2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

nehirnil111

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
76.463
cok sagol canım :KK68:

ah ya :/
zorluyodur cok, ilac birseyde alamiyor insan oyle olunca
is falan yaparkenmi zorlandin acaba
insaAllah cabuk gecer
Geçti çok şükür kuzum inşallah yine tekrar etmez :dua: :KK200: Sen nasılsın:KK19:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PembeLokum

♥Gülsîmâ♥Mustafa Kemal♥
Pro Üye
Emoji Skoru
9.477
tutkku tutkku canım öğlen orada uyumasına neden izin vermiyorsun millet öğle uykusunu bırakmasın uyusun diye kreşe gönderiyor

PembeLokum

♥Gülsîmâ♥Mustafa Kemal♥
Pro Üye
Emoji Skoru
9.477
nehirnil111 nehirnil111 canım gezmeyi seven ailesiniz artık bebeğinizle gezersiniz bol bol inşallah:) cinsiyet belli oldu mu 14 haftalık olmuş. Ekim doğumlu olacak demek Benim oğlum da 27.10.2017 doğumlu

nehirnil111

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
76.463
nehirnil111 nehirnil111 canım gezmeyi seven ailesiniz artık bebeğinizle gezersiniz bol bol inşallah:) cinsiyet belli oldu mu 14 haftalık olmuş. Ekim doğumlu olacak demek Benim oğlum da 27.10.2017 doğumlu
Amin inşallah kuzum Rabbim sağlıcakla bize bağışlasın :dua: :KK200: Henüz olmadı kuzum 2 hafta sonra kontrolüm var sanırım söylerler :KK33:Akrep oğlun değil mi ne güzel nasıldı bebekliği bakalım erken gelmezse öyle gösteriyor bana da hayırlısıyla gelsin de:anneadayı:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PembeLokum

♥Gülsîmâ♥Mustafa Kemal♥
Pro Üye
Emoji Skoru
9.477
Şimdi Canlar ben araştırmıştım son haliyle

60-66 ay arası çocuklar aileleri isterse 1. Sınıfa başlayabilir
66-72 ay arası aileler okula gidemez raporu alırsa 1. Sınıfa başlayamayabilir
72 Aydan itibaren 1. Sınıfa başlamak mecburi yani artık 6 yaşında başlamak mecburi siz 7 yaş diyorsunuz 84 aylık ve üzeri olduğunda mı başlasın diyorsunuz ama hele erkek çocuklarını o kadar geciktirmemek lazım ileride ailelerine kızıyorlar sınıfta hep 1 yaş büyük olmak ve hayata 1 sene de olsa geç atılmak hoşlarına gitmiyor öyle kuzenim var benim 1 sene geç başlatılan şimdi reşit oldu lise sonda ve ailesine çok kızıyor

Ekim-Kasım-Aralık doğumlu olmak biraz sıkıntı mesela benim oğlumu 2017lilerle 1. Sınıfa gönderirsek 72 ayı doldurmuş olmuyor henüz

Çocuklar daha 3 yaşında düşündüğümüz şeylere bakın:))

Son düzenleme:

ilknurrr22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.954
seker000 seker000 Amin insaAllah canim
ya deme oyle, sac baş dalmasin eltim :KK48:
saka bir yana dugunden sonra fark ettim abarttigimi ama olan oldu artik

I ilknurrr22 az kaldi ramazana nasipse
iyi etmissin temizlige baslamakla

bizde boya yapicaz insaAllah, 5 yilda baya baya kirletmişiz duvarlari. Birde soba tutuyor bazen, biraz ferahlik lazim artik
Onca temizlik nasil olur bilmem ama neyse
Bi salon kaldı onuda yapmicam artik kaldı malesef sanada kolay gelsin kuzum

ilknurrr22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.954
Şimdi Canlar ben araştırmıştım son haliyle

60-66 ay arası çocuklar aileleri isterse 1. Sınıfa başlayabilir
66-72 ay arası aileler okula gidemez raporu alırsa 1. Sınıfa başlayamayabilir
72 Aydan itibaren 1. Sınıfa başlamak mecburi yani artık 6 yaşında başlamak mecburi siz 7 yaş diyorsunuz 84 aylık ve üzeri olduğunda mı başlasın diyorsunuz ama hele erkek çocuklarını o kadar geciktirmemek lazım ileride ailelerine kızıyorlar sınıfta hep 1 yaş büyük olmak ve hayata 1 sene de olsa geç atılmak hoşlarına gitmiyor öyle kuzenim var benim 1 sene geç başlatılan şimdi reşit oldu lise sonda ve ailesine çok kızıyor

Ekim-Kasım-Aralık doğumlu olmak biraz sıkıntı mesela benim oğlumu 2017lilerle 1. Sınıfa gönderirsek 72 ayı doldurmuş olmuyor henüz

Çocuklar daha 3 yaşında düşündüğümüz şeylere bakın:))
Ben bekletmicem ya gitsin nolcak 1 senede ne kadar buyucek sanki

PembeLokum

♥Gülsîmâ♥Mustafa Kemal♥
Pro Üye
Emoji Skoru
9.477
Hayırlı ramazanlar Canlar
Nasıl gidiyor bakalım:)

Ben oğlumu emziriyorum ama şükür rahat tutuyorum bir sıkıntım yok

ilknurrr22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.954
Hayırlı ramazanlar Canlar
Nasıl gidiyor bakalım:)

Ben oğlumu emziriyorum ama şükür rahat tutuyorum bir sıkıntım yok
Bende rahatim ama surekli uyumak istiyorm bi uyku hali var ki gozlerim kapaniyo sahur zaten yapmiyorm iftarda yedigimle tutuyorm esimde kendine hazrliyo yiyip yatiyo

seker000

Aşkımın Aşkıyım...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.892
Hayırlı ramazanlar ♡♡♡ bende de uykusuzluk halsizlik çok oluyor havalar da ısınmaya başladı daha bi mayışıyor insan..Allah oruçlarımızı kabul etsin inşallah

Yukarı Alt