• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

gayem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
60
7
günaydın kızlar
takımdan ayrılacagımı habet etmek için girdim çok sevinmeyin benden kurtulamasınız kısa süreli eşim duracak burda havalar çok soguk oldugu için evde duracam 1.5 ay felan kızımçok fena hastalandı yanında kimse yok hergün çocuk buz gibi evde üşütüyo
15 tatilden sonra geri dönecem bugün burdayım bugünden sonra yokum yani şubat 15 kadar
ama arada gelirsem size ugrarım

haysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
602
6
günaydın kızlar
takımdan ayrılacagımı habet etmek için girdim çok sevinmeyin benden kurtulamasınız kısa süreli eşim duracak burda havalar çok soguk oldugu için evde duracam 1.5 ay felan kızımçok fena hastalandı yanında kimse yok hergün çocuk buz gibi evde üşütüyo
15 tatilden sonra geri dönecem bugün burdayım bugünden sonra yokum yani şubat 15 kadar
ama arada gelirsem size ugrarım
gayecim geçmiş olsun canım haftada bir kg bildirimi zamanlarıda giremezmisin birbirimize alıştık gelmeyenler çok hissediliyor en azından ben hissediyorum:1hug:

çoğuu boşladı zaten rose fazla giremiyecegini söylüyor buranın neşesi oydu kaydirigubbakcemile5
tuğbada bayramdan beri varmı yokmu belli degil:sm_confused:
neslihancım yeni başladı gelmeyekaydirigubbakcemile
eylülce ara ara geliyor haticede yoğun az katılıyor sempatik fazla giremiyor sibelcim ve nurayda olmasa-tatlicadiarzu- e yaniiiiiiiisenağlama

rose14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
1.183
0
hayırlı sabhlar arkadaşlar uymuş kalmışım yaa.aslında sabah kalkmıştım namaza ve arkasından 9.30 kadar uyanıktım.sonra kızımın yanına bi uzantım tam uzanmışım.neyse azcık yazayım çıkcam işlerim duruyo kahvaltı felan da yapcam.sonra spor .ya gayem çok üzüldüm .ama geçerli bi sebebin var.yinede sen diyetine devam et canım.

gayem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
60
7
gayecim geçmiş olsun canım haftada bir kg bildirimi zamanlarıda giremezmisin birbirimize alıştık gelmeyenler çok hissediliyor en azından ben hissediyorum:1hug:

çoğuu boşladı zaten rose fazla giremiyecegini söylüyor buranın neşesi oydu kaydirigubbakcemile5
tuğbada bayramdan beri varmı yokmu belli degil:sm_confused:
neslihancım yeni başladı gelmeyekaydirigubbakcemile
eylülce ara ara geliyor haticede yoğun az katılıyor sempatik fazla giremiyor sibelcim ve nurayda olmasa-tatlicadiarzu- e yaniiiiiiiisenağlama
ben buraya hergün girip okuyamazsam bişi anlamıyom ne diyetden nede yarışmadan bilmem farkınfdamısınız ama diyeti diyet yapan takım oluyo yoksa gerçekden verilmiyo bellimi olur belki evde bende bi rekor yapar 10 kilo felan verio gelirim

nukeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
283
0
kIZLAR SELAMMM :teytey::teytey::teytey:

BU GÜN BABAMIZ GELDİ ÇOK MUTLUYUZ HEPİMİZ oğlanda iyileşti oğluştan fırsat bulursam gelirim yanınıza

benim diyet çok iyi gidiyo 1 muz yedim şimdiye kadar 3-4 kase çorba içtim eşime o kadar dedim adanadan yiyecek bir şey getirme diye cezerye birde benim çok sevdiğim kestaneli çikolatalardan getirmişşsenağlamadelikafadulden bi de diyo sen çok seviyosun diye kestaneli aldımdelikafaduldenhay allahımm yemedim ama
diyete devamm:eek:

gayem arada uğramaya çalış canım özletme kendini kızınada çok geçmiş olsunŞeniz

nukeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
283
0
OOOOOOO OOO kızlar nerdesiniz ya :kızgın:bem gittim geldimmm birde girememiş halim bu

lahancılar ne yiyosunuz yazın bakayım hadi lülülülülülüben şimdi 2. küçük muzumu yiycem ve yeşil çay içiçem

yarın et günü oleyyyy :sm_cool:bir şeyler çiğneyebilcem sonundasositososito

haysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
602
6
Nuraycım tebrikler kız iyi gidiyosun çukulatalarını sakla arada atarsın ağzınayerimseniben benim eşimde geçenlerde istanbula gitmişti gelirken pişmaniye aldı bende çok severim ara ara yutmuştum -tatlicadiarzu-

Ben bu hafta 2 gün yedim eger yememe rağmen1 kg verebilirsem artık her hafta cumartesi günümü yeme ve misafir günü yapıcam

bana gelecek olanlar var diyetten sebeb çağıramıyorum artık bir günümü ona ayırıcam öyle karar aldım

rose14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
1.183
0
oh bee az önce site hata veriyodu.hiç gelmiycek sandım.. ayyyy meğer burası benim için nekadar önemliymiş.
nuraycım gözleriniz aydın canımm.sen daha devam ediyomusun lahanaya.ben bıraktım bugün.ayyy ben kahvaltısız peynirsiz yapamam .düzenli kahvaltımı yapayımda başka bişey istemem ben.
bu arda nerdesiniz yaaa.

Neslihan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2007
3.277
13
slm kizlarr ...........
ne habersiniz ya bende sabahtir kocis evdeydi onunla oturdumm simdi yeni gitti yemegimiode hazirladim gectim bakalim kizim uyanana kadarr burdayim

haysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
602
6
Kızlar akşam yemegimde bir kase ekmeksiz yoğurtlu ıspanak yedim bi ara patates haşlıycam bir iki tanede ondan yerim meyva olarak sadece ayva yemeyi düşünüyorum

Yukarı Alt