2 günde değistım sanki???

Asdfghcf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
90
34
Merhaba.Evlenmeyi uzun süredir cok isteyen ben, burada okugum mesajlardan sanirim evlilikten sogudum sanki, sorumlulugundan korktum.Ya bende oyle olursam gibi cumleler zihnimde olustu..Muhafazakar biriyim, maddi sıkıntım yok.Ailevi sıkıntım yok. Ideallerrim var.Ama icimde sebebini bilmedigim bir mutsuzluk, huzursuzluk var.Sanki evlenirsem gececek gibi geliyordu.Simdi evlilik dusuncesi gitti, peki bu icimdeki koca bosluk nasil gidecek? Cok yorgunum, umidim , sabrim yorgun.Allah en iyisini bilir hakkimizda, yasamak icin yasiyorum sanki.Bu durumdan nasil kutulacagim.Beynimde tonlarca ağırlık var sanki.Benim gorustuklerim hep evlendi, belki bundan onlari unutayim diye evlenmek istedim.Neyse. icimde koca bosluk, mutlu olamiyorum bir turlu.Her seyden bikmis gibi bir halim var.Bu durumuma dair onerileriniz, yapmam gerekenle ilgili tavsiyeleeiniz ne olur?

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
1.021
1.341
Pandemi basli baslina hepimiz icin boslukta hissetmeye sebep bu aralar. Belirsizlik insanin beynini tuketen birsey. Burada okuduklarindan etkilenmen de cok normal, insan bazen kendini sorguluyor hakikaten. Karsinizdakinden eminseniz evlenin. Evlilik sorumluluklar dahilinde de guzel olabiliyor. Hep sucu evlilik kurumuna atiyoruz da insanlar düzelse o da düzelecek. Bence siz biraz bunalmissiniz ondan boyle hissediyor gibi geldiniz bana.

Asdfghcf

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
90
34
Katılıyorum. Kesinlikle idealiniz evlenmek iş ve onu bırakınca içinizde boşluk oluşmuş gibi görünüyor.

Bence gerçekten bir ideal bulun kendinize. O boşluk dolacaktır.
Ideallerim var , ama sogudum her seyden.Bir sure yok olmak istiyorum sanki ne bileyim

Benim adim karpuz

Ne kadar ırgalar ha?
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
6.091
5.316
24
Olabilir, ama ailem senin birseyin yok deyip gondermez, bende hic o teklifi yapmam o zaman.
Bırak aileni .sen kendini düşün .şuan antidepresan kullanıyorum aileme kalsa daha çok delirtirmis beni kullanma diyorlar .ama onları dinlemiyorum .o doktorlardan daha iyi biliyorlar sanki .okb vardı zaten bende şuan yaygın anksiyete bozuklugum var .ve çocuğum.icin iyi olmam gerekiyot kimseyi dinlemiyorum ve ilaçlarımı kullanıyorum .sende bı uzmana görün sen bı bireysin ailenin iznine ihtiyacın yok

Asdfghcf

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
90
34
Bırak aileni .sen kendini düşün .şuan antidepresan kullanıyorum aileme kalsa daha çok delirtirmis beni kullanma diyorlar .ama onları dinlemiyorum .o doktorlardan daha iyi biliyorlar sanki .okb vardı zaten bende şuan yaygın anksiyete bozuklugum var .ve çocuğum.icin iyi olmam gerekiyot kimseyi dinlemiyorum ve ilaçlarımı kullanıyorum .sende bı uzmana görün sen bı bireysin ailenin iznine ihtiyacın yok
Oyle de parayi veren onlar.Onlara gore bir problemim yok neyse

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
17.563
58.973
Maddi, ailevi hicbir sorununuz yoksa bıktıgınız hersey nedir?
Durduk yere herseyden bikip mutsuz olmayi basaran insanlar bana garip geliyor. En kotu zamanlarimda bile (gercek sorunlar yasiyorken) 3 gün modum yerlerdeyse 4.gun mutlu olacak birseyler bulan bir tipim. Mutsuz olmak bana yorucu geliyor.

Simdi psikologa git diyince de kiziyorlar ama boyle durduk yere herseyden bıkan, durduk yere karamsar olan bir insana yorumlarla cözüm bulmak pek gercekci değil. Ama umarim birileri yardim eder ya da destek dusunursunuz.

ozelbir_i

la la la la.......
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
3.640
6.932
Merhaba.Evlenmeyi uzun süredir cok isteyen ben, burada okugum mesajlardan sanirim evlilikten sogudum sanki, sorumlulugundan korktum.Ya bende oyle olursam gibi cumleler zihnimde olustu..Muhafazakar biriyim, maddi sıkıntım yok.Ailevi sıkıntım yok. Ideallerrim var.Ama icimde sebebini bilmedigim bir mutsuzluk, huzursuzluk var.Sanki evlenirsem gececek gibi geliyordu.Simdi evlilik dusuncesi gitti, peki bu icimdeki koca bosluk nasil gidecek? Cok yorgunum, umidim , sabrim yorgun.Allah en iyisini bilir hakkimizda, yasamak icin yasiyorum sanki.Bu durumdan nasil kutulacagim.Beynimde tonlarca ağırlık var sanki.Benim gorustuklerim hep evlendi, belki bundan onlari unutayim diye evlenmek istedim.Neyse. icimde koca bosluk, mutlu olamiyorum bir turlu.Her seyden bikmis gibi bir halim var.Bu durumuma dair onerileriniz, yapmam gerekenle ilgili tavsiyeleeiniz ne olur?
sanki etkilenmeye de yer ariyormussun kuzum evlilik fikrine tutundun ama bir anda bu istek.azaldi ve icinde bir dal kirildi sonuc bosluk....etki altinda kaliyorsan mutsuzluk verecek seyleri okuma ve Allahtan hayirlisini iste

tugcekb

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
4.176
5.731
29
Bu mevsim geciskerinde insan hep bi karamsarliga dusuyor nedense, kendinize bazi megaleler bulun bosluk hissiniz gecer

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-01-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 37 gün kaldı.

8. ayına gelen bir bebeğin sindirim sistemi tam olgunlaşmadığı ve hala bağımlı bir halde olduğu için doğmuş bir bebekten daha fazla kilo verme eğilimi vardır. Bir çeşit önlem olarak 8 aylık cenin, erken doğuma karşı annesinden aldığı bir miktar besini saklar. 16. ve 40. haftalar arasında nefes aldığınızda %15-20 daha fazla oksijen akciğerleriniz tarafından alınır. Hamileliğinizin son haftalarında uzun yolculuklara çıkmamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

musmusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
6.111
5.219
Evlılık çözüm deil.Herkes hayırlı evlılık yapar ınsallah .Bence egıtıme yonelın.Bırını sevıcem yada bırıyle evlenıcem her sey mukemmel olucak fiye bır şey yok.Bu oncelıkle hastalıklı bır dusunce.Ideallerın olmalı bence .Çalışıomusun?