20 AĞUSTOS BAT GÜNÜ OLANLAR 😇

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.306
4.634

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 247 gün kaldı.

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bmbm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
1.057
695
Tavsiye için teşekkür ederim 🥰 en erken ne zaman anlaşılıyor peki bebek kan ve idrarda?
Ben 9 ve 10. Günde hayalet bir çizgi gördüm önceki hamileliklerimde. Ama genelde en erken 12. Gün denir. Yani yumurta çatlamasının 12. Günü. Tabi bu kişiden kişiye değişebiliyor.

Pala1586

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
19
12
Cifte mutlulk yasarsinz insllh. Belirtilerinz nleer
İnşallaj sağolun 👏🤲🏻 Ara ara kasık ağrısı sol bacağıma ağrı girip çıkıyor göğüslerimde ağrı var bağırsaklarım da sıkıntı var ayıptır söylemesi bir ishal bir kabızım sürekli ve çok gariptir ki sürekli uyuyorum öğlen 12 de uyanıp akşam sekizde uykum geliyor kaç gündür hep uyuyorum tabi çok istediğim için psikolojikte olabilir çok umutlanmak ta istemiyorum sonra çok üzülüyorum negatifi görünce

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.306
4.634
İnşallaj sağolun 👏🤲🏻 Ara ara kasık ağrısı sol bacağıma ağrı girip çıkıyor göğüslerimde ağrı var bağırsaklarım da sıkıntı var ayıptır söylemesi bir ishal bir kabızım sürekli ve çok gariptir ki sürekli uyuyorum öğlen 12 de uyanıp akşam sekizde uykum geliyor kaç gündür hep uyuyorum tabi çok istediğim için psikolojikte olabilir çok umutlanmak ta istemiyorum sonra çok üzülüyorum negatifi görünce
Ishal ve kabizlik da bi belirti. Yasayan cok var. Insllh bosa cikmaz. Guzl belietilerin var 🤗

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.306
4.634
Hayır bu ay Dr. Kontrolunde ilerledi. Yumurta geliştirici hap ve iğne kullandım. Bi hafta önce de çatlatma iğnesi vuruldum
Ii yapmissin hayrli haberler alirsn insllh 🤗

Yukarı Alt