2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    496

Blackkcat

Sadece gülümse🤗😻😺😸
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
4.515
7.516
Ben de adem gunesin kitabını okudum benden ve babasindan baskasi banyo yaptirmasin istiyorum ama gel de kaynanama anlat kadına güzellikle söyledim anlamıyo biz eşimle yarım saatligine disari çikmistik memlekete gittigimizde dedesi ile babasnnesi hemen banyoya sokmuşlar bir gun once oraya gitmeden yikamistim halbuki kis gunu bi de geldim bi baktim banyo yapturmislar bi de ayni kiyafetleri tekrar giydirmisler dedim ki kv ye ben mahremiyet egitimi hakkinda kitaplar okuyorum boylee boyle sen ne dusunuyorsun dedim yok canım eskden biarada yasanirmis babaanne anne sayilirmis ben hasta olsam kim yikiycak mis babasi ne gune duruyosa yikayan kisinin ruhu onemliymis eskiden taciz mi vardi dedim ben de simdi zaman degisti dedim anlamadı kadın peki dedim yarin kizimiz olacak onu dedesi yikasa uygun olur mu dedim yok olmaz diyo ne farkı var dedim sustu kaldı baska yerlere saptirdi konuyu
Bi kaç kitabını okudum Adem Güneşin.Görüşlerini beğendiğim bi pedegog.bizler uygulamaya geçirmek için büyüklerede anlatmak ve ikna etmek durumundayız.işimiz çok zor:KK43:

Esinn10

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
9.692
14.774
ee asker arkadaşları ne konuşcak :) o zamanı konuşcak hiiiiç takılma :)
Ya o kadar sinir olmusum ki ben her sabah kalktigimda esimi arardim gunaydin derdim konusurduk bugun aramak gelmedi icimden sonra o beni aradi bugun birsey eksik geldi bana ne diye dusundum sonra senin bana gunaydin demedigini fark ettim dedi bende sarjim bitmisti arayamadim dedim yalan oysaki o da fark etti kiskandigimi zaten aman iyi baska birsey olmasinda dedi konustuk oyle ama ne yapayim bazen kiskanclik oluyor bende epeydir olmuyordu:)))
Konya da bi adet var uc aylarin ilk gunu cocuklar kapi kapi dolanirlar şivliliikkk diye bagirarak seker cikolata falan toplarlar. Bayramda bu kadar cocuk geldigini gormedim mesela o kadar cok grliyolar. Bende dun aldim eve biseyler. Yakinda baslarlar gelmeye. Ama resmen kafamda felaket senaryolari dolaniyo. Bazi anneler cocuklarin basinda kapi kapi dolaniyolar. Ama cogu yalniz grliyo. Ya kotu niyetli biri bisey yaparsa bu cocuklara. Kayseride iki cocuk seker toplamaya cikip kaybolmustu ya. Bi adam tecavuz edip oldurup gommustu cocuklari. Surekli o aklima geliyo. İnsallah bisey olmaz
Guzel bir adetmis cocuklar kandili bayram havasinda geciriyor ne guzel
Ya benim annem 25 sene evvel dr izin vermezdi ev dolaşmama, Bayram'larda sadece aile ziyaretlerinde bayramlaşırdım bir de sadece bizim apartmana izin bardı
iste bende oyleyim cocuklar simdiye kadar hic bayram gezmesine sokaga cikmadi izin vermiyoruz biz bizimle birlikte geziyorlar

evlimutluuu

🤗🤗
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
5.991
2.700
Ben de adem gunesin kitabını okudum benden ve babasindan baskasi banyo yaptirmasin istiyorum ama gel de kaynanama anlat kadına güzellikle söyledim anlamıyo biz eşimle yarım saatligine disari çikmistik memlekete gittigimizde dedesi ile babasnnesi hemen banyoya sokmuşlar bir gun once oraya gitmeden yikamistim halbuki kis gunu bi de geldim bi baktim banyo yapturmislar bi de ayni kiyafetleri tekrar giydirmisler dedim ki kv ye ben mahremiyet egitimi hakkinda kitaplar okuyorum boylee boyle sen ne dusunuyorsun dedim yok canım eskden biarada yasanirmis babaanne anne sayilirmis ben hasta olsam kim yikiycak mis babasi ne gune duruyosa yikayan kisinin ruhu onemliymis eskiden taciz mi vardi dedim ben de simdi zaman degisti dedim anlamadı kadın peki dedim yarin kizimiz olacak onu dedesi yikasa uygun olur mu dedim yok olmaz diyo ne farkı var dedim sustu kaldı baska yerlere saptirdi konuyu

Bi kaç kitabını okudum Adem Güneşin.Görüşlerini beğendiğim bi pedegog.bizler uygulamaya geçirmek için büyüklerede anlatmak ve ikna etmek durumundayız.işimiz çok zor:KK43:
Adem gunesin butun kitaplarinu okudum son ikisi haric.
Bende cok begeniyorum goruslerini.
Ailelerden uzakta yasamanin bi arti yonu de bu konuda oldu bana. Aydan aya gorusmeyle kimse karisamamis oluyo:)

Blackkcat

Sadece gülümse🤗😻😺😸
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
4.515
7.516
Biraccık ders çalışayım 9 gün sonra aöf var.
Ama burdan kurbanıma sesleniyorum çok sessiz kalıyosun:KK62::KK39:

Akaibu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
8.267
15.524
31
Bende 8 kitabini okudum adem gunesin. Sonra cikti mi bilmiyorum takip etmedim. Sevdim bende. En azindan benim icgudusel olarak hissettigim yapmak istedigim seyleri destekler seyler buldum. Guc aldim bi nevi. Arada takildigim yerlerde oldu ama cok isime yaradi acikcasi

fayika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
3.304
4.596
30
Bende 8 kitabini okudum adem gunesin. Sonra cikti mi bilmiyorum takip etmedim. Sevdim bende. En azindan benim icgudusel olarak hissettigim yapmak istedigim seyleri destekler seyler buldum. Guc aldim bi nevi. Arada takildigim yerlerde oldu ama cok isime yaradi acikcasi
Ben de aldım da daha okuyacağım, güvenli bağlanma var elimde şu an başlayamadım
Ben bu gidişle zor bitiririm o kitapları:KK70:

Blackkcat

Sadece gülümse🤗😻😺😸
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
4.515
7.516
Ben de çok faydalandım
Bi arkadaşım da çok takip eder en son 2015te çıkartmıştı yanılabilirim tabi.arkadaşımda vardır kesin.ona bi uğramak lazım:)

evlimutluuu

🤗🤗
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
5.991
2.700
13 kitabi falan var sanirim.ben de 11 i vardi.
Ben de ozellikle kucaga alismasin kisminda cok rahatlamistim:) simdi cok alistirmissin diyenlere bilerek yaptim diyorum