Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve TuRuNCu tarafından 1 Nisan 2011 başlatılmıştır.

17 Şubat 2012
    Konu Sahibi : TuRuNCu
  1. sevgi006

sevgi006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

o zaman bende sebamed alayım caydırdınız benı:))))

2. 17 Şubat 2012
  3. ekins

ekins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    148
    ilk defa duyuyorum canım kaç haftalık hamilesin ? bi başvuruda bulunmuşmuydun ?

4. 17 Şubat 2012
  5. ekins

ekins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    148

canım sen yinede iyice bi araştır derim , kimsenin etkisi altında kalma :) bende çok düşündüm hatta alırken elim nıveayada gitti ama dedim cildi hassas olursa elimde kalıcak bunlar en iyisi içim rahat etsin sebamed alıyım dedim ama bakalım belkide bu aldıklarım iyi gelmiycek bilemiyoruz ki işte deneme yanılma yoluyla ilerlicez :)

6. 17 Şubat 2012
  7. TuRuNCu

TuRuNCu Guru Üye

Beğenildi:
    4.920
    Ödül Puanları:
    438
    Canım ben internette şöyşe bir göz gezdirdim ama pek bişey anlamadım açıkcası.
    Şimdi sigortalı olmak için kayserideki acıbademe başvuruyorsun sanırım.
    Sonra aylık ödemeler vardır eminim ki,sen bildiğin kadarını paylaşırsan çok sevinirim.

Rica ederim canım ne demek .:KK34:

Canım civilin internet sitesinde nivea seti indirimde.Bir bak istersen.
    Kdv dahil 39.90
    Set içeriği :

NIVEA annelerimize : Ayarlanabilir omuz askısı, su geçirmez kumaş yapısı olan; 35 cm üst uzunluk, 40 cm alt uzunluk, 10 cm yan dikiş uzunluğu, 27 cm derinlik ve çift fermuar özellikli, yanlarda 2 adet file cep, fermuarlı pratik ön cep ve alt açması ile mükemmel bir kullanım daha sunar.
    Atta Çantasının İçindeki Ürünler :

Nivea Baby Pişik Kremi : Islak ve kızarıklığa karşı etkili koruma sağlar. Yumuşak formülü sayesinde kızarık cilde bile bol bol sürülebilir. Çinko , oksit , pantenol ve cilt korumasını güçlendiren buğday yağı içerir.

Nivea Baby Bebek Yağı : İçeriğindeki buğday yağı ve doğal badem yağı sayesinde yumuşak bakım ve temizlik sağlar. Hassas bebek cildinin nem kaybını önler. Masaj yapılarak sürüldüğünde bebeğinizi rahatlatır.

Nivea Baby Saç ve Vücut Şampuanı 400 ml : Gözleri yakmayan yumuşak formülüyle bebeğinizin saçlarını ve vücudunu bir arada temizler. İçerdiği bisabolol sayesinde cildi rahatlatır , kurutmaz.

Nivea Baby Kremli Sabun : İçerdiği kremli köpük , zeytinyağı ve nemlendiriciler sayesinde cildin kurumasını önler , yumuşacık bir temizlik sağlar. Cilt doğal yağına benzer , ciltle uyumlu Eucerit içerir.

Nivea Baby Temizleme Mendili 63lü : Parfüm içermeyen losyonu ve mikrosüngerli dokusu sayesinde el , yüz ve alt temizliği için ferahlatıcı ve etkili temizlik sağlar.

8. 17 Şubat 2012
  9. bitanemo

bitanemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    içme canım bana ben sabah gitmiştim su içmedin dimi dediler su içmenide istemezlerr

10. 17 Şubat 2012
  11. sevgi006

sevgi006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bakayım artık bı arastıraım bırazz ablam nıvea kullanmıstı sorun yasamadı bıde hametan krem yazdırıorum doktora her fırsatta pişik olmaması ıcın bırebırr ablamda kuzenımde bu kremı kullandı ek olarak :)

12. 17 Şubat 2012
  13. benian

benian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba hanımlar bizde bügün kontrolümüzü yaptık ama tansiyonum yüksek çıktı benim gibi yüksek tansiyon sorunu yaşayan var mı acaba canım sıkıldı dinlen demezler mi birde zate bütün gün yatıyorum dışarı çıkamıyorum daha ne yapayım kiii 25 haftam biticek çok şükür bebeğimin gelişimi de çok güzelmiş 800 gr olmuşş amann tuza kızartmaya dikkat hanımlar bu haftalardan sonra tansiyonu çok tetikliyormuş kendinizi de ço kyormayınnnn birde tansiyon derdiniz çıkmasınn bakalım nasıl olcak hergün düzenli tansiyon ölçücem artıkk bakalım umarım herşey yolunda gider...((((

14. 17 Şubat 2012
  15. behiye_abg

behiye_abg ecrin melis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen canım pudrası yok içinde pişik kremi var ben beğendim annemde 45 tl ya almış.

16. 17 Şubat 2012
  17. azmhcm

azmhcm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayır hiçbir başvuruda bulunmadım 26 haftalık

18. 17 Şubat 2012
  19. desertflower

desertflower Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tşk ederim canım... görümcem alıcaktı en iyisi ben ona söyleyeyimde bunu kaçırmasın çok tşkler :))

bu arada bebek arabası yayınladım onla ilgilide fikrini tecrübeli olarak bilmek isterim...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.