Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.403
51.455
Canım bende Pkos olduğu için illa yürüyüş diyorum.
Yürüyüş bandı çok yer kaplıyor epliktik daha az yer kaplıyor bide sanki daha hızlı yag yakıyor.
çocuk odam var bazayı atıp dolap yaptırmak istiyorum. normalde bu sene tatilden kısıp evi tadilata sokmak istiyordum ama hepsi birden hyal oldu o zaman yürüyüş band alacaktık zaten yoga merakım da var boş oda işime gelir yani .

siderolites

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
4.730
3.509
kızlar naber ben şimdi kahvaltı yaptım evde hiç sebze yok dün eşim 3 market gezdi yok yok , ev hep baklagil karbonhidrat. bana yapılabilecek yemek örnekleri verir misiniz? @nefertityy yeşil mercimek diyordun onun tarifini yollar mısın ben hiç erişteli yapmadım ama akşam için iyi bir öneri çocuklara da börek yaparım olmazsa.yarın pazar var olmazsa eşimi göndereceğim eldiiven ve maske ile

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.403
51.455
kızlar naber ben şimdi kahvaltı yaptım evde hiç sebze yok dün eşim 3 market gezdi yok yok , ev hep baklagil karbonhidrat. bana yapılabilecek yemek örnekleri verir misiniz? @nefertityy yeşil mercimek diyordun onun tarifini yollar mısın ben hiç erişteli yapmadım ama akşam için iyi bir öneri çocuklara da börek yaparım olmazsa.yarın pazar var olmazsa eşimi göndereceğim eldiiven ve maske ile
Evde yoğurt var mı ? varsa 3 yk dövme 4 yk yoğurt / 3 yk yeşil mericmek 4 yk yoğurt yapabilirsin içine baharat ekleyebilirsin. diyetisyenim bunu 1 öğün olarak vermişti. tok tutmuyor ama açta kalmıyorsun.

Günaydın 14.takım. Herkese mutlu günler ve mutlu bir hafta diliyorum :KK68:
günayın canım iyi haftalar
Kızlar bugün tartılıyormusunuz ?
ben tartılmadım wcden dolayı ama tartı kontrol günümüz

siderolites

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
4.730
3.509
Evde yoğurt var mı ? varsa 3 yk dövme 4 yk yoğurt / 3 yk yeşil mericmek 4 yk yoğurt yapabilirsin içine baharat ekleyebilirsin. diyetisyenim bunu 1 öğün olarak vermişti. tok tutmuyor ama açta kalmıyorsun.

günayın canım iyi haftalar

ben tartılmadım wcden dolayı ama tartı kontrol günümüz
çok iyi oldu bu yoğurt var

fit blonde

G:62.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.815
33.294
Günaydın kizlaaarr kahvaltımı yaptım ortalığı topladım birazdan kahvemi yapicam sonra ekmek mayalicam marketlerde hiç maya kalmamış annemde yaptığın hamurdan ayır dedi bakalım denicm olur inşallah

Bugün tartıldım 58.4 üm🙈 cumaya göre +400🙈
Regleden dolayı artı olması normal canm cumaya kadar zaten regle ödemini atarsın kilon düşer👍bende hemen olup cumaya kadar ödemi atsam keşke

fit blonde

G:62.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.815
33.294
Bn 2 aydır olmuyodum ya acayip sistim bı görsen 😂
Bende ondan şiştim kuzum ben de geçen ay olmadım ufak da bir operasyon geçirdim zatn narkoz ilaç filan tam o hafta çok ilaç içtim ve reglede olmayınca şiştim 2-3 kiloluk artı oyüzden oldu zaten yoksa hep 60ı korumuştum bende en son ocakta regle olmuştum bu ay ilk kez artı olmam o yüzen oldu ama sen neden 2aydır regle olmadın ki ?

mochachocolate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.911
7.177
İyi diyelim iyi olsun canım senden naber olmamasına çok şasırdım sebze meyvede belli bir şekilde alınır bozuluyor sonuçta nasıl stokluyor millet anlamıyorum sebze meyveden yana sıkıntı yok burada şimdilik bitince hemen doluyor umarım daha fazla sürmez böyle herkes normal hayatına döner🙏😔

Yukarı Alt