcak da değildir fazla.

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.216
62.857
Çok şükür gelebildim.Sayfalar baya ilerlemiş.Bayıldım takımın bu haline.2gundur esim oglum ben kapadokya gezisi yaptik.Sabah dönüyorum.Tarti bildirimi öğleye kalabilir.burda otelde tartı bulamadım.
Keyifli bir gezi olmustur umarim, hosgeldiniz.
Yillar yillar evvel dedem ve anneannemle gitmistik kapadokyaya.
Cok guzel yerlerdi.
Tarti bildriminizi gec de olsa yapin mutlaka, takiminizin sizin bildiriminize cok ihtiyaci var. :)

pessinus

Bk 79.6 Gk 72.6 hk 65
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
4.575
6.090
Benim sevip izledigim cok diziler var, cogunlukla yabanci diziler ama su sira oyle stresli bir zamandayim ki, tek bos vaktimi, buraya takima harciyorum.
Birde dizi , film keyfi yaninda atistirmaliklar ve abur cuburla cikiyor, diyette onlarda olmayinca cok keyfi olmuyor :))
Ben de yabancı dizi izliyorum sadece o da çocuğu ya emzirirken ya uyuturken başka boş zaman yok:)

Yukarı Alt