2.aşılaması olanlar

L

lemis81

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: lemis81
evet kızlar bugun sabah 2. aşılamamı oldum.:Saruboceq:
inanırmısınız içimde hiç heycan yok.ne bilim ilk aşılamanın negatif olması beni olumsuz etkiledi.hiç heveslenmiyorum bu kez.ne heycan me merak hiç bişi yok.mirmirmirmiracaba sizlerde 2.yada 3.aşılamanızda benim gibi hissettinizmi?doktorumheyecanımın olmamasından dolayı cok memnun.sanırım stres yapmıcak olmama seviniyohihoyyytilke göre ikincide şans daha fazla oluyo diyo doktor,sizce şans oranım yuzde kaç kızlar?

P

pamira izmir

Ziyaretçi
slm bende 2. aşılamamı 5 gün önce oldum bende senin gibi ilki kadar heycanlı değildim ilk aşılamada bize %2 şans verdi doktor bu defa % 16 tabi bu sper sayımı ve pskolojiylede alakalı değerler değişebiliyor umarım hakkında hayırlısı neyse o olur...

L

lemis81

Ziyaretçi
ya neden bole aynı msj cok fazla kayıtoldu anlamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
L

lemis81

Ziyaretçi
cok sagol canım.ınsallah senın bebısınde bu kez hayırlısıyla karnısınde tutunur.ya kızlar baskasının gebelık haberı bıle benı cok mutlu edıyo,umarım her ısteyen hamıle kalır.:Saruboceq:

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim 4 aşılamam bu ay ignelere geçerek aşılamaya başladık bende artık umutsuzum artık hiç beklemiyorum çünkü hep hüsran allah hayırlısnınversin kaç yumurtayla giriyorsun aşılamaya ben yarın 4. yü olacagım 18 mm ve 2 atnede 16 mm var hayırlısı bakalım

L

lemis81

Ziyaretçi
benım ılk asılamam 12 yumurtayla oldu,ıkıncısıde 20 yumurta sanırım.hepsıde gayet ıyı gelısmısler dedı doktor

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
inşallah herşey gönlüne gre olur canım
hayırlı olsun

dera3383

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende 3 gün önce 2. aaşilamayı oldum senin gibi heyecanlı değilim ilkindeki gibi ama bu sefer faz la ağrım olmadı ilkinde cok sancılar çektim inşallah hepimizinki tutar kızlar u marım sevincli haberlerinizi bekliyom

MONA ROSA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
pamira senin buğün mü belli oluyor sonuç.merak ediyorum.umarım iyi haberlerini alırız.

burcikim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar bende 2. aşılamamı oldum herkeze bol şans

Yukarı Alt