2011 KPSS Eğitim Bilimlerine hazırlananlar

hayalperesttt

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
kızlar ben bu sene 5. defa sınava gireceğim ama artık illalah geldi çalısşmadığım kaynak kalmadı nasıl yapsam ne yapsam bilemiyorum. artık kazanmak istiyroum. bir sistem olusturamadım acaba dersaneye de gidemiyorum:KK43: hep birlikte birseyler paylasırsak belki bu sene olur ne dersiniz?

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben de hazırlanıyorum. bölümüm ingilizce öğretmenliği.. dersaneye gitmiycem. Kaynak olarak İhtiyaç ı beğeniyorum. soru farklılığı açısından Yedi iklim ve yargı da kullanıcam.
henüz eğitim bilimlerine çalışmaya başlamadım. genel kültür genel yeteneği bitiricem bu ay. sonra ağırlığı eğitime vericem. diğerlerinden de soru çözücem...

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
valla canım atanmazsam ben de calışıcam tekrardan..ama şimdi başlamaya hiç mi hiç niyetim yok..1yıl çalıştım sınavlar o kadar ucuz ki 1yıl çalışanla son 2 veya 3ay çalışanı ayırt edecek kalitede belirleyici sorular yok..bu sefer fazla zamanımı almasın...en erken martta başarım..eğitimden şunu anladım tüm yayaınları çözmek lazım ve konu anlatımı almak lazım...uzmankariyer ,beyaz kalem ,ihtiyaç ,yargı ,pegem ,ne bulursam alıcam..hayırlısı bakalım belki de atanırız..

dove

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kızlar ben bu sene 5. defa sınava gireceğim ama artık illalah geldi çalısşmadığım kaynak kalmadı nasıl yapsam ne yapsam bilemiyorum. artık kazanmak istiyroum. bir sistem olusturamadım acaba dersaneye de gidemiyorum:KK43: hep birlikte birseyler paylasırsak belki bu sene olur ne dersiniz?
sen şu anda özelde mi çalışıyorsun?
branşın ne?

banu86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.031
evet bende merak ettim branşını..benim gibi bahtsız bedevilerdensin heralde..ataması az olan..

AskInihan

Çok şükür Allah'ım...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
700
Ben de bu yıl giricem,dersaneye gitmiyorum kendim hazırlanıcam inş.olur.
Eğitimden yargı ve ihtiyaç
Gk.gy.den de ihtiyaç ve yediiklim tavsiye ediliyor.
Konu anlatımlı kaynak alıp bol soru çözmek lazım.
Allah yardımcımız olsun...

dove

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben de bu yıl giricem,dersaneye gitmiyorum kendim hazırlanıcam inş.olur.
Eğitimden yargı ve ihtiyaç
Gk.gy.den de ihtiyaç ve yediiklim tavsiye ediliyor.
Konu anlatımlı kaynak alıp bol soru çözmek lazım.
Allah yardımcımız olsun...
eğitimde en iyi ihtiyaç bence...

hayalperesttt

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
kızlar benim brans tarih. ewet ihtiyaç konu anlatımında iyi ama dediğiniz gibi bol bo lsoru çözmek önemli olan. bakalım yeni kitaplar basılsında calsımaya baslayacağım.

Yukarı Alt