1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Notu Gizle

2010 Mayıs Aylık Koç Burcu Yorumları

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

  1 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  28.486
  Beğenildi:
  15.153
  Ödül Puanları:
  488
  Mayıs ayındaki gelişmelere burcunuzun yöneticisi olan Mars gezegeninin 9 Mayıs tarihinde Aslan burcundaki seyriyle başlamak istiyorum. 1 Temmuz tarihine kadar sürecek bu dönemin etkilerini birlikte inceleyelim. Mars istek gücümüz ve mücadele hırsımızdır. Aslan burcunda karşı cins üzerinde etkili olmak ve ne kadar kuvvetli dürtülere sahip olduğunuzu gösterebilmeniz adına size istek ve yaratıcılık enerjisi sunacaktır. Aşk hayatınız açısından son derece önemli olan bu enerji, güdüsel olarak hareket etmenizi ve gösterişe son derece önem vereceğinizin de işaretidir. Karşınızdaki insanın veya yaşadığınız beraberliğin sorumluluğunu almak yerine sadece kendi isteklerinizi elde etmek adına hareket edeceğiniz için, doğal olarak devam eden ilişkinizde sorunlar yaşanması mümkündür. Hayatın güzel yanlarını ve keyifli olan kısımlarını tadabilmek, zorluklarından olabildiğince uzak durmak isteğiniz yoğundur. Son derece güçlü bir yaşam enerjisine sahip olacağınız için sizi birilerinin yönlendirmesi, yönetmesi mümkün olmadığı gibi, gittiğiniz yolun yanlışları veya hatalı kısımları hakkındaki uyarılara da pek değer vermeniz neredeyse mümkün değildir.

  Karşı cinsle temas etmek isteğiniz bu dönemde oldukça yoğundur. Aşkta yaratıcılık enerjiniz yüksektir, ateşliliğiniz bilinçli isteklerinizle uyum içindedir ve güçlü seks dürtüleriniz doyurulmayı beklemektedir. Bu seyir devam ederken, Venüsün 30 Nisan-25 Mayıs arası oldukça güçlü bir konumda olduğu Boğa burcunda seyretmesi kimi zaman içinizde çelişkiler doğurabilir. Bir yandan kendinizi aşk konusunda dizginlemeniz zorken diğer yandan değerlerinize sahip çıkmanızın gerektiğini durumlar karşısında belirli bir yön çizmek zorlaşabilir. Bir Koç için aktivite her zaman önemlidir. Mars etkisi altında deneyimsel olmaktan hoşlanırken Venüsün enerjisi sayesinde yaşadığınız ilişkinin veya ilişkilerin ne denli doğru olduğunu düşünmeniz lazımdır. Gerçek anlamda sağlam ve temeli güçlü olan bir ilişkiniz varsa, karşı cins üzerinde ne kadar etkili olsanız da bu süreçte ayaklarınızı yere sağlam basacak şekilde kararlar vermeye çalışmalı ve risk içeren durumlardan uzak durmalısınız.