• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

AngelHeart

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ağustos 2011
26.972
3.016
Ne guzel ya ilk bebis senden geliyor.iyiyim canim temizlik yemek geciyor gunler sen nasilsin canim yigenimiz nasil
Alıştın mı evliliğe canım? Ben de iyiyim şükür. Yeğeninizde iyi maşallah. :KK16: darısı sizlerin başına?inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.907
Alıştın mı evliliğe canım? Ben de iyiyim şükür. Yeğeninizde iyi maşallah. :KK16: darısı sizlerin başına?inşallah.

Cok sukur alistim canim aminn canim insallah bende cok istiyorum aslinda ama once diyet yapicam bayramdan sonra diyetisyene gidicem ins.tugce evinnde aksesuarlari tamamladinmi bendw cok eksik var haftaya ikeaya gidicez yine ama farkli seylerde istiyorum nerden bulucam bilmiyirum

AngelHeart

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ağustos 2011
26.972
3.016
Cok sukur alistim canim aminn canim insallah bende cok istiyorum aslinda ama once diyet yapicam bayramdan sonra diyetisyene gidicem ins.tugce evinnde aksesuarlari tamamladinmi bendw cok eksik var haftaya ikeaya gidicez yine ama farkli seylerde istiyorum nerden bulucam bilmiyirum
Hayırlısı olsun canım. Benim de eksik aksesuarlarım canım. Alamadık daha. Zamanla hallederiz.

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.907

Hayırlısı olsun canım. Benim de eksik aksesuarlarım canım. Alamadık daha. Zamanla hallederiz.

Suan gozume ev eksikmis gibi geliyo :) uff sabah gec kalkmistim gece geceuyku gelmedi.yarin sabah errkenden kalkicamm temizlik var pazara markete gidicem yarn is cok :)

AngelHeart

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ağustos 2011
26.972
3.016
Suan gozume ev eksikmis gibi geliyo :) uff sabah gec kalkmistim gece geceuyku gelmedi.yarin sabah errkenden kalkicamm temizlik var pazara markete gidicem yarn is cok :)
Ben iş yapamıyorum artık canım. Hamileyken yapmak sakıncalı. Sen de kısa bir süre sonra işlere veda edebilirsin. :)

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.907
Ben iş yapamıyorum artık canım. Hamileyken yapmak sakıncalı. Sen de kısa bir süre sonra işlere veda edebilirsin. :)

Dogru yapiyosun canim bulantin falan cok mu? Sanirim birazcik daha var hem cok istiyorum hemde 1 sene falan gecsin diyorum

Yukarı Alt