2 embriyo transfer edilenler !!!

Aysegulllllalas

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
268
166
Kızlar merhaba,
2 embriyo transfer edilip bu embriyoların tutması durumunda bir bebeğin sağlıklı devam etmesi diğer embriyonun belli bir süre sonra kalbinin durması veya başka bir sorun yaşanması ile karşı karşıya kalan var mı acaba aranızda...
Benim embriyolarım hep tek transfer edildi iki kere tuttu ikisinin de kalbi durdu..
ve sonradan kendileri düşmediler..
şimdi iki tane transfer ettirmek istiyorum ama çok korkuyorum ya ikisi de tutar sonradan birinin kalbi durursa diye.
Parçalı kürtaj diye bir şey de yok .
Biri sağlıklıyken diğerine nasıl müdahale ediliyor..

ArnavutKizi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
40
19
merhaba, ben daha önceden tek denemiştik,
10.12’de donmuş çift transfer yaptırdık.Bence nasip ayrıcana ortam koşullarına bağlı olarak değişe bilceğini öğrendim... Nasip inş ... Allahım Hayırlısını Versin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aysegulllllalas

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
268
166
merhaba, ben daha önceden tek denemiştik,
10.12’de donmuş çift transfer yaptırdık.Bence nasip ayrıcana ortam koşullarına bağlı olarak değişe bilceğini öğrendim... Nasip inş ... Allahım Hayırlısını Versin
Merhaba , hayırlısı olsun inşallah sizin için de allah gönlünüze göre versin...
Ben bu kadar ölümsüz sonucum olmasa istemezdim aslında ikiz bebeğim olsun hiç istemedim şimdiye kadar.
Ama şansı arttırmak için koyacaklar sanırım..
İnşallah sizin güzel sonuçlarınızı alırız 🙏☺

Aysegulllllalas

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
268
166
Benm 2 tane koyuldu 5.gun
Dusük yaptim. Tutunan tek gibiydi.
Yine 2 tane nasipse koyulcak..
Nasip kismet diyorum.
Canım allah kolaylıklar versin hepimize .
Tutup düşük olması ayrı üzüyor hiç tutmaması ayrı..
Nasıl devam ederim nerden güç bulurum diyorum, sonra Allah bir kuvvet veriyor yine başlıyoruz.. Allah hepimize bol sabır en zahmetsizcenden hayırlı bir evlat versin.. isteyenlere iki de versin 😊

• Beğen
Reactions: H M

H M

Boģa hatunu ✌
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
8.849
21.720
Canım allah kolaylıklar versin hepimize .
Tutup düşük olması ayrı üzüyor hiç tutmaması ayrı..
Nasıl devam ederim nerden güç bulurum diyorum, sonra Allah bir kuvvet veriyor yine başlıyoruz.. Allah hepimize bol sabır en zahmetsizcenden hayırlı bir evlat versin.. isteyenlere iki de versin 😊
Aminnn insallah.. insallah bu sefer bebeklerimle dönerim:)

Yukarı Alt