2009 üniversite sınavına hazırlanmayı düşünenler var mı aranızda?

S

__selen__

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: __selen__
arkadaşlar bu sene yani 2009üniversite sınavına hazırlanmayı düşünenler varmı aranızda?? ben düşünüyorummşakkıdı

turkuazz_81

melis ela nur
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım valla bende allah nasip ederse girmeyi düşünüyorum hiç olmadı açıköğretim istiyorum (bu saatten sonra ders çalışmak zor geliyor ) 20 aylık kızım var annen ünv. mezunu bile değil demesinler diye sırf :))

S

__selen__

Ziyaretçi
canım valla bende allah nasip ederse girmeyi düşünüyorum hiç olmadı açıköğretim istiyorum (bu saatten sonra ders çalışmak zor geliyor ) 20 aylık kızım var annen ünv. mezunu bile değil demesinler diye sırf :))
inşaallah olur canımm Şeniz
bende senin gibi en azından açık öğretim olsun istiyoruma.s
ben evli değilim. burada bizim gibi olan arkadaşlarla buluşmayı, paylaşımda bulunmayı çok istiyorum:asigim:

esrAhsm

Boy:1,66 *Başlangıç:74,2 *Güncel:63.1*Hedef:58
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.238
ben gircem inş bu sene :) zaten lise son sınıfa geçtim,umarım iyi hazırlanabilirim ama çok tırsıyorum :KK43:

A

azra_ceylinn

Ziyaretçi
mrb arkadşlar ben de inşşlh bu sene öss ye gircem.2007 yılında öss ye girmiştim ve ankarada bi mühendislik fakültesine yerleştim.bu sene girmemin sebebi de tıp veya diş hekimliği istiorum..ama olmassa da sağlık olsun. hem ünideki derslere çalışıp hemde öss ye çalışmak biraz kasıcak ama napalım :)

tozbiber

Aktif Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
1
Bende ÖSS annesiyim:) Sınava girecek olanlara kocaman kocaman kocaman başarılar diliyorum. Ama kızıma da söylediğim gibi, dünyanın sonu değil. Öncelikle varlığınız, sonrasında sağlığınız bence herşeyden daha önemli. En prestijli üniversiteyi dereceyle bitirip işe girmek için torpil sırası bekleyen insanlar tanıdım. Maalesef bu ülkede eğitim hayatı, iş hayatı belli kıstaslarla yürüyor. Elinizden geleni yapın, sonuç istediğiniz gibi olmazsa ötesini o zaman düşünün derim. Hepinize başarılar, unutmayın hayat sizinle güzel a.s

B

b_u_y_c_u

Ziyaretçi
bende lise sondayım nasipse bende giricem sınava =)

N&A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bende gırmeyı dusunuyorum bu sene kardesım lıse son o hazırlanıo sınava ben unıverste 3teyım ona destek onu bıraz daha hırslandırmak amacıyla ve belkıde guzel bı pan alırsam baska bı bolume degecebılırım bkalım gırcez ınsallah

petekpereter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende gırmek ıstıyorum ama acık lıse okuyorum eger bu sene bırırısem gırcem ve 200 puan alabılırsem polıslık sınavlarına gırmeyı dusunuyom...

creative

bebeğinin annesi :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben 4 yıllık üni mezunuyum ömrümü okumakla geçirmişim gibi geliyor...sonuçta çalışmıyorum çalışamıyorum...üni biteli 2 yıl oldu.bu sene öss girip açıköğretim okuyayım diyorum,benim gibi girecek adaylar hangi kaynagı tavsiye ederler?sadece tek kitap istiyorum(bu arada sayısalcıyım ama eşit agırlıktan yapmak istiyorum)

Yukarı Alt