2009 mayis gelinleri hazirliklar ne alemde

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende mayıs gelini ollucam :)
kızlar hazırlıklar ne alemde mobilyaları aldınızmı?

BenMutluKiz

SeNi SeViYoRuM...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
merhaba canım ben 2009 temmuz geliniyim ama bende yazayım dedim ben yatak odamı aldım yatak örtümü aldım.yemek takımı aldım.belki inanmayacaksın ama evimizi bile bulduk umarım bana kızmamışsındır çünkü ben temmuz geliniyim ya rahatsız ettimse özür dilerim canım

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nedemek olurmu öle şey buyur hoşgeldin sende aramıza:)

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
biz geçmi kaldık ne biz yatak odası oturma odası falan hiç bişi almadık daha :KK43:

BenMutluKiz

SeNi SeViYoRuM...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
sağol canım benide aranıza aldığınız için teşekkür ederim.ben beğenmiştim yatak odasını taksite bağladım ve aldım canım oturma odasını bizde almak daha canım

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Bende Nisan geliniyim kismet olursa...ceyiz eksigi zaten bitmeyen birseymis..al al azalmiyor..mirmirmirmir

Kasim ayinda kismet olursa mobilyalari aliyoruz..evin büyük derdi bitiyor..beyaz esyalarda tabi...elektronik mutfak gerecleri...kizlar say say bitmiyor ki...!!

Hazir olan tek sey var...o da gelinlik..kaydirigubbakcemile3

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm arkadaslar bende hazıran sonu gelınıyım allah nasıp ederse inş ya sizede zaman gecmek bılmıyormu bana öyle bıran önce nişanlımla yaşamak ıstıyorum oturcagım evi hayal ediyorum sizde öylemısınız yoksa ben cokmu uçuyorum?

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Evet canim...hayatim artik bir düzene girsin istiyorum...vakit bana göre tikir tikir isliyor..!:nazar:

E

EU3

Ziyaretçi
BENDE AGUSTOS 20 SINDE NISANIM OLDU MAYIS HAZIRAN GIBI DE DUGUN DUSUNUOS AMA TARIHI FILAN KESMEDIK DAHA VE KENARDA NE GELINLIGIM HAZIR NE BEYAZ ESYAM NE TENCERE TAKIMIM NE YEMEK TAKIIMIM NE CATAL BICAGIM NE MOBILYAM HIC BISEYIM HAZIR DEILL:1closedeyes:

NETCEMMM BILMIOM BI BASLADIM MII HEP ALICAM GALIBA GEC MI KALDIM SIZCE YAAsenağlama

TuRuNCu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.927
2009 gelinleri "burasıda seneye yaza evleneceklerin alanı olsun" topicinde çeyiz hazırlığı hakkında paylaşıma devam edebilirsiniz.

Yukarı Alt