Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fit blonde

15ocak Keto başlngc=61.9 --> H=57🤩
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.368
31.380
Cok dogru bi karar vermisiz takimi kapatma karari vermekle 👏👏 htc71 htc71 ve fit blonde fit blonde ❤ seviliyorsunuz, yardimlariniz ve destekleriniz icin tesekkur ederim (ama zaten hic kopmayacağız 🤣)
Bende seni ve htc yi çok seviyorum canm hiç kopmiycagimiz için çok mutluyum ve senin de takıma emeğin çok o yüzden emeklerin için çok teşekkür ediyorum ❤ hatta diğer arkadaşlar adına da teşekkür ediyorum çünki başka kimsenin verilen emeğe ve desteğe teşekkür etme niyeti olmadı yazık mecburi görevimizmiş gibi bir tavır olması ,nezaketsizlik gerçekten moralimi bozdu ama herkes kendine yakışanı yapar ben kendime yakışanı içim rahat edecek şekilde son ana kadar nezaketimi destek ve ilgimi gösterdim kendime yakisani yaptim ve herkesde kendine yakisani yaptı 🤦‍♀️bazilari nezaket gosterip bir kibarca vedalsma geregi bile duymadan sadece kendi cikarina davrana biliyor emeğe saygı duymuyor malesef çok yazık gerçekten de haklısın iyiki kapatılmış diye düşündürüyorlar yazık çok yazık 😏

Son düzenleme:

tgb1907

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
22 Mayıs 2014
5.859
16.677
Bende seni ve htc yi çok seviyorum canm hiç kopmiycagimiz için çok mutluyum ve senin de takıma emeğin çok o yüzden emellerin için çok teşekkür ediyorum ❤ hatta diğer arkadaşlar adına da teşekkür ediyorum çünki başka kimsenin verilen emeğe ve desteğe teşekkür etme niyeti olmadı yazık mecburi görevimizmiş gibi bir tavır olması ,nezaketsizlik gerçekten moralimi bozdu ama herkes kendine yakışanı yapar ben kendime yakışanı içim rahat edecek şekilde son ana kadar nezaketimi destek ve ilgimi gösterdim kendime yakisani yaptim ve herkesde kendine yakisani yaptı 🤦‍♀️bazilari nezaket gosterip bir kibarca vedalsma geregi bile duymadan sadece kendi cikarina davrana biliyor emeğe saygı duymuyor malesef çok yazık
Neyse kuzum son ana kadar emegine saglik cok ugrasmisin ❤ bundan sonrasi artik herkes gittigi takima yazar bizde dukkani kapar cikariz 🙏🏻
Yine kopmayiz ztn ayri bi topikle devam ederiz 🤘sorumluluk olmaz en azindan kafamiza göre takiliriz 💃💃

tgb1907

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
22 Mayıs 2014
5.859
16.677
fit blonde fit blonde giden arkadaslarda bayagi azimlilermis bu cok sevindirici😄 baksana 1 gun bile vakit kaybetmek istememisler 🤪 neyse herkesin cani saolsun ben severek ve isteyerek yapmaya calistim kaptanligi yine o güne dönsek yine o sorumlulugu almak isterdim 😍 cunkü sizi kazandim ❤ berkas, sen, hatice, magic mezun olmadan gitseydi gozum acik giderdi 😂😂 ucukkizla bende belki lisste olmadan mezun oluruz😂😂

fit blonde

15ocak Keto başlngc=61.9 --> H=57🤩
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.368
31.380
fit blonde fit blonde giden arkadaslarda bayagi azimlilermis bu cok sevindirici😄 baksana 1 gun bile vakit kaybetmek istememisler 🤪 neyse herkesin cani saolsun ben severek ve isteyerek yapmaya calistim kaptanligi yine o güne dönsek yine o sorumlulugu almak isterdim 😍 cunkü sizi kazandim ❤ berkas, sen, hatice, magic mezun olmadan gitseydi gozum acik giderdi 😂😂 ucukkizla bende belki lisste olmadan mezun oluruz😂😂
Aynı duygulardayım canm ben de berkas ,hatice,magic ve tabiki bide kendim🤣 mezun olmadan kapattirmazdim elimden geleni yapardm yaptm da zaten sırf ondan devraldık ve devam ettik mücadele ettik ve mezun da ettik ❤🤗 ve tabikiiii birde uçuk kız ve sen siz ikinizede sözüm var zayıflamadan sizide bırakmam diye ve zaten bîrakmıycam sizde en kısa zamanda hedef kilonuzda olacaksınız dışardan mezun olursunuz sizde artk :KK19: :KK19: kopmiycagimiz için çok mutluyum sizler herşeyin en güzelini hakediyorsun iyiki birlikteyiz ❤ iyiki tanışdık

Cordeliaa

Bekliyorummmm.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
7.732
15.238
Hoscakal 14.takım .... hayatımda verdigim en fazla kiloyu bu takımla verdim . Inşallah kalan kilolarım da 12.takımla gider 🥰
Ben veda edemiyorum epey alışmıştım. Öbür takımı hiç okumadım yüreğim el vermedi İnşallah alışıırım :KK43:

Cordeliaa

Bekliyorummmm.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
7.732
15.238
Hep beraber 4ü de 12.takıma geçti canm şimdi yazmıştılar hepsi orda Anka da cevapladı kabul etti hayır olsun artk ❤ kızlar için de 12.takım içinde iyi oldu ama sadece poncik kaldı çün ki poncik siteye hiç girmedi 🤣 hiçbişeyden haberi yok daha
İnşallah hayırlı olur. Anneme geçmiş olsuna gelenler vs derken çok okuyamıyorum yazamıyorum. Aceleyle bakıp çıkıyorum. Ben hala inanamıyorum.

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.340
10.898
Belki mi belki mi mezun olucaz. Ben şimdi iki gündür moralim düştü yemek yedim ama amacımıza ulaşacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt