Popüler Konu 2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    439

graphicdesigner

Çikolata
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.541
dişi çıkmayan bır tek bzmıyız :KK70:
canım diş çıkma olayı genetik ve yapısal bir durummuş, her bebekte aynı olmazmış zaten, sağlık ocağındaki doktorda öyle söylüyor, ama seninkide hakkaten baya tembelmiş o konuda:KK1: aslında diş çıkartma süreci çok yorucu uykusuz ağrılı ağlamalı bir dönem. bir yandanda şanslısın henüz o zor dönemi yaşamamışsın, inşallah kolay atlatırsın. zor günler seni bekliyor diyebilirim...

serramina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
kızlar merhaba :)) doktor kontrolüm wardı bugün. benim yaramaz kızım yerinden çok memnunmuş hala doğum kanalına dönmemiş :KK43:( nst de sancı fln da çıkmadı. doktorum yine kontrol etti 3.166 olmuş ağırlığı normal doğum yapabilirsin diye yeniledi düşüncesini. ama kanala dönmediği için biraz zor görünüyor diye de ekledi. önümüzdeki hafta günüm doluo Allahdan doktorum sezeryan yanlısı bi doktor değil. günün doldukdan sonra da ekstra 10 gün daha tutucam 3 günde bir kontrol edicez seni dedi. en son ihtimal sezeryanı düşünücez dedi. şimdiden gün fln wermek istemedi. biraz moralim bozuldu :KK43:( Rabbim bebeğim we benim hakkımda hangisi hayırlısıysa onu wersin demekden başka bişi gelmio elimden. Dualarınızı eksik etmeyin bizden kızlar bizim dualarımız sizinle :))
Selam tatlım bende senin durumundayım bebeğim inmemiş doğum kanalına 39.haftam ve 3800 kızım. Doktor sezaryen dedi normal istiyorum...Senin bebek indi mi merak ettim

Sehem843

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Burası ne kadar sessiz kalmış Kreş için konu açmaya diye girdim girmişken buraya uğramamak olmazdı
Insallh devam ederiz arkadasim 2015 eylul annesi o kadar ilerlemisler ki watsap grubu kurmuslar ve muhabbetleri ve paylasimlari cok guzel ve faydali keske bizde toparlanip paylasim.yapabilsek cocuklarimizla ilgili

syns

124 ...guncel 116.5
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.780
Mrb kasım anneleri nasılsınız bakalım bizimki anaokuluna gidiyor bide kardeşi var okul kurtarıcı oldu bize ama şimdi de kaygı başladı 3 sene üst üste gondermekte istemiyorum ama bu defa da okulda ezilir mi korkusu var siz neler düşünüyorsunuz bu konuda ne zaman gonderceksiniz:) çok erken biliyorum ama kafamda sürekli bu konu var bu aralar 4 sınıf var okulumuzda sınıfın biri 7 yaşındakilerle dolu bizimkiler daha küçük ve bizim sınıfta 5 yaşında seneye başlayacak olanlar var haksızlık bence aynı sınıfta olmaları

Yukarı Alt