2014 Aralık Anneleri

minigim34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
1.555
403
kızlar sizin çocukların uykusu nasıl, gene uyumayan bir ben mi varım:KK66: bizimki gece hala ağlıyor uyku terörü mü artık her neyse çözüm bulamadım bi türlü
Canım kıyamam valla sen çok çektin gündüz uyutmamayı dene benim kızım dun 11 de uyandı akşama kadar uyumadı akşam 9 buçukta kendi uyudu şimdi uyandı maşallah yok öyle gece uyanması falan

Nehir-derin2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.191
1.461
Canım kıyamam valla sen çok çektin gündüz uyutmamayı dene benim kızım dun 11 de uyandı akşama kadar uyumadı akşam 9 buçukta kendi uyudu şimdi uyandı maşallah yok öyle gece uyanması falan
maşallah senin kuzuya :) benim oğlumda öyle olsa 10 tane yapardım ya :) ne kadar zor bi çocuk anlatamam gece hala en az 5 6 kere kalkıyo

minigim34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
1.555
403
Benim kızımda bir donem öyleydi kalkıp bakmazdım sonra susar geri uyurdu öyle öyle alıştı şimdi maşallah büyük insan gibi uyuyor kalkıp bakma sesini çıkarma o devam eder uyumaya

Nehir-derin2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.191
1.461
Benim kızımda bir donem öyleydi kalkıp bakmazdım sonra susar geri uyurdu öyle öyle alıştı şimdi maşallah büyük insan gibi uyuyor kalkıp bakma sesini çıkarma o devam eder uyumaya
canım nasılsın seni merak ettim baya büyümüş bebeğin cinsiyeti ne erkek olsun bundada hayırlısıyla :) beni soran olursa tabikide cesaretim yok :) T ththt nerelerde acaba, benim yeğenim var onun ikinci oğlanla ikisi bi araya gelince bakamıyorum aklıma o geliyo ama büyüttü maşallah ikisinde

ththt

Little monster's mummy
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
1.874
639
H
canım nasılsın seni merak ettim baya büyümüş bebeğin cinsiyeti ne erkek olsun bundada hayırlısıyla :) beni soran olursa tabikide cesaretim yok :) T ththt nerelerde acaba, benim yeğenim var onun ikinci oğlanla ikisi bi araya gelince bakamıyorum aklıma o geliyo ama büyüttü maşallah ikisinde
hellooo ben geldim :KK70: evet büyüttüm ama hala sıkıntıları bitmedi. Küçüğüm de 17 aylık oldu artık yürüyor anneeee anneeeee diye peşimde dolaşıyor :KK70: kardeş kavgalarımız da başladı darısı isteyenlerin başına artık :)

Nehir-derin2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.191
1.461
H

hellooo ben geldim :KK70: evet büyüttüm ama hala sıkıntıları bitmedi. Küçüğüm de 17 aylık oldu artık yürüyor anneeee anneeeee diye peşimde dolaşıyor :KK70: kardeş kavgalarımız da başladı darısı isteyenlerin başına artık :)
Anam nası güzel büyümüş :) ama benimki çok değişik zor bi çocuk öyle devam ediyo

fertuha

çok şükür dediğim çok şey var!
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
165
166
Selam kızlar benim ayaklarım çok şişdi acaba tehlikeli bi durumu mu normal karşılayanlar da var ama aşırı sisti bayram Arefe'si diye çalışmak zorundayım nasıl geçirebilirim tecrübeli olanlar bilgi verirse sevinirim şimdiden tesekkürler

Yukarı Alt