2009 Temmuz Anneleri paylaşım alanı

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Pro Üye
25 Eylül 2007
10.574
11
bir süre öncesine kadar bir çoğumuz anne adayıydık...
ama artık çoğumuz anne olduk..............
artık bu topikte bebeklerimizle ilgili paylaşımlarda bulunalım ,onların gelişimini takip edelim,gerekli sağlık bilgilerini,beslenmelerini burda paylaşalım sevgili temmuz anneleri......
hepimize sağlıklı bol muhabbetler:1hug:

yosuntuttum

Huzur
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
7.423
294
geliyorum az kaldı ....dağıtıcaz kızızmla bu topiği heeeyyyytttttt açılın uleyyynnnn yakarın nen bu topiğiiiiiiiiiiiiiiiii:teytey:delikafaduldennaniknanik

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Pro Üye
25 Eylül 2007
10.574
11
evet kızlar yeni topiğimizde çok güzel paylaşımlarda bulunalım inşallah bakalım..
bebişlerimizin sağlık dolu anlarını paylaşalım

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.911
7
yeni topiğimiz hayırlı olsun ben bu gün oğlumu ilk defa kendi başıma yıkadım gayette rahat oldu artıkın hep yıkarımbebişlere ne giydiriyorsunuz bady üsütne uzun kollu alt üst giydiriyorum bazen sırf bady bırakıyorum ama çok hapşırıyo

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.911
7
kendi kendime konuşuyoruma ama belki cvp gelir benim kuzum gece ben uyandırmazsam nerdeyse hiç uyanmıyacak saati kuruyorumda öle kaldırıyorum acaba doyuyoda ondanmı kalkmıo yoksa benim oğlan uykuyumu çok seviyo anlamadım

sila_84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.310
7
yeni topikimiz hayırlı olsun kıslar...

narcım aynı durum bizde de var.. biraz sarılığımız var. ben ona bağlı die biliyorum. doktorumuz normal demişti. saat başı emzirmek için uyandır dedi ama imkansız gibi bu dediğii.. ancak 2 saatte falan oluyoo.. inş biran önce iileşir yavrularımızz...

ElifxEylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
6.166
6
kızlarr en geç 2 saatte bir uyandırın emzirin ilk 20 gün böyle yapın yoksa sarılığı artarr ne kadar çok emerse okadar çabuk kaybolur sarılık olan bebişler çok uyur aklınızda olsunn:ecrin_bebek:

benim kızımda bu sabah habire emmek istedi beni uykusuda vardı yatırdım 5 dakika sonra öyle bi kustuki allahtan yan yatırmıştım yoksa yavrum boğulurdu:KK43:( midesinde bişey kalmadı çıkardı ve rahatladı uyuyo şimdiimafoldumben

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Pro Üye
25 Eylül 2007
10.574
11
bu gün gene sarılık kontrolümüz var çok endişeliyim yine sarı gözüküyor kuzum çok ta uyuyor
inşallah yine yatmayız hastanede ya
neden böyle yükseliyo çok üzülüyorum

Yukarı Alt