15 haftalık hamişler bakarmısınız

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canlarım bebeğinizin hareketlerini hissediyomusunuz artık yavaş yavaş gaz gurultusu ve kelebek kıpırtısı gibi hissedebilirmişiz..kızlar ben hissediyorum içimde kelebek geziyo sanki kıpır kıpır gıdıklıyo beni sizdede benim gibi hareketleri hisseden var mı ...Allahım çok güzel duygu yaa Allah herkese nasip etsin sizlerdede varsa paylasırmısınız....:emir_bebek: Allah bebeklerimizi korusun herkese nasip etsin inş bu mübarek günde dualarımız kabul olsun...Allah isteyenlerede tez zamanda müjdeli haberler nasip etsin.....çok mutluyum Allah bozmasın hep böyle gitsin inş:CüvCüv:

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
canım bende 14+6 günlük hamileyim ama hiç bişi hissetmiyorum. Belki hissederim diye elim karnımda dolaşıyorum bütün gün. Eminim çok güzel bişidir, bende yakında hissderim heralde bebişimin hareketleini. Bu arada cinsiyeti ne bebeğinin öğrenebildin mi?

ebru1408

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben 14 haftalık hamileyim ve geçen akşam farkettim bebeğin hareketi olduğunu karın gurultusu gibi olanmış meğer.

kardelenx

canım oğlum BERTUĞ'um
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben 15+3 ken hissetmeye başladım şu an 18 haftalık oldum eminin yakında daha çok hissedeceksin benimki tekmelemeye bile başladı hafif hafif :))

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım bende 14+6 günlük hamileyim ama hiç bişi hissetmiyorum. Belki hissederim diye elim karnımda dolaşıyorum bütün gün. Eminim çok güzel bişidir, bende yakında hissderim heralde bebişimin hareketleini. Bu arada cinsiyeti ne bebeğinin öğrenebildin mi?
valla canım doktor kemik yapısı erkeğe benziyo dedi ama erkek demiyorum bir dahaki sefere daha net belli olur dedi ..17 eylülde gidicem ozaman belli olcak inş büyük ihtimalle erkek gibi ama bellide olmaz görücez bakalım...hissedersin canım sende seninki nazlı demekki bu aralar hissedersin içine böcek kaçmış gibi oluyo sende en kısa zamanda tadarsın inş...hihoyyyt

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben 15+3 ken hissetmeye başladım şu an 18 haftalık oldum eminin yakında daha çok hissedeceksin benimki tekmelemeye bile başladı hafif hafif :))
çok güzel canım yaa her dönemi ayrı güzel tekmelerinide hissederim inş senin gibi Allah saglık versin iyi olsunlar hersey sıraylaa ayrı bir heyecan veriyor....a.s

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
16 haftalık olucaz yarın bende bişi hissetmiyorum acaba bende mi bir gariplik var
yok canım niye garip olsun herkesin aynı olmuyoki geç hissediceksin demekki bende dün başladı daha önce yoktu şimdi durmuyo masallah Allah bozmasın ara ara kıpır kıpır gıdıklıyo sen cinsiyetini ögrendin mi canım kız mı erkek mi kızlar daha geç hareket edermiş öyle diyolar ama ne kadar dogru bilmiyorum....hissedersin canım gariplik falan yok sakın kafana takma böyle seyleri.....a.s.

K

kraker kız

Ziyaretçi
yok canım niye garip olsun herkesin aynı olmuyoki geç hissediceksin demekki bende dün başladı daha önce yoktu şimdi durmuyo masallah Allah bozmasın ara ara kıpır kıpır gıdıklıyo sen cinsiyetini ögrendin mi canım kız mı erkek mi kızlar daha geç hareket edermiş öyle diyolar ama ne kadar dogru bilmiyorum....hissedersin canım gariplik falan yok sakın kafana takma böyle seyleri.....a.s.

canım şimdi aradım doktorumu 1 aylık yurtdışı seminerine gitmiş bütün hayallerim yıkıldı :kızgın: düşünüyorum başka bir doktora gitsem garip olurmu cinsiyetini öğrenmek için yada beklemek mi doğru olur eşim bekleme taraftarı değil 1 ay geçermi diyor kaldım arada.sağlıklı olarak görsem onu en azından içim rahatlıycak

asya344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende 16+5 hamileyim bende birşey hissedemiyourm henüzz
yalnız bazen sağ sola yatarken batma oluyor sanki birşeyler kopuyormuş gibi krap giriyor kısa süreli siizinde oluyor mu arkadaşalrrrr ?????????

Yukarı Alt