15.gunun uzerındekı bebıslere d vitamine basladınızmı

nil1299

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kızlar 15.gunun uzerındekı bebıslere d vitamıne baslanması gerekıyormus bız daha baslamdık sızler nezaman ve nasıl basladınız sanırım saglıkocagına goturulmesı gerekıyormus dr saglıkoacagına yonlendırdı sızler naptınız

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet zaten 1 haftalıkken topuğundan kan aldırmaya götürmediniz mi ozaman veriyorlar dvit

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canim biz 15 günlğkken gittik sağlik ocağina topuk kani için o zaman vermişlerdi. Devit isminde bir ilaç. Günde 3 damla veriliyor.ve 15 günlükken başlaniyor

nil1299

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
dogum yaptıgımız hastanede topukdan kan alındı sonrada cocuk dr saglıkocagına yonlendırdı pazartesı kısmetse gıtcegız tekrardan topukdakan alırlarmı bılmıyorum

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dogum yaptıgımız hastanede topukdan kan alındı sonrada cocuk dr saglıkocagına yonlendırdı pazartesı kısmetse gıtcegız tekrardan topukdakan alırlarmı bılmıyorum
o zaman tekrar alınır topuktan kan. çünkü 2 kez alınıyor. bildiğim kadarıyla hastanedeki kan genel durum için, sağlık ocağındaki ise zeka ve troid testi için alınıyor.

dark elf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bizde yaklaşık 15 günlükken 2 muayanesine gittik o zaman doktor yazdı , 1 sene aksatmadan kullanmak gerekiyormuş. 10 damla kaşığa damlatıp veriyorum, bebeğinizin dudak hareketlerini izleyin farklı bir tat olduğundan şapır şupur yalanıyor :)

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bizde yaklaşık 15 günlükken 2 muayanesine gittik o zaman doktor yazdı , 1 sene aksatmadan kullanmak gerekiyormuş. 10 damla kaşığa damlatıp veriyorum, bebeğinizin dudak hareketlerini izleyin farklı bir tat olduğundan şapır şupur yalanıyor :)
Canım 10 damla biraz fazla değilmi.Doktorum bana günde 1 kere 3 damla dedi.

dark elf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sezinciğim, bilmiyorum , bana günde 10 damla yazdı, sana neden 3 damla demiş,
pazartesi tekrar muayanemiz var o zaman bir sorayım tekrar , umarım bir yanlış anlaşılma yokturr .

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim hastanede alınan farklı senin 10 güne kadar bebeğini sağlık ocağına götürüp topuktan zeka için kan aldırman lazımdı artık zamanı geçtimi bilmiyorum.hemen git bence.dvit günde 1 kez 3 damla veriliyor.

dark elf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim kızımdanda hastanede alındı, sonrasında topuktan kan alınmadı tekrar ,,, ???????????

Yukarı Alt