Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Verano_porteno

Bslgc: 66 gncl: 60.1 hdf: 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
2.965
6.496
🥺😔 kizlar noldu cok uzuldum, bu hafta isyerinde cok yogundum baya hasta oldum yazamadim. Kilo da almamistim hemen listeye girerim diye seviniyordum. Eski mesajlara donup bakim. Son zamanlarda cok aktif olamasam da emeginiz ve enerjiniz icin tesekkur ederim. Beni ilk buraya cagiran SchonerDuft SchonerDuft , eski kaptanimiz drdotty drdotty anlayisli, emektar kaptanimiz tgb1907 tgb1907 sevgili rakibem yeni fistik Yellow -fit blonde Yellow -fit blonde @berkas htc71 htc71 sizler de cok emek verdiniz ucukgenclik ucukgenclik Mavi95 Mavi95 sizleri de tanimak guzeldi. Yeni arkadaslari da tanimak guzeldi. Umarim kimseyi unutmamisimdir. Baska platformlarda gorusuruz insallah. Hersey icin tesekkurler ☹😢. Gercekten cok uzuldum

fantastikaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
2.175
4.824
Veda edilmedi diye kime sitem ediyorsunuz bilmiyorum ama herkes gayet fazla üzüldü takımın kapatılmasına. Hatta tekrar adaptasyonla uğraşmamak adına gruplara tekrar katılmamayı bile düşündüm. Ben hepinizi sevdiğimi gittiğim topikte de ara ara ziyaretime gelmenizi istediğimi de yazdım. Dier takımlara geçmeden bekleyin dediniz. Onu da bekledim. Hem takım kapatılıyor istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz deyip grup bulmamıza destek veriyorsunuz. Hem de bir gün sabredilmedi vefasızlık yapıldı diye sitem ediyorsunuz. Okuyunca sinirim bozuldu arkadaşlar. Ben birşey yazarken hep saygı çerçevesinde olmaya çalışıyorm. Eğer sabredemedi vs diye kastettikleriniz arasında bende varsam cidden üzülücem yani...

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.089
10.357
🥺😔 kizlar noldu cok uzuldum, bu hafta isyerinde cok yogundum baya hasta oldum yazamadim. Kilo da almamistim hemen listeye girerim diye seviniyordum. Eski mesajlara donup bakim. Son zamanlarda cok aktif olamasam da emeginiz ve enerjiniz icin tesekkur ederim. Beni ilk buraya cagiran SchonerDuft SchonerDuft , eski kaptanimiz drdotty drdotty anlayisli, emektar kaptanimiz tgb1907 tgb1907 sevgili rakibem yeni fistik Yellow -fit blonde Yellow -fit blonde @berkas htc71 htc71 sizler de cok emek verdiniz ucukgenclik ucukgenclik Mavi95 Mavi95 sizleri de tanimak guzeldi. Yeni arkadaslari da tanimak guzeldi. Umarim kimseyi unutmamisimdir. Baska platformlarda gorusuruz insallah. Hersey icin tesekkurler ☹😢. Gercekten cok uzuldum
Seni de tanımak güzeldi canım. Beni unutmayıp hatırladığın çok mutlu oldum. Umarım en kısa sürede istediğin kiloya kavuşursun.

magickk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
3.652
10.837
Kızlar siz herşeyi yaptınız takım için tgb1907 tgb1907 Yellow -fit blonde Yellow -fit blonde htc71 htc71 ben daha mezun olmadan kapanacakti siz aldınız kapatmadınız buraya kadarmış uğraşmak zor gerçekten hele çocuğun varsa ben hayatta uğraşamam mesela desteğiniz için çok teşekkürler diğer arkadaşlarla tanıştığıma memnun oldum görüşmek üzere kendinize iyi bakın :KK68:

Cordeliaa

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
7.145
13.815
Grubu kapamayı düşünüyoruz arkadaşlar nasıl yapalım denmedi ki! Mazeretler bildirildi başka grup önerildi vs. Ben her yazılanı okuyamıyorum.etiketlenmişim buraya gidelim diye oraya gittim. Dün gece biraz okudum ve çok üzüldüm. Neyse herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

Yellow -fit blonde

Hedef fit blonde 💪❤ durum daima ileri 👉
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.167
30.754
Belki mi belki mi mezun olucaz. Ben şimdi iki gündür moralim düştü yemek yedim ama amacımıza ulaşacağız.
Canm bizde yaptk onu merak etme :KK43: sanırım hepimizde aynı sorun var üzülünce,sinirlenince,morel düşünce yiyoruz :KK43: Bende durumlara ve tavırlara sinirlendim ,kırıldım vs. Ve inana iki gün çok yedim saçma sapan herseyi yedim 🤦‍♀️ ama olsun pazartesi yepyeni bir sayfa açar yeniden başlarız :KK5: belki derken yarış gruplarına girmezsin belki anlamında belli idi o yani zayıflama anlamında diil yoksa zayıflayacağın zaten %100 garanti 👌❤ bak gòr manken gibi olacaksın 😍🤗
Bize verdiğiniz destekleriniz ve göstermiş olduğunuz sabrınız için tgb1907 tgb1907 , Yellow -fit blonde Yellow -fit blonde , htc71 htc71 , eski takım kaptanımız drdotty drdotty , SchonerDuft SchonerDuft size çok teşekkür ederim. Bu takıma dahil edip sizinle kendimiz için güzel şeyler yapmamızı sağlayan bize yardımcı olan sizlere teşekkür ederim.
❤ Canm benim sende herşey için sağol 🤗 zaten kapatma kararı alındığında ki tepkilerin ,sözlerin, düşüncelerin ile bizi çok duygulandirdin 🙏 kendinj diil tüm takimi dusunmen,bizim çabamızı görebilmen , emeğe saygın çok sevindirdin bizi 😍 bu kızı boşuna sevmiyoruz dedirttin tüm üyler senin gibi olsa hiç takımlar kapnmaz zaten tüm kapantnlar seve seve emek verir deydiğini görünce canm iyiki varsın çok güzel yarışlar,kapismalar,güzel günler oldu seninde emeğine,çabana ,bize ve tüm takım arkadaşlarına olan desteğin için çok teşekkürler ❤

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.089
10.357
Canm bizde yaptk onu merak etme :KK43: sanırım hepimizde aynı sorun var üzülünce,sinirlenince,morel düşünce yiyoruz :KK43: Bende durumlara ve tavırlara sinirlendim ,kırıldım vs. Ve inana iki gün çok yedim saçma sapan herseyi yedim 🤦‍♀️ ama olsun pazartesi yepyeni bir sayfa açar yeniden başlarız :KK5: belki derken yarış gruplarına girmezsin belki anlamında belli idi o yani zayıflama anlamında diil yoksa zayıflayacağın zaten %100 garanti 👌❤ bak gòr manken gibi olacaksın 😍🤗

❤ Canm benim sende herşey için sağol 🤗 zaten kapatma kararı alındığında ki tepkilerin ,sözlerin, düşüncelerin ile bizi çok duygulandirdin 🙏 kendinj diil tüm takimi dusunmen,bizim çabamızı görebilmen , emeğe saygın çok sevindirdin bizi 😍 bu kızı boşuna sevmiyoruz dedirttin tüm üyler senin gibi olsa hiç takımlar kapnmaz zaten tüm kapantnlar seve seve emek verir deydiğini görünce canm iyiki varsın çok güzel yarışlar,kapismalar,güzel günler oldu seninde emeğine,çabana ,bize ve tüm takım arkadaşlarına olan desteğin için çok teşekkürler ❤
Rica ederim. Hepimiz kilo vermeye ve istediğimiz fiziğe dönüşmek için uğraşmaya bir yerlerde devam edicez. Sizleri seviyorum. Kimse kapansın istemezdi ama artık yapacak bir şey yok. Belki ilerde 12. takım gibi açılırda bizi çağırırlarsa belki o zaman mezun olurum tekrar beraber olmak umuduyla sizleri seviyorum. :KK68: :KK15:

Yellow -fit blonde

Hedef fit blonde 💪❤ durum daima ileri 👉
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
10.167
30.754
:KK19: geldiğine çok sevindim canm ❤ hiç girmedin biliyorum ondan dün seni etiketleyip haber verdim 🙏 belki etiketi gòrüp gelir dedim iyiki geldin 🤗 seninle vedalasmadan kapansın istemezdim:KK74: hepimiz seni çok sevdik, çok güzel kilolar verdik birlikte canm evet başka topiklerde de yine karşılaşırız ama sen izinli idin canm ondan izin dönüşünde kilon uygun ise istediğin bir takima girebilrsin canm mavi ile yeni gelen arkadslar Anka nın yanına 12.takıma geçtiler ,bir de zıpzıp 'ın takımı var ona da geçebilirsin,5.takımda çok aktif hatta kızlarda baktı ama kalabalık sekilde geçmeleri sorun olur diye vazgeçtiler canm daha da bir çok takım var artk hangisi sana yakın gelirse oranın kaptanına durumunu yazıp geçişi nı yapabilirsin ❤ kendine iyi bak herzman fit kal 😘👋👋👋

Verano_porteno

Bslgc: 66 gncl: 60.1 hdf: 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
2.965
6.496
:KK19: geldiğine çok sevindim canm ❤ hiç girmedin biliyorum ondan dün seni etiketleyip haber verdim 🙏 belki etiketi gòrüp gelir dedim iyiki geldin 🤗 seninle vedalasmadan kapansın istemezdim:KK74: hepimiz seni çok sevdik, çok güzel kilolar verdik birlikte canm evet başka topiklerde de yine karşılaşırız ama sen izinli idin canm ondan izin dönüşünde kilon uygun ise istediğin bir takima girebilrsin canm mavi ile yeni gelen arkadslar Anka nın yanına 12.takıma geçtiler ,bir de zıpzıp 'ın takımı var ona da geçebilirsin,5.takımda çok aktif hatta kızlarda baktı ama kalabalık sekilde geçmeleri sorun olur diye vazgeçtiler canm daha da bir çok takım var artk hangisi sana yakın gelirse oranın kaptanına durumunu yazıp geçişi nı yapabilirsin ❤ kendine iyi bak herzman fit kal 😘👋👋👋
Canim sanirim gecmicem , benim de 4 kilo fazlam kaldi. Spora agirlik vericem , bi spor topiklerine bakarim. Onumuzdeki yaza kadar siki spor yapmak istiyorum. Ben de sizleri cok sevdim,hatirlayip hbr verdigin icin ayrica cok tesekkur ederim 😍. Veda edemezsem cok uzulurdum, siz de hep fit kalin 😘😘

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt