Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nukeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
283
0
oh bee az önce site hata veriyodu.hiç gelmiycek sandım.. ayyyy meğer burası benim için nekadar önemliymiş.
nuraycım gözleriniz aydın canımm.sen daha devam ediyomusun lahanaya.ben bıraktım bugün.ayyy ben kahvaltısız peynirsiz yapamam .düzenli kahvaltımı yapayımda başka bişey istemem ben.
bu arda nerdesiniz yaaa.

bende aslında jahvaltısız yapamam ama daha önceki lahana diyetlerinde sabah peynir zeytin yiyordum ama bu sefer yemiyorum sabah eşimle kahvaltı yaptık canım yemek istemedi hayret çayın yanında keçiboynuzu kemirdim

Sympathique

Guru
Pro Üye
19 Kasım 2007
8.706
50
mrb arkadaslar ,bugun hep bizim hamur gunumuz uf ya yedimde hic yemem lazimdi ama aksam telafi etcem insallah
sabah kahvalti yapmadim yemek kursum vardi ancak oray yetistim orda bi yesil cay ictim
sonra yaptgimiz baya kaloili bol yagli bagdemli tart gibi biseydi neyse eve getirdim, dedim azcik bunun tadina bakim diye, bi baktim kayinvalidem birsuru hamur mayalamis pogaca yapcakmsi neyse ondan yaptik 1bucuk kucuk pogaca yedim o tarttan ince dilim yedim ,azcikta tarttan kalan hamurla bise yaptim onu aldim ,sistim cok yemedim ama agirdi hepsi, aksam insallah telafi etcem
bu hafta herkes gibi benimde kilo vermem gerekli

nukeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
283
0
mrb arkadaslar ,bugun hep bizim hamur gunumuz uf ya yedimde hic yemem lazimdi ama aksam telafi etcem insallah
sabah kahvalti yapmadim yemek kursum vardi ancak oray yetistim orda bi yesil cay ictim
sonra yaptgimiz baya kaloili bol yagli bagdemli tart gibi biseydi neyse eve getirdim, dedim azcik bunun tadina bakim diye, bi baktim kayinvalidem birsuru hamur mayalamis pogaca yapcakmsi neyse ondan yaptik 1bucuk kucuk pogaca yedim o tarttan ince dilim yedim ,azcikta tarttan kalan hamurla bise yaptim onu aldim ,sistim cok yemedim ama agirdi hepsi, aksam insallah telafi etcem
bu hafta herkes gibi benimde kilo vermem gerekli

sempatik ne yaptın güzelim sennnn:eek:klava::eek:klava: 1 saaten fazla egzersiz yapıcaksın ona görekaydirigubbakcemile5

Sympathique

Guru
Pro Üye
19 Kasım 2007
8.706
50
egzersizi suan yapamam ama aksam yapmadan once ancak yapiyorum
hatta dun yatmadan odamda telefonda internete girdim ,bi bakti sizler yamisiniz kimi demis spor yaptim kimi demis su ictim ,ben salakta turmus muzik dinliyodum :)
valla bi sise suyu aldim ,hem ictim hemde 40 dk kadar spor yaptim
ohhh dedim be n niye oturuyomki
bundan sonra her aksam yatmadan once yapcam insallah

seyhan04

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
194
11
slm kızlar sasırtıcı ama lahanamın 4.günü aslında bugun biraz garip yaptım
karnım çok agrıdı bugun sanırım regl olucam akşam 6 ya kadar hiç bişey yiyemedim bugun süt ve muz günüydü ama benm midemde sütle ilgili bi sorun var gaz yapıyo laktoz eksikliği varmıs ondan bugunkü günle yarını yer degiştirdim bugun aksam 6 da 2 kase lahana çorbası içtim 1 saat sonrada et yedim balık olarak derisiz yanındada 1 dilim ekmek yarınkiyle biaz degiştirdim yarında bugun olanı yapıcam

haysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
602
6
47
oo haysemcim ne güzel eksi
k etme yanından gördükçe içersin
Bende öyle yapıyorum yatana kadar dikliyorum galiba bir sorunum var üsten içip :eek:alttan çıkarıyorum :uhm:acaba iç organlarımda bir sorunmu var bukadar çabuk çıkarmı dersin-tatlicadiarzu-

haysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
602
6
47
yaw kızlar nerelerdesinizkötükedihüso yine fenalık geldii hedelikafadulden gidip geliyorum kimse yok şimdi ben çıkarım siz gelirsiniz :eek:ahadaa çıkıyorum-tatlicadiarzu-
tuğba kız çıksana ortaya:tomato: anam bu kız hepten koyverdi bide gelip geçmişi okumadığını yazıp beni hatırlamıyorsunuz demiyomu:mymeka:

seyhan04

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
194
11
belki sonraları kendimden de bişiler katarım evde bisürü şey var yemiyorum süpersizin sizin sayenizde %80 i

serince84

sude'm,şevval'im
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
495
3
selam kızlar geldim geldim
valla ben anca bugün evdeydim oda ev toplamakla geçti
bugün sabah sadece 1 kase yogurt ve 2 galete yedim
akşamda yaglamadan balık attım patatesle fırına onu yedim salatayla
geçmişi okumaya fırsat bulamadım kızlar ayyy nesrinnn ız haklısın valla bi türlü adapte olamıyorum ben akşama kadar iii gidiyo akşam şaşırıyorum adette olcam 3-4 güne kadar
herkez iyimi kızlar bana kızıyosunuz dimi yaaa

seyhan04

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
194
11
selam kızlar geldim geldim
valla ben anca bugün evdeydim oda ev toplamakla geçti
bugün sabah sadece 1 kase yogurt ve 2 galete yedim
akşamda yaglamadan balık attım patatesle fırına onu yedim salatayla
geçmişi okumaya fırsat bulamadım kızlar ayyy nesrinnn ız haklısın valla bi türlü adapte olamıyorum ben akşama kadar iii gidiyo akşam şaşırıyorum adette olcam 3-4 güne kadar
herkez iyimi kızlar bana kızıyosunuz dimi yaaa

cnm pek bişey yememişsin sıkma canını bnde yeni yeni adapte oluyorum şu 1 haftayı tamamlayalım gerisi çorap söküğü gibi gelicek alışıcak bünyelerimiz birazcık çaba sadece :CüvCüv:

serince84

sude'm,şevval'im
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
495
3
ayyy kendime sinir oluyorum yemicem dedikçe şeytan dürtüyo beni valla ya ye ye ye diye
bakıyorum lahana ii gidiyo canım oh ne güzel inşallah benim gibi olmazsın kilo verirsin canım ya
hiç tartıldınmı canım ya 4 gündür

eylulce

son bahar huzunleri....
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2008
1.492
0
slm arkadaslar ben bu sabah cay bogca oglen bir elma aksamda kucuk tabak makarna ve yogurt yedim aksama kadar kosturdum bu gecede nobetim var klinikte opuldunuz by

S2000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.308
73
ıyı aksamlar kızlar
ben bugun oglen lahana corbamdan ıctım
sonra mısafırlerım geldı pızza yaptım, dayanamayıp 2 dılım yedım:eek: aksamda corbamı ıcmedım zaten 1 tabak kalmıstı doktum yarında oruc tutacam
sımdıde form cay ıcıyorum:kahve:

S2000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.308
73
Bende öyle yapıyorum yatana kadar dikliyorum galiba bir sorunum var üsten içip :eek:alttan çıkarıyorum :uhm:acaba iç organlarımda bir sorunmu var bukadar çabuk çıkarmı dersin-tatlicadiarzu-

canım bendede aynı sorun var,-tatlicadiarzu- hele yesıl cay ıctıdıgım zamanlar wcden cıkamaz oluyorum gıt gel gıt gel yoruluyorum :a015:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.