1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

14.07.2017 de ameliyat oldum

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve fndkyms tarafından 15 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : fndkyms
  1. manikkk

manikkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    48
    Bak ondan da var banyodan sonra suriyim hemen

2. 17 Temmuz 2017
  3. Tiramisu35

Tiramisu35 ♥♥♥Yavrularım♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    3.581
    Ödül Puanları:
    238
    Canım onu doktoruna danış istersen Benin doktorun nemlendiricili olanı yazmıştı bana. Bu arada hamilelik döneminde göbeğim çatlamasın diye bebe yağı sürüyordum ama kararma yaptı göbeğimde bir süre sonra. Belki benim bünyemle alakalıdır bilemiyorum ama göğüslerim için bebe yağı kullanmadım o yüzden. Karar senin :KK66:

4. 17 Temmuz 2017
  5. manikkk

manikkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    48
    Az önce doktorla konuştum bantlarını 1 hafta sonra çıkar bepantolu yaraya sur 2 hafta sonra da iz için verdiğim kreme başla dedi. Meme yumusasin diye bebe yagi yafa krem sur demedi hic. İyi bari kafamdan soru isaretlerini attim sonunda. Sadece sey kaldi sizler de antibiyotik kullandiniz mi bunu baska bi konuda daha sordum yada bu konuda hatirlayamadim ama size de soriyim. Eczaneden antibiyotigi alamadim sifre istiyo ya harfli sayili. Doktor bana onu vermemisti. Agri kesiciyi bile parayla aldik. Simdi demin onuda sordum bana şifre diye 3 haneli sayı verdi harf falan yok. Böyle oluyo mu ben ilk defa gordum. İnsallah verir bu sefer ilacı ya. Kullanmayan oldumu antibiyotik?

6. 17 Temmuz 2017
  7. esmeralda19

esmeralda19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @fndkyms Ne kadar maliyeti var peki? Ben Ankara'dan bir doktor ile görüştüm 10 bin civarında söyledi ama fazla geldi :KK43:

8. 17 Temmuz 2017
  9. fndkyms

fndkyms Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    6000 tl ye indi zorla tanıdık aracılığıyla 8000 demişti

esmeralda19 bunu beğendi.
  10. 17 Temmuz 2017
  11. Tiramisu35

Tiramisu35 ♥♥♥Yavrularım♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    3.581
    Ödül Puanları:
    238
    Bepantol memeye sürülüyor yalnız , iz kremlerini yaraya süreceksiniz. E reçete numarasını diyorsunuz sanırım , onu doktorunuzun size vermesi lazımdı artık ilaçlar o şekilde alınıyor. Antibiyotik kullanılmalı tabii ameliyattan sonra . Normalde ben doğru düzgün ilaç kullanmam ama ben bile bitirmiştim .

manikkk bunu beğendi.
  12. 17 Temmuz 2017
  13. esmeralda19

esmeralda19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fazla ama değecektir diye düşünüyorum. İnşallah iyi bir doktor bulabilirim :dua: