20 AĞUSTOS BAT GÜNÜ OLANLAR 😇

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.308
4.639
Kizlar bugun hafif olan bel agrim biraz artti ama regl agrisi gibi deil belirti deildir belki bu aama burda kalsin 🤗 kasiklrda canimi acitan batmalar oldu ozellikle sag tarafimda.bide goguslerim agrio ozellikle yanlari .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 247 gün kaldı.

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Liyalayi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
22
33
Kızlar benimde bat 21 Ağustos.. bugün kan testi verdim beta hcg<1.20 gibi bir sonuçla eve döndüm..sizce erkenmi yoksa döllenme olduysa bugün kanda belli olurmuydu

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.308
4.639
Kızlar benimde bat 21 Ağustos.. bugün kan testi verdim beta hcg<1.20 gibi bir sonuçla eve döndüm..sizce erkenmi yoksa döllenme olduysa bugün kanda belli olurmuydu
Sanki cok erken yapmissin. Cok mu guclu belirtilerin vardi

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.308
4.639
Belirtiden değil aslında canım. Boğazlarım şiş. Doktor antibiyotik yazacaktı. Gebelik varsa ona göre yazalım dedi . Yaptırmak zorunda kaldım
Hmm. Belirtilrde bogaz agrisi da oluo ama bilemedim simdi me desem yaln olur

Mevayigit

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
799
955
Benimde 19 u. Geceleri midem bulanıyor garip şekilde. Onun harici herhangi bir belirti yok göğüslerim zaten adet olmadan 10 gun once hassaslalır yine oyle oldu. Kasık agrım oluyo arada.

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
3.308
4.639
Benimde 19 u. Geceleri midem bulanıyor garip şekilde. Onun harici herhangi bir belirti yok göğüslerim zaten adet olmadan 10 gun once hassaslalır yine oyle oldu. Kasık agrım oluyo arada.
Her zamn ki agrilari olup hamis olan da oluo 😊 hic belli olmaz yani. Insllh vardr

Yukarı Alt