2. üyelik hangi durumlarda alınır ?

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
16.149
41.268
Merhaba,
Bir derdiniz var bunu paylaşmak istiyorsunuz ama burada kullandığınız hesabı da bu konuyu paylaşarak deşifre etmek istemiyorsunuz.

Bu durumda 2. üyelik alabilirsiniz. Ama işte aması var.

- 2. üyelik aldığınızda bize bilgi vermelisiniz. BU KURAL GEÇERLİ DEĞİL 9.5.2018
- Esas üyeliğiniz ile bu konuda yorum yapmamalısınız.
- 2. üyelik ile sadece bu konularda paylaşım yapmalısınız.
- Esas üyeliğiniz ola ki ceza alırsa asla 2. üyeliği kullanmamalısınız.

Bu açıklamaya rağmen buna devam ederseniz 2 üyeliğiniz de deşifre edilir.


- İlk üyeliğinize ait giriş bilgilerini unuttuysanız lütfen bize buradan ulaşır mısınız ?
 
Son düzenleme:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
40.087
111.008
İnandıklarınız aşkına en azından üye olurken forum kurallarını okuyun lütfen rica ediyorum.

Kullanım sözleşmesi ve manifestoyu okumuyorsunuz. 2. Üyelik ya da kurallar, site işleyişi hakkında bilgilendirme zorunluluğumuz yoktur, buna rağmen özellikle bu bölümde bölüm kuralları ve 2. üyelikle alakalı bilgilendirme konusu açtık.

Bakınız site kuralları ne der:
XI) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek adminlerin veya moderatorların görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.


X) Forum Yönetimi aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin foruma girişini yasaklar. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir. Eğer şifrenizi unuttuysanız iletişim linkinden şifrenizi isteyebilirsiniz. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa ban edilirler.

Bunlar sizler üye olurken okuyarak kabul etmeniz kurallardan yalnızca 2 tanesi, kural XI'in son cümlesinde ne diyordu: "Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır."
Uymanız gereken kurallar için sizlere mesaj atıp uyarmaya gerek var mı?
Site kuralları bir uyarıdır, bu konu bir uyarıdır.

Yine okumadan işaretlediğiniz sözleşmeden birkaç madde:

  • Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.

Bu madde de BDV'ye ait olmayan konuları ısrarla buraya açmaya çalışan ve sonrasında işlem yapıldı diye veryansın eden üyelere gelsin :-)

  • Forum Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir.
 
Yukarı Alt