Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

fantastikaaa

Boy 1.66 B.K:99.5 G.K:91.5 H.K:69
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
1.733
3.586
Çok geçmiş olsun cnm anı hareketten olmuştur şuan nasılsın? Sıcak su torbasi koysaydın beline biraz fastjel filan sur kas gevşetici ic
Kas gevşetici aldm. Almasam çalışamazdım zaten çok kötü olmuştum. Biraz acele ettim çabucak bitirip işe yetişeyim diye ani hareketten oldu haklısın.

sdctnsn

Bşl:84.0 güncel:76.0 hdf:58
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
486
1.088
Kızlar ben grupta devam edemicem bikaç gündür hep + çıkıyorum moralman sıfırım sizleri de kötü etkilemek istemem zaten cuma günü listeye de giremem bu gidişle ben en iyisi tek başıma devam edeyim bir süre daha tekrar motive olursam görüşürüz

Mavi95

B:91 G:72.4 Hdf:69 Giden:18.6 kg Boy:176
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
9.435
9.177
Kızlar ben grupta devam edemicem bikaç gündür hep + çıkıyorum moralman sıfırım sizleri de kötü etkilemek istemem zaten cuma günü listeye de giremem bu gidişle ben en iyisi tek başıma devam edeyim bir süre daha tekrar motive olursam görüşürüz
Neden öyle düşünüyorsun cnm haftasonu bile 700 gr eksi ciktin Surekli tartılma gün ici dalgalanmalar çok normal . Odem su Surekli değişiyor gün gün . Ben bi kere pazartesi 78 çıkmıştım 75 kilodayken hemde cuma geri 75 e düşmüştü. Işte bu yüzden hergün tartılmayın diyoruz .doğru olmayan bir sonuç yüzünden moral bozukluğu ve sonuç olarak diyet bozulmasın diye . 1 kilo 7400 kalori almak demek . 1 kilo fazla çıktın diyelim 7400 kalori mi aldın birgunde. Imkansz 4 5 orta boy pizza 4 5 pasta yesen bile zor o kaloriyi bir günde alman inan o doğru değildir. Takılma tartiya sen zararlı şeylerden uzak dur yeter ha bi iki yedim diye komple bozmak da yanlis bir dahakibogun dengelersin . Sadece bırakma

Cordelia_1605

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
6.209
11.509
Grup bizi motive etmek için var. Lütfennnnn çıkmaaaa :mad:

fantastikaaa

Boy 1.66 B.K:99.5 G.K:91.5 H.K:69
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
1.733
3.586
Ben de hergün tartılma hatasına düşüyorum ve artı çıkarsam motivasyonum düşüyor. Bu hafta deneyelim haftada 1 defa tartılalım belki sonuç daha farklı olur. Giden kilomuzu toplu görmek belki motive eder. Hemen çıkma ben sana güveniyorm sen gruba en iyi katkıları yapabilecek kararlılığa sahipsin👍

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
2.816
4.011
Ayaklarimin usume mevsimi basladi. Bugun kizim 3 adim atti ilk defa.
Dun yedigim ekmek beni sabah sisirdi yine. 3 hafta yeme bir gun ye hemen arti. Ne gicik is ya...

Yukarı Alt