Popüler Konu 2009 Nisan Anneleri buraya

ade_merke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar 2009 nisan annelerini buraya bekliyorum benim son adet tarihim 25 haziran muhtemel doğum tarihide 1 nisan 2009...gelin burada neler yaşadıklarımızı paylaşalım:nazar:

dilek_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım tebrik ederim, ne zaman geçtik ya nisan annelerine. şubat anneleri topiğini açalı daha kaç hafta oldu ki??? umarım sende sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirirsin ve bulantıların falan da olmaz olsa da az olur inşallah.
Alah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.

ade_merke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inşallah cnm teşekkür ederim.az önce doktordan geldim 19 ağustosa gün verdi canlılık kontrolü yapıcakmış nasıl bekliycem ben o güne kadar

G

GECEYARISIGÜNEŞİ

Ziyaretçi
mrb kızlar benimde sat 2 temmuz ve muhtemel doğum tarihi 8 nisan.bugün ilk kontrolume gittim 5 haftalıkmış bebişim.20 ağustosa gün verdi kalp atışları için.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş

Burcu Uzun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Walla bende insallah hastalanmazsam Nisan annesi olacagim- insallah -daha 5-6günüm var.

hepyek-34

Hayatta her sey kısmet...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.189
yazdıklarınızı okurken çok heycanlandım ve bir yıl öncesine gittim gecen sene bu zamanlar bende öyle heyecanlıydım. Allah sizlere ve doğucak evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.

IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
sizin bu yaşadığınız heyecanları yaşayalı tam 1 sene olmuş zaman çok çabuk geçiyo
kızlar dilerim hepiniz bizler gibi sağlıkla kavuşursunuz meleklerinize

umutyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar 2009 nisan annelerini buraya bekliyorum benim son adet tarihim 25 haziran muhtemel doğum tarihide 1 nisan 2009...gelin burada neler yaşadıklarımızı paylaşalım:nazar:
kız allah kısmet ederse aynı gün doğurucaz demekki

neler yasadığımıza gelince felaket bir
mide bulantısı yasıyorum hiç bişey yiyemiyorum
su ile içsem kusuyorum yani fenayımm

istiridyeyim_incimsin

Bal oğlum benimm.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Nasip olursa adet olmaz isem bende nisan annesi olacağim.. Hamişlere sağlikli bir süreç diliyorum olmayanlarda tez zamanada kalir inş. Beraber sağlikli ve mutlu bir şekilde bu zamanlari geçiririz inş..allahim senden diliyorum... Amin..

Yukarı Alt