2013 Mayıs KPDS'ye Birlikte Hazırlanalım

limpida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
1.199
0
kızlar 2013 Mayıs Kpds'sine kimler hazırlanıyor????? birlikte motive olalım, fikir alışverişi ve kaynak önerilerinde bulunalım, çözemediğimiz sorular, anlamadığımız konular olursa birbirimize yardımcı olalım derim bennn!! hazırlananları bekliorum topiğimee :) grşmek üzeree:)

Candyce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2010
99
8
Canım ilk yorum benden, 2012 sonbahar sınavına da giricem ama hiç umudum yok sadece soruları görmek ve o andaki duyguyu yaşamak
için giriyorum. Esas amacım 2013 aslında ama tabi bunu burada itiraf ediyorum çünkü sonbahar sınavında ailem benden çok ümitli ve ben de kendimden ümitli değilim. :KK14: Herneyse Mayıs 2013 e kadar sıkı çalışıp iyi bir puan almak istiyorum. Bu konuda sana destek olan birisi olabilirim :KK16:

BenArabesk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
4.605
47
merhaba arkadaslar bende evde kendi imkanlarımla hazırlanacagım..iyi temelim var diyemecegim ama inanıyorum kendime basarabılırım :)
cesur öztürk bana agır gelecegını dusundugumde baslangıc olarak akın kpds setını alıp baslamayı dusunuyorum.bayramdan sonra baslayacagım yani :KK70:

26 mayısta kpds var tarihinide belirteyim dedim :KK66:

kitapseli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2012
220
0
şu an kpssye çalışıyorum kpdsye de arada bakıyorum ama şimdilik yeterli değil
mayısa kadar video izleyip kitaplardaki stratejilere yoğulaşacağım
ilk suat gürcan ve rıdvan gürbüzün kpds kitabından başladım
nette de konuları anlatan videolar buldum onlarla birlikte ilerlemeyi
düşünüyorum..

siz şu kelime ezberleme konusunda bir şeyler yapıyor musunuz? ben daha hiç başlamadım da:/

kpsshayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
1.144
4
şu an kpssye çalışıyorum kpdsye de arada bakıyorum ama şimdilik yeterli değil
mayısa kadar video izleyip kitaplardaki stratejilere yoğulaşacağım
ilk suat gürcan ve rıdvan gürbüzün kpds kitabından başladım
nette de konuları anlatan videolar buldum onlarla birlikte ilerlemeyi
düşünüyorum..

siz şu kelime ezberleme konusunda bir şeyler yapıyor musunuz? ben daha hiç başlamadım da:/
canım izlediğin sitenin linkini paylaşır mısın?

Yukarı Alt