Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.493
51.595
Teşekkür ederim :) mavi ve koton'da hep benim bedenimden küçük bedenler var. Lcw'den giyiniyorum hep mecburen ama sıkıldım artık. Elbise hiç giymedim. Kendimi bildim bileli kiloluyum. Basenlerim olduğu için annem, elbise sana yakışmaz gelinlik gibi durur, bacakların çok kalın diye diye beni küstürdü. Ya benden de ne şişmanlar var ama kendilerini soyutlamamışlar toplumdan ve gayet de özgüvenleri yüksek. Böyle insanlara bayılıyorum. Keşke ben de öyle olabilsem. Ailem her şeyimi eleştirdiği için ben küçükken şimdi de ben kendimi her konuda acımasızca eleştiriyorum.
anladım canım .
ma mükemmelliyetçi olmamak lazım içinde kalacağına giy ve bence çok güzel duracaktır doğru elbise ile ama hemen alma kilo verdikçe alırsın motive de olursun :) sana basen eritme videoları da buluruz istersen kilo verirken düzgün incelme sağlarsın

Kafesteki Kartal

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2018
477
256
anladım canım .
ma mükemmelliyetçi olmamak lazım içinde kalacağına giy ve bence çok güzel duracaktır doğru elbise ile ama hemen alma kilo verdikçe alırsın motive de olursun :) sana basen eritme videoları da buluruz istersen kilo verirken düzgün incelme sağlarsın
Çok iyi olur videolar. Çok teşekkür ederim :)

Kafesteki Kartal

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2018
477
256
Selam kısslaaarr

Hemen menümü yazayım
Kahvaktımı 12 gibi yaptım
1 tatlı kaşığı çökelek
1,5 dilim tam buğday ekmeği
Yarım domates