Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

magickk

Güncel 61 hedef 57
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
4.250
12.941
Evet canım çok saol.. hatırladım tabi, döndüm geldim yine kürkçü dükkanına

O zaman ilk elin günahı olmaz deyip başlıyorum;
Sabah saat 9:00 gibi
1 yumurtadan domates soslu, 3-4 dilim sucuklu omlet, 3 tane siyah zeytin, 2 dilim ekmek, biraz avokadolu ezme( kızım için hazırlamıştım, o yemeyince tırtıkladım), 1 tatlı kaşığı bal
Öğle saat 13:00 gibi
1 kase domates çorbası, yarım dilim ekmek
Ara 15:00 gibi;
Ispanaklı peynirli börek bir porsiyon diyeyim
1 paket çokofest franbuazlı çikolata ( ev de çok zulam var, ne olacak onlar bilmiyorum
Akşam 19:30 gibi bir kase erişteli yeşil mercimek yemeği
2-3 çatal makarna
Yarım kase yoğurt
Salata

gün boyu 3lt su beşki geçmiştir de
Spor yok( kızı ayakta sallama ve oyun oynama sayılmıyorsa tabi, bir de bütün evi süpürme 😂)

maşallah, afiyet olsun.. köfte ve ayran demir emilimi konusunda çok sıkıntılı, faydalı gibi görünen ama birarada bizim depomuzdan çalan yiyecekler..karışmak gibi algılansın istemem 🥰 bir ara tüm bunlarla kafayı bozmuştum

Akşam araöğününü daha erken yapsan mükemmel olacakmış 🥰🥰🥰
Evet biliyorum normalde hiç tüketmem etle yoğurt yada ayran eşim isteyince yaptım bende içeyim dedim bu sefer ne zaman beraber tüketsem dokunuyor zaten içmeseydim iyiydi

magickk

Güncel 61 hedef 57
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
4.250
12.941
Canım bende kendiliğinden olamıyorum her seferinde kan ver git ilaç yazdır baya geç oluyor ve çok sancılı geçiyor.
Benim bu sefer erken oldu daha 3 gün vardı sanırım uyku dengesizliğinden böyle oldu geçen ay geç oldu aman ya nedir nu dengesizlik sinir stres malum evdeyiz sürekli uyku duzenimiz bozuldu dün 3 te yattim 12 de kalktım cocuklarda dengesizlesti 😔

caroline84

...
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
3.250
9.752
35

1 yumurtadan domates soslu, 3-4 dilim sucuklu omlet, 3 tane siyah zeytin, 2 dilim ekmek, biraz avokadolu ezme( kızım için hazırlamıştım, o yemeyince tırtıkladım), 1 tatlı kaşığı bal
1 paket çokofest franbuazlı çikolata ( ev de çok zulam var, ne olacak onlar bilmiyorum
2-3 çatal makarna
Yarım kase yoğurt
Salata

Spor yok( kızı ayakta sallama ve oyun oynama sayılmıyorsa tabi, bir de bütün evi süpürme 😂)

maşallah, afiyet olsun.. köfte ve ayran demir emilimi konusunda çok sıkıntılı, faydalı gibi görünen ama birarada bizim depomuzdan çalan yiyecekler..karışmak gibi algılansın istemem 🥰 bir ara tüm bunlarla kafayı bozmuştum

Canım ya aslında ben o ara ögünü yapmak istemiyorum ama herkes bişeyler yiyor öyle böyle değil bende yanlış bişey yemeyim diye oturup fındık kırdım.

magickk

Güncel 61 hedef 57
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
4.250
12.941
Canım bende Pkos olduğu için illa yürüyüş diyorum.
Yürüyüş bandı çok yer kaplıyor epliktik daha az yer kaplıyor bide sanki daha hızlı yag yakıyor.
Evet canim ya eliptik harika fitblonde çok kullanıyor ve faydasını çok gördü keşke onu alsaydım diyorum ama yapacak bişey yok

mochachocolate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.911
7.177

2-3 çatal makarna
Yarım kase yoğurt
Salata

Maşallah canım oku oku anca bitti bugünün günahı olmaz artık yarına bakalım ayranla birarada yenilmemesi gerekiyordur doğru diyon bende biliyom ama yine aynı hatayı yapıyom banada hatırlattın iyi oldu biraz dikkat edeyim😅😂😂

Son düzenleme:

diyetlikadn

🧘🏼‍♀️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.581
5.610
Eğlenceli bence ya çok yaptıysan eskiden bıkmış olabilirsin daha yapacaktım ama fırsat olmadı sonra da üşendim oturuyorum işte
Belkide canım ama bana hem fazla hareketli ya da fazla yavaş geliyo temposu çok uyumsuz bi değişik geliyo bilmiyorum 😂 olsun yarınki hareketi bol bol yaparz

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.404
51.455
Canım bende Pkos olduğu için illa yürüyüş diyorum.
Yürüyüş bandı çok yer kaplıyor epliktik daha az yer kaplıyor bide sanki daha hızlı yag yakıyor.
çocuk odam var bazayı atıp dolap yaptırmak istiyorum. normalde bu sene tatilden kısıp evi tadilata sokmak istiyordum ama hepsi birden hyal oldu o zaman yürüyüş band alacaktık zaten yoga merakım da var boş oda işime gelir yani .

siderolites

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
4.730
3.509
kızlar naber ben şimdi kahvaltı yaptım evde hiç sebze yok dün eşim 3 market gezdi yok yok , ev hep baklagil karbonhidrat. bana yapılabilecek yemek örnekleri verir misiniz? @nefertityy yeşil mercimek diyordun onun tarifini yollar mısın ben hiç erişteli yapmadım ama akşam için iyi bir öneri çocuklara da börek yaparım olmazsa.yarın pazar var olmazsa eşimi göndereceğim eldiiven ve maske ile

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.404
51.455
kızlar naber ben şimdi kahvaltı yaptım evde hiç sebze yok dün eşim 3 market gezdi yok yok , ev hep baklagil karbonhidrat. bana yapılabilecek yemek örnekleri verir misiniz? @nefertityy yeşil mercimek diyordun onun tarifini yollar mısın ben hiç erişteli yapmadım ama akşam için iyi bir öneri çocuklara da börek yaparım olmazsa.yarın pazar var olmazsa eşimi göndereceğim eldiiven ve maske ile
Evde yoğurt var mı ? varsa 3 yk dövme 4 yk yoğurt / 3 yk yeşil mericmek 4 yk yoğurt yapabilirsin içine baharat ekleyebilirsin. diyetisyenim bunu 1 öğün olarak vermişti. tok tutmuyor ama açta kalmıyorsun.

Günaydın 14.takım. Herkese mutlu günler ve mutlu bir hafta diliyorum :KK68:
günayın canım iyi haftalar
Kızlar bugün tartılıyormusunuz ?
ben tartılmadım wcden dolayı ama tartı kontrol günümüz

siderolites

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
4.730
3.509
Evde yoğurt var mı ? varsa 3 yk dövme 4 yk yoğurt / 3 yk yeşil mericmek 4 yk yoğurt yapabilirsin içine baharat ekleyebilirsin. diyetisyenim bunu 1 öğün olarak vermişti. tok tutmuyor ama açta kalmıyorsun.

günayın canım iyi haftalar

ben tartılmadım wcden dolayı ama tartı kontrol günümüz
çok iyi oldu bu yoğurt var

fit blonde

G:62.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.815
33.294
Günaydın kizlaaarr kahvaltımı yaptım ortalığı topladım birazdan kahvemi yapicam sonra ekmek mayalicam marketlerde hiç maya kalmamış annemde yaptığın hamurdan ayır dedi bakalım denicm olur inşallah

Bugün tartıldım 58.4 üm🙈 cumaya göre +400🙈
Regleden dolayı artı olması normal canm cumaya kadar zaten regle ödemini atarsın kilon düşer👍bende hemen olup cumaya kadar ödemi atsam keşke

fit blonde

G:62.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.815
33.294
Bn 2 aydır olmuyodum ya acayip sistim bı görsen 😂
Bende ondan şiştim kuzum ben de geçen ay olmadım ufak da bir operasyon geçirdim zatn narkoz ilaç filan tam o hafta çok ilaç içtim ve reglede olmayınca şiştim 2-3 kiloluk artı oyüzden oldu zaten yoksa hep 60ı korumuştum bende en son ocakta regle olmuştum bu ay ilk kez artı olmam o yüzen oldu ama sen neden 2aydır regle olmadın ki ?

mochachocolate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.911
7.177
İyi diyelim iyi olsun canım senden naber olmamasına çok şasırdım sebze meyvede belli bir şekilde alınır bozuluyor sonuçta nasıl stokluyor millet anlamıyorum sebze meyveden yana sıkıntı yok burada şimdilik bitince hemen doluyor umarım daha fazla sürmez böyle herkes normal hayatına döner🙏😔