• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

ilknurrr22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
15.161
9.011
Düşünce var canım dört olsun beş olsun isterim ama artık usanmışım çok zor hani sezaryen olması 24 saat bulantı istifra hali ve iğneler.. kimi insan 4 aylık olana kadar hamile olduğumu farketmedim diyor ya deli oluyorum ya ben 9 ay nerdeyse yatarak geçiriyorum hamileliği .. biraz daha kolay olaydı normal Doğum olsaydı Allah ne verdiyse doğururdum herhalde çocuk bakmak bana zor gelmiyor ama 9 ay hamilelik canıma yetiyor
Her insan bir degil ki canim benim hamileliğimde kolaydi sukur bulantim felan olmadi ama sirtim cok ağrıyordu son aylar felaket bi ağrıydı

PembeLokum

♥♥♥
Pro Üye
24 Ocak 2014
16.690
9.667
Kizlar ardayi krese yazdirdik yarin ilk gunumuz sabah 8de gitcek 1de cikcak yarim gun bakalim nasil olcak
kreş düşünmüyordun sanki canım neden değişti fikrin nasıl geçti biraz zır bir süreç kreş alışma süreci

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-05-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PembeLokum

♥♥♥
Pro Üye
24 Ocak 2014
16.690
9.667
Allah izin verirse bir oğlum daha olacak arkadaşlar:KK200:

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

PembeLokum

♥♥♥
Pro Üye
24 Ocak 2014
16.690
9.667

Yukarı Alt