2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

Sadecetea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
5
6
32
Kızlar ben siyahlale25 hesabimin sofresini unutmustum bu yeni hesabım 4. Ye hamileyim kizimdan 2 sene sonra bir oglum oldu ondan 3 sene sonra bi daha oğlan bunun cinsiyet henüz belli degil insallah kiz olur hayırlısı 14 haftalik daha

HejaR12

GamzeLim❤BoncukGözLüm
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
5.184
2.015
Kızlar ben siyahlale25 hesabimin sofresini unutmustum bu yeni hesabım 4. Ye hamileyim kizimdan 2 sene sonra bir oglum oldu ondan 3 sene sonra bi daha oğlan bunun cinsiyet henüz belli degil insallah kiz olur hayırlısı 14 haftalik daha

Ooo masallah, muhtemelen doguma az kalmistir senin yada dogmustur kiz mi erkek mi merak ettim, saglikla olsun, biz iki çocukla yola devam, büyüğü 7,5 küçüğü 3,5 oldu sukur

gampili

İkiz+süpriz bebek
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2010
565
234
32
Kızlar iyiki yazışmışız burada zamanında bende hamile olduğumu öğrendim kaza kurbanıyım 😀 bütün bilgilerimi buldum 🥰 çok ozledim sizi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın