2008 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

kibela24

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
yenı nisan annelerı geldı..
bız artık eskıdık..bebişlerimizin varlığını öğreneli bır yıl oldu..

Ben oğşumu sunnet bıle ettırdım..

Sizinkiler nasıl

wsw

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
biraz önce 2009 nisan annelinin topiğine girdimde eski günler gözümün önüne geldi vay be ne çabuk geçti de doğduda 5. ay bile bitmek üzere ama çok şükür ki hepimizde sağlıklı birşekilde bebişlerimizi kucagımıza aldık :)
valla kibelacım siz çok hızlı ilerliyosunuz sünnet bile ettirmişsiniz maşallah:) biz sizin kadar olamasakta yavaş adımlarla büyümeye çalışıyoruz bu günlerde sırt üstü hiç yatıramıyorum hem yüz üstü dönüp sürünmeye çalışıyo ama henüz başarmış değil bir başarsa saten onu durdura bilene aşk olsun :)

E

EU1

Ziyaretçi
Meraba kizlar benim cimcimede hic utanmadan ayina yasina bakmadan yurumeye calisiyo.Ellerinden degil kucuk serce parmagindan tutsak ayaklaniyo valla.Birde dimdik bir basiyo biraksam yurucek :)))

Birde cok fena cok cilveli nasil gulucukler atiyo nasil bakislar gormeyin.Bu kiz buyuyunce babasinin basi cok agiricak :)) Ama bu istahla giderse evde kalir benim kizim :)) hep agzi dolu olucak hep bilmem kime cekmis :)

yare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar ben aranıza yenı katıldım bende nısan22dogum yaptım tatlımı tatlı kızm oldu cadımı cadı

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benimki daha bi cadı sinirlenmeler ellerini sımsıkı sıkıp bağırır tarzda ses yapması zaten gülmesi yok denecek kadar az oda sadece anne babasına. başkalarına bırak gülmeyi acayip yabancılıyo benim yüzüme bakıyo basıyo bağırmayı kucağıma geliyo susuyor doktor sizinki erken başlamış yabancılamaya.inşallah büyüdüğünde böyle bi çoçuk olmaz. benimkisinin yürümek için çabası yok tutuyorum fakat basamıyor daha ayaklarıyla.daha neler neler yapıyoda elim ağrır yazmaktan

koalayim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
geçen sene bu zamanlar daha yolun başındaydık
şimdi bebişlerimizin gülücükleri ile yaşıyoruz adeta:)
iyice cadı oldu benimki de
odada oynuyor kendi kendine ben dışarıya çıkıyorum çığlık kıyamet
sırtüstü mümkün değil yatıramıyorum
fırıl fırıl dönüyor
ne çabuk büyüyorlar
allah hepsine sağlık versin..

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
ayyy ben geçen sene bu zamanlar tarifsiz duygular yaşıodum
plansız bir bebekti,5 sene falan bebek istemiyordum
ve çocukları da sevmezdim zaten
evleneli 1 ay olmuştu ki hamile oldugumu öğrendim
söylemezi şuan acıtıyor ama sevinmemiştim hamileliğime ve uzun bir süre kabullenemedim
ama şimdi evimizde öyle bir huzur neşe mutluluk kaynağı var ki
yaptıgı her hareket ,çıkardığı her ses(gaz bile) dünyalara değişilmez
tam bir prenses, nazlı,nazenin,tomurcuğum
Allah herkese nasip etsin bu duyguyu ANNELİĞİ

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kesinlikle annelik kadar güzel birşey yok.onların herşeyi bizi mutlu ediyor özellikle gaz çıkarması.yerinde hiç durmuyor hep ayakta duracak emeklemeye çalışıyor henüz başarmış değil geri gidiyor.yabancısıda hiç yok herkese gider oynar güler.ço tatlı bunlar allah herkese nasip etsin

YASON

iki prenses annesiyim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
şu hamilelik hiç bitmicek sanıyordum 9 ay tek tek gün saydık biran önce doğsun doğsun diye sabırsızlanıyorken şimdi bebişlerimiz kucağmızda şımarıklık yapmaya bile başladılar ...
nerede doğum yapıcaz testler tahliller doğum hikayeleri hastane çantamız bebek ihtiyaçları derken şimdi bebeğimizin gazı ek gıda mama uyku düzeni aşısı doktoru gibi konuları paylaşıyoruz....

Yukarı Alt