2.Tup bebek denemeye hazirmiyim bilmyorum :(

Ozlem8123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
213
80
Merhba canlarim

38 yasindaym hic cocugum yok ilk tup bebek denememde 2.gun embriyosu 2 tane transfer edildi tutundu histereskopi yapilmisti belkide ondan tutundu fakat beta hcg duzensiz artti ve dususe gecti kurtajla sonuclandi :KK43:

3 hafta once kurtaj oldum hala regl olmadim bu arada :KK43: izmirde yasiyorum simdi kendimi toparlayip 2.denemeye gecmek istiyorum fakat cokta korkuyorum :KK43:

Istanbul bulent trasa gitmeyi dusunuyorum subat ayi gibi ama cesaret edemiyorum sil bastan tekrar ayni seyleri yasamaya :KK43: ama yasimda geciyor kafam cok karisik ne olur destek olun bana tecrubelerinize ihtiyacim var :KK43:

Tugbafatih1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
1.194
463
Merhba canlarim

38 yasindaym hic cocugum yok ilk tup bebek denememde 2.gun embriyosu 2 tane transfer edildi tutundu histereskopi yapilmisti belkide ondan tutundu fakat beta hcg duzensiz artti ve dususe gecti kurtajla sonuclandi :KK43:

3 hafta once kurtaj oldum hala regl olmadim bu arada :KK43: izmirde yasiyorum simdi kendimi toparlayip 2.denemeye gecmek istiyorum fakat cokta korkuyorum :KK43:

Istanbul bulent trasa gitmeyi dusunuyorum subat ayi gibi ama cesaret edemiyorum sil bastan tekrar ayni seyleri yasamaya :KK43: ama yasimda geciyor kafam cok karisik ne olur destek olun bana tecrubelerinize ihtiyacim var :KK43:
Geçmiş olsun canim izmirde kime gitmistin.umitsiz olma.bende çok ağladım üzüldüm ama 4.tupbebek yapmaya cesaretlenmeye çalışıyorum. Yaşım 34 .2.tedavim izmir medikalpark ahmet zeki ışık yaptı ama normal devlet hastanesinin yapmayacağı ihmalleri yaptı. Spermiyogram bile yapmadı bana tahlil bile yapmadı hic.okadar üzülüyorum ki emek para umut yazıklar olsun

Ozlem8123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
213
80
Geçmiş olsun canim izmirde kime gitmistin.umitsiz olma.bende çok ağladım üzüldüm ama 4.tupbebek yapmaya cesaretlenmeye çalışıyorum. Yaşım 34 .2.tedavim izmir medikalpark ahmet zeki ışık yaptı ama normal devlet hastanesinin yapmayacağı ihmalleri yaptı. Spermiyogram bile yapmadı bana tahlil bile yapmadı hic.okadar üzülüyorum ki emek para umut yazıklar olsun
Canim cok uzuldum :KK43: Allahim tez vakitte sanada nasip etsin insALLAH ben buca tinaztepe de erdal aktanda yaptirmistim cok rahat bir doktor olursa olur olmazsa olmaz modunda ayrica baktiki beta duzensiz artiyor iyice ilgisizlesti bende karsiyaka medical parkta kadin dogumcu buket hanimda kurtajimi oldum cnm

Yasin daha genc canim ben 38 yasindayim hatta 39 dan gun aldim :KK43: vaktim cok dar
Sen butun denemelerini ayni doktordami yaptirdin cnm

Ozlem8123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
213
80
Bahsettigin doktora benide buket hanim yonlendirdi ahmet zeki beye yani cok iyi dedi ama yok dedim toparlanicam once regl olayim sonra hemen bulent trasa gidicem

Maddi manevi bizde cok yiprandik cnm :KK43:

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.653
1.817
Ilkinde tuttu benimde ama.8. Haftada kalbi durdu. Sonra 2. Yi yaptim sukur 33 . Haftadayiz. 2. Nin sureci daha kolay.. cok unlu bir doktorumda yok.ama.iyi anlastik

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

H M

♥ bşlngc :74 G : 67.9 Hdf : 64 10.Takim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.595
18.569
Aa kanaman olmadimi hala.. demekki adet zamaninj bekliyor.
Nasip neyse o olur. Dondurulmuşun yokmuydu bi deneseydiniz.
Tekrar başlayacaksands belirli doktorlards karar kilarsin labrstuvari iyi yerleri.
Sen simdi ugras ki sonra arkana yaslan 2nci mucizen bekletmicek belkide tutunucak sıkica..

Tugbafatih1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
1.194
463
Canim cok uzuldum :KK43: Allahim tez vakitte sanada nasip etsin insALLAH ben buca tinaztepe de erdal aktanda yaptirmistim cok rahat bir doktor olursa olur olmazsa olmaz modunda ayrica baktiki beta duzensiz artiyor iyice ilgisizlesti bende karsiyaka medical parkta kadin dogumcu buket hanimda kurtajimi oldum cnm

Yasin daha genc canim ben 38 yasindayim hatta 39 dan gun aldim :KK43: vaktim cok dar
Sen butun denemelerini ayni doktordami yaptirdin cnm
Yok farklı canim Ama en güvendiğim izmir medikalpark ahmet zeki ışık idi.o da en kötü doktorlardan beter yapti

Tugbafatih1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
1.194
463
Tekrar başlayacaksands belirli doktorlards karar kilarsin labrstuvari iyi yerleri.
Sen simdi ugras ki sonra arkana yaslan 2nci mucizen bekletmicek belkide tutunucak sıkica..
Şimdi ankaraya gitmeyi planlıyorum bahçeci saglik diye biyerde berfu demir isminde bi doktor varmış ama korkuyorum ahmet zeki ışık doktoru da tavsiye etmişlerdi sonuç husran.bu da tavsiye ama hüsran olur diye çok korkuyorum maddi manevi Allahım hüsrana uğratma nolur evlatlarımıza kavusturuver artik :KK43:

H M

♥ bşlngc :74 G : 67.9 Hdf : 64 10.Takim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.595
18.569
Şimdi ankaraya gitmeyi planlıyorum bahçeci saglik diye biyerde berfu demir isminde bi doktor varmış ama korkuyorum ahmet zeki ışık doktoru da tavsiye etmişlerdi sonuç husran.bu da tavsiye ama hüsran olur diye çok korkuyorum maddi manevi Allahım hüsrana uğratma nolur evlatlarımıza kavusturuver artik :KK43:
Sen niye 2 uyelik aldin. Konuyu aćan baska uye adi senin adin baska.

Ozlem8123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
213
80
Canim 3 hafta oldu kurtaj olali hala regl olmadim olacagima dairde en ufak bir agrim sizim yok sadece karnim cok sis kilomu odemmi bilmiyorum cnm

6 yumurta toplanmisti 4 tanesi dollenmemisti 2 tanesi dollendi onuda transfer ettiler cnm ve malesef yeniden sil bastan olucak hersey :KK43:

• Üzgünüm
Reactions: H M
Yukarı Alt