Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Mavi95

B:91 G:72.4 Hdf:69 Giden:18.6 kg Boy:176
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
9.435
9.177
Sagol kuzum insallah kolay gelirde :KK70: bitsin bu işkence temizlik bazwn cok zor geliyo :KK70:
Ben dün baya halılar koltuklar giriştim bugün geri kirlendi 😁😁 hemen kirleniyor ev ya iş bitmiyor özellikle çamaşırlar yaz ayında hiç bitmiyor yıka as dur yerleştir ütüle bi ton iş bulaşıklar da ayrı dert makinaya yerleştir makinadan geri yerleştir 🤣banyo desen hep.kirleniyor bi banyo yapınca hadii bi daha yıka . Tuvaletler lavabolar çöpler hele mutfak daha bi zor ocak tezgah yaglar 🤣🤣kadinlarin ev işi bitmez

Verano_porteno

Bslgc: 66 gncl: 60.1 hdf: 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
2.949
6.442
Vay be . Peki pişirince gramı azaliyor mu tavuğun filan hiç cig ve pişmiş olarak olctun mu
Fat secretta kalori nasil bulabiliyorsam ona gore olcuyorum. Kesin degisiyordur. Genelde pismis de pismemis de bulunuyor. Duruma gore ikisini de girdigim oluyor. Bir de yabanci oldugu icin bizim yemekleri bulamiyorum. O yuzden malzemeleri Tek Tek giriyorum genelde. Ozel olarak hem pismis hem pismemis olcmedim.
Screenshot_20190911-151044.png

sdctnsn

Bşl:84.0 güncel:76.0 hdf:58
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
486
1.088
sabahları aç karnına suda bekletilmiş kayısı denedin mi canım ben her kabız olusunda yaparım
ayrıca filtre kahvede bende çok etkili
geçmiş olsun canım
Kayısı maalesef etki etmiyor bana ama düzeldim şükür

Mavi95

B:91 G:72.4 Hdf:69 Giden:18.6 kg Boy:176
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
9.435
9.177
Fat secretta kalori nasil bulabiliyorsam ona gore olcuyorum. Kesin degisiyordur. Genelde pismis de pismemis de bulunuyor. Duruma gore ikisini de girdigim oluyor. Bir de yabanci oldugu icin bizim yemekleri bulamiyorum. O yuzden malzemeleri Tek Tek giriyorum genelde. Ozel olarak hem pismis hem pismemis olcmedim.Eki Görüntüle 2306446
Bende myfitnesss pall diye bi uygulama kullniyorum kilonu fotoğrafını ekleyip günlük kalori ekleyip yaktığın kaloriyide gunluk.ekleyebiliyorsun öneririm süper bi uygulama

Yukarı Alt