• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

SirriEyvan

Aşkimiz 4 kişilik
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2013
8.548
8.175
Canimm tutkum iyiki düşündun bu topic i çok iyi oldu inan ki :) sizlerden ayrı kaldım hepiniz evlendiniz maasAllah barekAllah, taze gelinlerimiiizzz nasıl gidiyor evlilikleriniz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.906
Canimm tutkum iyiki düşündun bu topic i çok iyi oldu inan ki :) sizlerden ayrı kaldım hepiniz evlendiniz maasAllah barekAllah, taze gelinlerimiiizzz nasıl gidiyor evlilikleriniz :)Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
canim nasilsin ? masallah senin baya olmus evleneli:)

mormelodi

O benim dünyam...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
2.098
1.175
Merhaba arkadaşlar ben de 20 günlük gelinim,zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum düğün denen şey bi solukmuş :26:

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.906
Merhaba arkadaşlar ben de 20 günlük gelinim,zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum düğün denen şey bi solukmuş :26:
Merhaba melodi cok dogru söylüyorsun daha dün gün sayiyorduk sanki :) bu arada hosgeldin tanisalim istersen ben eda 23 yasindayim istanbulda yasiyorum 11 mayista evlendik ve ev hanimiyim :)

CennetiMelegiM

Artık üç kişiyiz :) 24.05.2014
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
411
187
Bende geldiiiimmm mayıs gelinlerindeen :122::118::124: diğer topikte iken sizlerle tanışmamış olabilirim adım esra 21 yaşındayım anaokul öğretmeniyimm:KK16:

Son düzenleme:

tutkku

ilkim♡sonum
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
10.256
7.235
kizlaaar hos geldinizz..
iyisinizdir insallah..
sinavdan ciktim bende cook sukur verdi sonunda..
telden giriyorum bir selamlik..eve gidince konusuruz :)

AngelHeart

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ağustos 2011
26.972
3.015
iyi bari canim oy ne guzel ya az zaman sonra 3 kisilik olqcaksiniz:)canim ben yatayim uykum geldi artik iyi.gexeler anne ve yavrusuna
İnşallah canım Allah'ın izni ile...
Allah isteyen herkese versin inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.906
Bende geldiiiimmm mayıs gelinlerindeen :122::118::124: diğer topikte iken sizlerle tanışmamış olabilirim adım esra 21 yaşındayım anaokul öğretmeniyimm:KK16:
hosgeldin canim nasil gidiyor evlilik

kizlaaar hos geldinizz..
iyisinizdir insallah..
sinavdan ciktim bende cook sukur verdi sonunda..
telden giriyorum bir selamlik..eve gidince konusuruz :)
tutku sinavin nasil gecti
İnşallah canım Allah'ın izni ile...
Allah isteyen herkese versin inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Amin canim nasilsin bugun .uff ben cok yoruldum ya bi ev bu kadar nasil pislenir yaa :KK43:

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.906
Kızlarrr kızlar günaydınn ben annemlere geldim ve dügün fotograflarımı teslim alıcam bugün inşallah sorunsuz teslim alırım:KK16:

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.063
4.906
kimsecikler yok ama girince yazın kızlar yarın aksama misafirlerim gelecek yemekten sonra cay için ne yapsam karar veremedim browni kesin sonra birde börek yapıyım diyorum ama nasıl börek yapsam sigara böregi gibi yoksa tepsiyemi yapsam birde şey var midye börekti adı sanırım görüntü farklı oluyor ama onu annemlerde yapmıstık görümce geldiginde hatırlarmıki :KK53: börek konusunda yardım daha dogrusu sekli konusunda birde yanına patates salatasımı yapsam mercimek köftesimi yapsam fikriniz nedir kızlar

Yukarı Alt